Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (773. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
  • Merhabalar,

Çok az bir stok vardı, onunla birlikte oluşturulan aktif kodla değiştirdim.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    tr.gearbest.com veya m.gearbest.com'dan giriş yapabilirsiniz.
  • themimarist T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İlk sayfadaki Notebook kategorisine bakabilirsiniz. TR özel indirim kodları mevcut, bütçenize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Eğer orada aradığınızı bulamazsanız, lütfen özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşın.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ne desem bilemedim
  • Berkay Günönü kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Hala bir cevap bekliyorum.

Sanırım bu ay oldukça indirim yapıldı.
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Buyrun:

Xiaomi Wiha 24 in 1 Hassas Tornavida Seti / İndirim Kodu: XiaomiWiha / 25$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Tek sepette, tek indirim kodu kullanılmaktadır.

Mi Drone için eskiden Aramex kargo 60$ ücret çıkartıyordu. Biz TR sitemizin açılışı şerefine bunu kaldırdık.

390$ indirim kodlu fiyat + 60$ kargo ücreti = 450$ değil artık.

Kargo dahil fiyatı 426$'a denk geliyor. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

XIAOMI Mi Drone 4K[Ücretsiz Aramex Kargo ile] / İndirim Kodu: TRGB102323 / 426$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bu ürünü tavsiye ederim: ( https://m.gearbest.com/keyboards/pp_660074.html )
  • 850 evo 250GB 320 lira gibi bir rakama geliyor alsak mı napsak ya? Dolar kuru yüzünden bir daha bu rakamlara 0 denk gelmez gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLoNe__WoLF A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Linklerden sepete ekleyip, ödemeyi mobil uygulamadan yaparsanız ya da alacağınız ürünlerin linkini konumuzda(farklı bir konu bile olabilir) paylaşıp, sepetinizdekileri silip, tekrar konuya attığınız linkten sepete ekleyip öyle satın alırsanız çok mutlu olurum. Benim için forum üzerinden yapılan alışverişler önemli, emeğimin karşılığını böyle alıyorum. Linklerdeki referanslar bana değil, foruma aittir ve otomatik eklenmektedir. Yani forum linkinden/üzerinden tıklayıp, sepete ekleyip sonrasında satın alarak bana destek olmuş oluyorsunuz. Ben ne ekersem, onu biçiyorum. Devede kulak kadar bir pay alıyorum anlayacağınız.
  • Gearbest benim için tam bir hayalkırıklığı oldu.
    2. kargom da takip numarası aldığı halde harekete geçmedi.
    Ortada tatil veya festival yok.
    DHL'i seçmiş olduğum halde 5 gündür takip numarası çalışmıyor.
    Yıllar önce bunlardan Teclast tablet aldığımda yine aynısı oldu.
    Konuyla ilgili açtığım ticket'lara verilen tüm cevaplar standart copy paste.

Toplamda 400$ civarında sipariş verdim. 1 ürünü yola çıkmadığı için iptal ettirdim. 2.sini ettirmek için (3D printer) ticket açtım. Bir kargom Aramex tarafından getiriliyor ve 3 gündür güncelleme almadı. Diğer iki kargom Netherlands Post tarafından getirilecek ve onların da yola çıkıp çıkmadığı belli değil. Özetle Gearbest tam bir hayalkırıklığı. Aliexpress'teki siparişlerim en geç 2. günde yola çıkarken bunlarla yaşadığım tam bir facia.
    Merhabalar,

Sanıldığı gibi değil :)

Size burada hizmet vermemin karşılığında aylık net bir gelirim/maaşım yok. Yalnızca forum üzerinden yapılan satışlardan emeğimin karşılığı alıyorum. Ekstra bir ücret söz konusu değil. Ne ekersem, onu biçiyorum yani

Müşterilerimiz de sağolsun hassasiyet göstererek forum üzerinden/linklerinden alışveriş yaparak hassasiyet gösteriyorlar ve bana destek oluyorlar. Bu anlamda herkese çok teşekkür ederim, iyiki varsınız.
    Merhabalar,

Bu hatayı bugün düzelteceğiz, merak etmeyin.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Huawei akıllı saatleri için bir şey yapma şansınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phraat P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TR sitesinde birtakım sıkıntılar olduğu için, birkaç gün içerisinde eklenecek.

Bazı kartlar ile ödeme kabul etmiyoruz maalesef. Her sitenin politikası farklı olduğu için başka yerde onaylanan kart, bizde onay alamayabilir.
  • misyonix kullanıcısına yanıt
    Şimdilik zor gözüküyor maalesef.
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Kargoların sistemde gözükmesi 3-7 iş gününü bulabilir. Bu yalnızca DHL değil, birçok kargo için böyledir. Aksi bir durum olursa, zaten gereken değil sağlarız, merak etmeyin.

Aramex kargonun teslimat süresi 3-10 iş günüdür. Önce Dubai'ye gelir, ertesi günü İstanbul'a. Sonrasında gerekli kontroller yapılır ve bir sorun yok ise, gün içerisinde tarafınıza gönderim sağlanır.

Biz bireysel değil, kurumsal satış yapıyoruz. Üreticiden tedarik edilen ürünlerin gönderimini, bizzat kendi depomuzdan sağlıyoruz.
    Yalnız bireysel satış yapılan sitelerde bu böyle değil. Adam gider, Çin'deki herhangi bir dükkandan ürünü tedarik edip, gönderimini sağlayabilir. O sebeple bekleme süresi değişir.
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Gidişat yukarı duruyor, TR fiyatlarını mutlaka etkileyecektir.

İhtiyacınız varsa ve yol yakınken, sipariş verebilirsiniz:

Samsung 850 EVO 250GB SSD / İndirim Kodu: TRGBTR023 / 86$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.