Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sorum olucaktı örneğin 25 dolar ve 30 dolarlık iki eşyayı tek seferde yani aynı kargo ile aldığımızda gümrük sınırını geçmiş sayılıyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Middle East Express(Aramex Kargo) bu konuda iyidir. Tavsiyem onu seçmeniz yönünde.

Bize destek olmak açısından forum linkinden sepete ekleyip, o şekilde satın alırsanız, çok mutlu olurum

Tabiki. Çek Cumhuriyetinde olduğum için middle east yok, EU express var, EU express hakkında bilginiz var mı ya da bilgi alabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 günde USB led ve yedek kalem uçları geldi. USB led çok güzel yedek kalem uçları da iyi oldu zira kalemden gayet memnunum. Teşekkürler gearbest
    Edit: Takipsiz kargo ile almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNKaLe -- 24 Ekim 2017; 17:36:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightingale57

bir sorum olucaktı örneğin 25 dolar ve 30 dolarlık iki eşyayı tek seferde yani aynı kargo ile aldığımızda gümrük sınırını geçmiş sayılıyormuyuz

Evet geçmiş olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu s320 projeksiyon cihazından alacağım. Malum alışveriş limitini aşıyor fiyat. 60 dolarlık bu ürüne ne kadar vergi vermem gerekecek? Net bir öğrensem ona göre siparişi geçeceğim.

• Arkadaşlar merhaba. Sonunda GearBestten almış olduğum ürünlerden 5 tanesi geldi. Bugün beş adet birden ptt görevlisi getirmiş. Bütün gün evde olmama rağmen zili çalan olmadı. Posta kutusunun içine tepmiş açıkcası. Neyse buna da şükür diyelim ya hiç gelmeseydi değil mi Fakat şöyle bir durum var en son siparişim olan kulaklığım gelmiş 4 Ekimde sipariş vermiştim. Kargo takip kodu SB ile başlıyor, fakat NR ile başlayan 19 eylüle ait siparişim gelmedi. Ve bu durumdan yola çıkarak gelmeyeceğini düşünüyorum bu da sıkıntı yaratacaktır. 2 kalem siparişi vermiştim 24 eylülde ikiside geldi. 26 eylülde sipariş etmiş olduğum refil geldi. 27 eylülde sipariş verdiğim usb type-c kablosu geldi. Beni şaşırtan 30 eylülde vermiş olduğum led ışıklar,refil vs gelmezken 4 ekim siparişli kulaklık geldi. Ara tarihli sipariş ortada yok. GearBestten alışveriş yapmaya başladığım gün olan 19 eylül tarihli siparişten hiç bir haber yok. NR kodlu kargo bekleyen arkadaşlar konuya kargolarının durumlarını yazarsa sevinirim.
    Posta Kutusu

Piston Basic

Mijia Kalemimiz

Xiaomi Type-C kablomuz

Bu da benim yaramaz

• Takipsiz aldigim refillin gelmesiyle ilk part alisverisim tamamlandi ikinci part aldigim urunlerin gelmesi bekleniyor...

• Rj45 girişiyle kullanabileceğim wifi repeater arıyorum. Uygun bir ürün var mı?

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gözünüz aydın, ürünlerinizin sonunda gelmesine sevindim. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın inşallah.

O değil cidden o nasıl tıkmaktır kutuya, iç içe geçmiş ürünler

Diğer urunleriniz de en kısa surede gelir umarım.

Bu arada yaramaz da ne tatlıymış öyle

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Kediyi de posta kutusuna sokuşturmadılar dimi hocam :)

Ama bence senin ledleri hacı yaptılar.

Benim ve arkadaşların toplam 6 led ve wifi repeater 15 16 günde geldi. Bugün de tornavida seti aldık bakalım ne zaman gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Model farkından başka bir bilgim yok maalesef.
  • @Mr.Angelo
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam. Zaten paketleri görünce ilk siparişimin gelmediğini anladım çünkü 4 ürün olması gerekiyor o pakette Romeo'da teşekkür ediyor size

@SPaCeLoRD
    Yok hocam yaramazla sokakta karşılaştık bir kış gecesi Valla ledleri hacılasalar neyse 2 dolar yapar. 12 dolarlık alışveriş yok ortada :)

Bu arada önemli not : Piston Basic kulaklık alacak olan arkadaşların dikkatine. 3 dolara daha iyi bir ürün yok. Ses mühendisi değilim lakin kulaklık fiyatına göre gerçekten muazzam. BASS ağırlıklık bir kulaklık almayı düşünen arkadaşların bilgisine. Tiz vs seven arkadaşları mutlu etmeyebilir lakin benim gibi bass ağırlıklı dinleyen arkadaşlara kesinlikle öneriyorum. 3 dolara düşmesi durumunda 1 adet daha alıp kenara koymak istiyorum bozulur filan hemen yedeğini çıkaralım. Kulaklığın kablosu dandik diyenler olmuştu bazı yerlerde okumuştum bana göre gayet yumuşak ucuzmuş hissi vermeyen kırılgan değil aksine bükülebilen bir kablo yapısı var. Uzunluğu 1.25m yazıyor kutu üzerinde. Bütün ürünlerde QR kod vardı. Hiç birinde şüpheye düşmedim. GearBest'e teşekkürler.Saygılar

• bde B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Orijinal tabii ki, şüpheniz olmasın.

Fark hakkında detaylı bilgi sahibi değilim maalesef.

Dilerseniz Netherlands Post, dilerseniz de Middle East Express ile sipariş verebilirsiniz. Bütçenize göre, istediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    Canınız sağolsun,

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • muratilmaz kullanıcısına yanıt
    Canınız sağolsun
  • aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Middle East Express tavsiye edebilirim.
  • xenron X kullanıcısına yanıt
    Beyefendi bundan 1,5 ay önce(Sonbahar Hasadı Etkinliği çerçevesinde), buradan 14-15$ olmak üzere +500$ adet Mi Band 2 sattık.

Ayrıca geçen haftalarda +300 adet 15-16$ fiyatlarında yine Mi Band 2 sattık(TR Özel).

Geçtiğimiz günlerde yine 16$'dan +100 adet satış yaptık(TR özel).

Daha ne yapalım? Şunu yapın diyin, o şekilde hareket edelim. Bunu ciddi anlamda söylüyorum, lütfen yanlış anlamayın.

Şu an kupon ile 18,99$'a satın alınabiliyor.
  • jerry smith kullanıcısına yanıt
    Ben de kendimi zor tutuyorum
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Emin olun en iyisi bu
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    GB walletin tamamını, puanların %30'unun kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.