Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler ben iki gün önce 11.59 dolara motospeed v30 fare almıştım daha kargolanmadı bugün indirime giricekmiş herhangi bir şey yapabilir miyiz?@GearBest.com
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Ticket sistemi yardımcı olacaktır, merak etmeyin
  • Merhabalar,

Yurt dışından gelip, yurt içine gönderim ücretleri de dahil olduğu için böyle oluyor maalesef. Paket boyutu ve kilogramı fazla olduğu için, haliyle ücrette fazla oluyor. Alacağınız ürünün linkini verirseniz, TR sitesinde bir şeyler yapmaya çalışırız, merak etmeyin.
  • sasomelih kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, paylaşım için teşekkürler
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Siyah olan ürünemi yoksa beyaz olan ürünemi kod geldi hocam ? Link verebilirmisiniz ?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Size dağıtım yapan PTT şubesini adres olarak gösterip, siparişlerinizi şubeden teslim alabilirsiniz.
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz.
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Türk müşterilerimize pasaport sorması anormal geldi, o sebeple soruyorum. Linkten sepete ekleyip, sepette kodu uygulamanız gerekmektedir. İndirim kodu stoklarla sınırlıdır, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor
  • misyonix kullanıcısına yanıt
    Şu an bizden herhangi bir indirim talebi istenmedi maalesef. Eğer istenirse, bildiride bulunacağım.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Sürekli olarak takipli kargoyu tavsiye ediyorum.. şimdilerde hem ucuz, hem hızlı hemde takipli Türkiye kargosu var, lütfen onu tercih edin.
  • thuglife kullanıcısına yanıt
    Stoklar tükenmiş maalesef.
  • tinea negra T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Yetişebilirseniz alın, sonrasında iptal edin lütfen.

Dimyata giderken evdeki bulgurdan olmayın sakın
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikli kargoda seçeneğinde ;

"Türkiye Hızlı Kargo 6 - 10 iş günleri $0.00"

Bu seçenek Turkey Post seçeneğimidir ? Ben bunu görmeden devamlı en üstteki ücretsiz kargoyu seçmişim :( POSTNL sanırım :( Ürünler daha kargoya verilmemiş, ticket açsam TurkeyPost ile gönderim yapabilirlermi acaba ?

Sorun yaşamak istemiyorum da p yüzden soruyorum.
  • *TÜRK MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL 11.11 İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN*

| Gearbest Türkiye |

Stoklarla sınırlı %50'ye varan 11.11 indirim fırsatlarını kaçırmayın! Her gün 11.00 ve 20.00'da promosyon sayfamız güncelleniyor. Daha fazla indirim için, lütfen ana/resmi konumuzu(tıklayınız) favorilerinize ekleyin.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hızlı, ucuz ve güvenlidir. Ticket sistemiyle iletişime geçin lütfen, onlar mümkün ise, o seçenekle gönderim sağlayacaktır.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Nerede paylaşılıyor bu kodlar?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    evet hocam kampanya vardı ama 22gün önce aldım link kalmadı anlıcağınız 1 dolardan ilk 3 tane aldım sonra konu güncellendi 0.60 olmuştu bi 3 tane daha almıştım
  • Xiaomi mi Band 2 için indirim kuponu uyguluyorum ama uyguladıktan sonra ürünün fiyatı artıyor. Nasıl çözebilirim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Abi adam türk sayfası için inidirim yapmıyor ki. Kod yok bişey yok siteye giren herkes alır. :)

Hatta bak saat 11 de 5 dolar olan wifi amplifier için 5 gibi yeni kod geldi 4.11 e aldık :) başka yerde paylaşıldığı için almasa mıydık foruma özel diye :)

Alın tabi almayın diyen yok hocam ama keyfim kaçtı benim bu konuya yönelik. Konuyu takip eden kazanıyordu eskiden şimdi yok saat vermeler yok randevu almalar. Yani hak eden kazançlı çıkamıyor malesef
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam,ben de ayni sekilde dusunuyorum.İndirim konuya dusunce rahatlikla alabiliyordum,simdi saat cikiyor bir sey alamiyorum.Gerci o kadar sey aldim ki artik ihtiyac disina giriyor alimlarim ama olsun.

Bu arada kart borcumu odedim,limit yukseldi.Yeni indirimlere acigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.