Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (931. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    + 1923
  • fatihozgen F kullanıcısına yanıt
    Hocam geçme ihtimali elbette var. Ama bir ihtimal sadece bu konuda size kimse garanti veremez , vergi çıkmaz diye alırsınız çıkar. Vergi çıkar diye parayı hazırlarsınız vergi çıkmaz şans yani. Ama büyük ihtimal takılacaktır gümrüğe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    sepete eklemiştim. üstüne üstlük beruby ve 5 dolar gb puanı kullandım. tükenir diye almaz diyordum ödeye basınca çekti ben de şaşırdım. fiyatın düşüp düşmediğini ödemeden sonra farkettim. mi bluetooth siyah 7 dolar ben gidip gri alınca 15 dolara çıktı.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    indirimli ürünler hep renk seçimsiz. aksini görmedik henüz malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 7 Kasım 2017; 12:48:29 >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    mi bluetooth 7 dolar yerine 15 dolara almış oldum.

akşam 6,5 dolara tekrardan satılacak. rengi gri oldu diye neden fazladan ücret ödeyeyim?
  • Y2 de geldi az önce. Tansiyon falan onlarla işim yok belki 30-40 sene sonra :) Benim içi en iyi özelliği telefon çaldığında uyarması. 10 yıldır tel kullanıyorsam, 10 yıldır o telefon sessizdedir ve bu da benim için iyi oldu. Xaiomi almayı düşünüyordum fakat y2'den fazla fark yok bana göre, bundan sonra alırsam en aşağı amazfit alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band 2 alcaktim stokta gosterdigi halde üzgünüz diyor 12 dolara kacti ne zaman cikar boyle indirim

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    y2'nin adımsayarı yanlış hesaplıyor ve titreşim gücü çok düşük geldi.

artı olarak mi 2 de arayanın ve mesaj atanın bilgilerini uygulama yardımıyla görebiliyorsun. y2 plusta böyle bir şey yok.

y2 plus parasına göre gerçekten iyi bu saydıklarım olsa fiyatı bu kadar uygun olmazdı.
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Mesela 2 dolarlık çanta var siyah rengi 2 dolar, mavi rengi seçinde 6.5 dolara çıkıyor
  • 2 saniyede bittiyse yazık olmuş. Duyuru yapılıp millet heveslendirilip sonrası hüsran. Genelde her sitede benzer şeyler yapılıyor. Ben işe dalıp unuttum. İyi ki unutmuşum sinir olmadım en azından. Bir de alanlar yazsın buradan anlayalım forum içine mi gidiyor daha çok forum dışına mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

y2'nin adımsayarı yanlış hesaplıyor ve titreşim gücü çok düşük geldi.

artı olarak mi 2 de arayanın ve mesaj atanın bilgilerini uygulama yardımıyla görebiliyorsun. y2 plusta böyle bir şey yok.

y2 plus parasına göre gerçekten iyi bu saydıklarım olsa fiyatı bu kadar uygun olmazdı.

Ben göremiyorum. Eskiden msj gelince titredi. Oda gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager147 -- 7 Kasım 2017; 13:14:50 >
    Dediğiniz gibi parasına göre iyi :) Belki indirimde Mi 2 görürsem onu da alırım ama aklımda hep Xiaomi Amazfit var, işe girince onu da aradan çıkartırız :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. 26 ekimdehttps://tr.gearbest.com/tv-box/pp_972872.html bunu sipariş verdim hala işleniyor yazıyor. Alt tarafında da shipment arranged yazıyor. Daha ne kadar beklerim? 6 siparişim daha vardi onarın hepsi kargoya verdildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

2 saniyede bittiyse yazık olmuş. Duyuru yapılıp millet heveslendirilip sonrası hüsran. Genelde her sitede benzer şeyler yapılıyor. Ben işe dalıp unuttum. İyi ki unutmuşum sinir olmadım en azından. Bir de alanlar yazsın buradan anlayalım forum içine mi gidiyor daha çok forum dışına mı?

Hocam yanlış anlamayın da ne kadar süre kalmasını bekliyorsunuz ki. Zaten satılacak ürün 20 - 30adet, herkes alacağı ürünü sepete ekleyip son saniyelerde sürekli sayfayı yeniledi (en azından ben öyle yaptım) ve alacağı ürünü aldı. Hatta ben alırken cüzdan şifresi ve gb points bile kullandım.

Evet alamayanlar için gerçekten üzücü bir durum ama yapılacak birşey de yok gibi, belki ürün sayıları arttırılabilirdi.

• kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    bluetooth bağlantısı ara ara kopuyor. uygulamadan yenileyip yeniden bağlantı yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Aynen hocam. Mesela 2 dolarlık çanta var siyah rengi 2 dolar, mavi rengi seçinde 6.5 dolara çıkıyor

Belki daha az satılan renklere indirim yapıyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

bluetooth bağlantısı ara ara kopuyor. uygulamadan yenileyip yeniden bağlantı yapmak gerekiyor.

Ne kadar aralıklarla kopuyor ? Çok sık ise hiçbir anlamı kalmıyor o özelliğin.
  • Y2 plus geldi ama yamuk ne yapmam lazım ?

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

Anladim hocam. Hayirlisi olsun. Bende sepete ekli bekliyordum olmadi. Canimi sıktı bu is

• Bluelife07 kullanıcısına yanıt
    whatsapp grubunda da yazmıştınız.

kordonun yenisini isteyebilirsiniz.

kordon da sıkıntı var kargoda hasar almış.

tamamen iade almak haksızlık olur.
  • 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.