Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuraya bu konuyla ilgili yazmışlardan onlarca ekran görüntüsü atabilirim

1,5 yıldır bu işi yapıyorum(resmi olarak 2017 Şubat); hem forum hem de Türkiye geneli müşterilerimiz oldukça iyi tanıyorum. Bu sebeple öncesinde birçok kez uyarıda bulundum ama nafile.. önümüzdeki günlerde umarım daha da dikkate alınır söylediklerim.
  • Konu başlığı efsane hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellRazor -- 24 Ekim 2017; 23:20:38 >
  • Çanta gündüz 15 dolar değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    erken konuşmuşum, cihaz kanser edecek beni. şuanda prize takılı ama lütfedip açılmıyoır :) keyfi gelince açılır inşallah.... buna güvenip internetimizi emanet edeceksek işimiz zor.
  • Dün alırken benim de kafam karışmıştı, ama bu da asusun zenfone serisindeki gibi model numaraları ardışık değildir diyerekten ( malum zenfone 5, 2, 6) roidmi 2s aldım. Zarardayız yani, bu kupon meselesi cidden takip edilmese gönül daha bi razı olacak fiyatlara.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü atmanıza gerek yok hocam. Biz burada sizin samimiyetinize güvenerek alışveriş yapıyoruz zaten. İnşallah uyarılarınızı dikkate alırlar çünkü ciddi bir konu
  • Ne tarayıcı ne app site açılmıyor..

• merhaba arkadaşlar hem tablet hem pc ofis için word excell programlarını çalıştıracak internette kasmayacak güzel ekranlı ucuz bilgisayar tavsiyesi istiyorum yardım edenlerin elleri dert görmesin
  • tek sepette birden fazla ürün için farklı kodlar kullanılamıyor mu?
    Bir de mi drone 390 dolar yazıyordu bir yerde var mı öyle bir fırsat?
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    bazı guruplarda gururla 8 tane band2 aldım kargoda geliyorlar diyen insanlar var :)
  • Xiaomi Yeelight çok renkli led ampulün 10$ stok yenilenmesinde gelişme var mı hocam, olumlu bir geri dönüş yaptılar mı ?
  • Wiha indirim Kod’u nerede? Ne ara bitti?

• Dolar 3,74 olmuş. Alacaklarımı 4 ile çarpıyorum artık :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NUMPAD tuşları olmayan mekanik klavye önerisi bekliyorum bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • gearbestten birkaç alışverişim oldu ve telefon uygulaması siteden daha rahat oluyor. güzel indirimler sağlıyorsunuz. ancak uygulamadan alındığında size bir faydası olmuyor sanırım. uygulamadan alışveriş yaparken size faydası olarak nasıl alışveriş yapabiliriz. bir de kodlar size özel sağlanıyorsa referanslı link yerine o kodla alınan ürünlerden size bir fayda sağlansa... Bunu site ile bir konuşun bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLoNe__WoLF

gearbestten birkaç alışverişim oldu ve telefon uygulaması siteden daha rahat oluyor. güzel indirimler sağlıyorsunuz. ancak uygulamadan alındığında size bir faydası olmuyor sanırım. uygulamadan alışveriş yaparken size faydası olarak nasıl alışveriş yapabiliriz. bir de kodlar size özel sağlanıyorsa referanslı link yerine o kodla alınan ürünlerden size bir fayda sağlansa... Bunu site ile bir konuşun bence :)

Hocam arkadaş zaten resmi olarak Gearbest yetkilisi. Belli ki GB bi şeyler veriyodur arkadaşa tahminimce
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Yakinda cikar kokusu hocam. 2.el cep tel bolumu xiaomi kisminda goruruz ilanlari

• Xiaomi Mijia 0.5mm kalem tarayıcıdan açınca indirim kodunu kabul ediyor fakat Türkiye'ye gönderilemiyor, mobilden açınca ise indirim kodunu kabul etmiyor ama Türkiye'ye gönderim yapıyor. Çok saçma bir sistem. Yardımcı olabilir misiniz ?

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkay Günönü -- 25 Ekim 2017; 2:53:59 >
  • Berkay Günönü kullanıcısına yanıt
    dün bende de öyleydi, gearbest'e yazdım. ekran görüntüsü istemiş. bu sabah denedim ödeme adımına geçtim
  • AnyCast M2 DLNA Airplay WiFi Display Miracast TV Dongle
    ürünü normal desktop versiyonda sitede gözükmüyor.

mobilden ilerlediğimde de ödeme aşamasında hata alıyorum.
    siteden ilk alışverişim olacak ama bu kartımla daha önce web üzerinden alışveriş yaptım. internet üzerinden alışverişe açık bir sanal kart

| Gearbest Türkiye |

resim açılmıyor sanırım hata mesajı:
    Your payment has not been processed successfully due to an issue with your credit card. Kindly contact your card issuer or use an alternative payment method.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phraat -- 25 Ekim 2017; 8:52:44 >

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.