Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.097.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yapmasına yaparım, sorun olmaz ama ürün incelemesi sıkıntı olur gibime geliyor. + resim falan ekliyorum ya. Ya direk link paylaşımı yapacağım ana başlık üzerinden, inceleme ve fotoğraf olmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Değerli forum üyeleri,

Bu ürün incelemelerini ana başlığa sabitliyeyim mi, yoksa bu şekilde inceleme ve ürün paylaşımı mı yapayım? Günlük olarak 2-3 tane ürün paylaştığım için, belirli bir süre sonra başlık çok uzun olacaktır. Tavsiyeleriniz doğrultusunda hareket edeceğim.

Saygılarımla.

ana başlıkta daha iyi gider bence hocam
  • Ürün incelemesi + fotoğraf çok fazla yer kaplar gibime geliyor, ben genede yaparım da. Onun için bir tavsiyesi ya da alternatifi olan var mı arkadaşlar?
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    o dediğinde olur
  • Var mı bașka fikir veya tavsiye verecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    En temizi ara bir yol bulmak.
    Yani sen yine konu içinde böyle tanıtımını yapacaksan yaparsın.
    1. Mesajada sadece Ürün adı fiyat ve mesaj linki koyarsın bitti gitti.

Örnek ;

OV 64G Micro SDXC Memory Card - 64GB => Fiyat : 15,95$ İNCELEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 27 Temmuz 2016; 18:18:04 >
  • Kategoriler nasıl olsun ya da ne olsun?

• Değerli dostlar, gelen istek ve önerilere göre yapılan incelemelerin her zaman bulunabilmesi ve konuda kaybolmaması için ana başlığa linkleri koyacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Kategoriler şu şekilde :

1-) Cep telefonu aksesuarları
    2-) Akıllı Saat ve Bileklik
    3-) Kulaklık ve Hoparlör
    4-) SD Kart ve USB bellek
    5-) RC Araçlar
    7-) Aksiyon Kameraları ve aksesuarları
    8-) Saat ve Takı
    9-) Diğer Tüketici Elektroniği Ürünleri
    10-) Ivır-Zıvır Bölümü

Ekle/Çıkart dedikleriniz var ise, bekliyorum..
  • Güzel konu, ürünleri takip edelim...

Bir de bir şey sorsam... 10 gün önce ilk defa alış veriş yaptım, bir tane tablet aldım. O gün dolar kuru 2,88-2,89 tl idi. Ama kredi kartından çekilen tutara göre 3,03 gibi bir şey den hesaplanmış. Neden böyle olmuş olabilir?

• Teşekkür ederim hocam. Her bankanın dolar kuru farklıdır. Örneğin Ziraat kartıyla yaptığınız bir alışverişte dolar kuru 3,05 TL ise, ininal Kartta 3,10 olarak hesaplanır.

• Değerli dostlar talebiniz doğrultusunda yapacak olduğumuz ilk konuya ürünleri sabitlenmesi ve sınıflandırılması hakkında çalışmalara başlamış bulunmaktayım. Gece grafik işini halledip, sabah sınıflandırmayı yaparım.
    Saygı ve selamlarımla, hayırlı geceler.
  • Hadi yaa. Benim World card idi. 0,15 tl fazla hesaplanmış o zaman... Bu arada bende de ödeme yapmıyordu.5-6 kere denedim, hata verdi. Ben 240,00 tl hesaplıyorum ve 250,00 tl sanal kart tanımlıyordum. Hata veriyordu. Sanal kartı 260,00 tl yapınca ödedi... 256,00 tl çekmiş oldu karttan... Hani ödemede hata alanlar bunu da dikkate alsınlar. Bundan da olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 27 Temmuz 2016; 23:42:51 >
  • Kulaklık kategorisi için yapılan çalışma. Kategoriler bu şekilde ayrılacak, uygun mudur dostlar?

| Gearbest Türkiye |
  • Kardeş gearbest başlığın hayırlı olsun, iyi çalışıyorsun tebrik ederim..

Senden ricam satır satır ürünleri ana mesaja eklemendir.. Yanlarına da fiyatlarını yazarsan iyi olur..

xiaomi telefon, xiaomi piston kulaklık, xiaomi yi kamera ve power bank eklersen de daha faydalı olur..

philips shp3500 ve logitech 323 dengi hoparlör var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 28 Temmuz 2016; 1:01:24 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Şimdi grafik işi bitti ve upload ettim, kategorilere ayırma kısmına geçiyorum.

• Değerli dostlar,
    Konumuzu istediğiniz gibi yeniledim. Sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyorum...
    (başlık mesajına bakınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 28 Temmuz 2016; 16:01:36 >
  • Değerli dostlarım,
    Konuyu baştan aşağı yeniledim. İstediğiniz ve tavsiye ettiğiniz şeylerin hepsini yaptım. Umarım memnun kalırsınız. Varsa bi' eksiğim, lütfen söyleyin.
    Saygı ve selamlarımla.
  • Kulaklık olarak mrice e100 ve e100a (mikrofonlu) şiddetle tavsiye edilir. Kulak içine giren kulaklıkları sevmeyenler için harika ve ötesi bir ses kalitesi var. Aliexpress daha uygun gerçi.

Aynı şekilde "VE Monk" da. Fiyatı komik gelebilir 5 ve 10 dolarlık modelleri var aksesuar farkı var. 5 dolarlık olan her zaman olmuyor ama 10 dolarlık paketi öneririm zaten. (gearbest satmıyor ne yazık ki..)

Awei es10 da fiyatına göre iyidir iki model kadar kaliteli ve dengeli olmasa da.
    (es12i modeli de çıkmış denemedim.)

Kulak sağlığınızı da (kulak için hijyen, basınç ve ayrıca doğal sahneli ses) düşünün bu tip modelleri kullanın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 28 Temmuz 2016; 22:45:45 >
  • Mi band 2 22küsür dolar yazıyordu ı fiyattan alamıyor muyuz?

• Cube iwork8 nasildir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.