Şimdi Ara

Xiaomi Mi8-Samsung s9-Oneplus6 arasında hangisini tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkese iyi günler dilerim.Ben xiaomi mi6 kullanıyordum ancak telefonun ekranında ghost screen çıkması nedeniyle telefonu servise verdim, şuan serviste parça bekliyor ama büyük ihtimalle aldığım bilgilere göre ücret iadesi yapılacak.Her neyse bende yeni telefon arayışına çıktım 3700 tl'ye Xiaomi Mi8 6/128, Samsung Galaxy S9 4/64, Oneplus 6 8/128 cihazlarını buldum hepsi sıfır ürünler.Açıkcası xiaomi mi6 dan çok memnundum ancak ghost sorunu çıktıktan sonra baya soğudum cihazdan, bugün 3 cihazıda inceledim , benim önem verdiğim bir konu olan ses konusunda oneplus ve xiaomi sınıfta kalmış diyebilirim, samsung konusunda ise gerçekten çok etkilendiğim bir ses performansı vardı cihazda.3 cihazında benim gözümde artıları ve eksilerdi vardı açıkcası ve bundan dolayı hangi cihazı seçmem konusunda kararsız kaldım.Benim telefondan beklentilerim uzun ömürlü olması, 1 sene sonra telefonda kasmalar, takılmalar, donmalar yaşamak istemiyorum mümkün mertebe gittiği yere kadar cihazı kullanmak istiyorum.İkinci nokta ses benim için çok önemli sebebi müzik dinlemeyi seviyor olmam , duşa telefonsuz,müziksiz girmiyorum.Üçüncü nokta kamera mi6'dan sonra 3 cihazında kamerası beni tatmin eder diye düşünüyorum açıkcası.Dördüncü nokta batarya bir günde 2 kez şarj etmek istemiyorum açıkcası , sabah telefonu şarjdan iş bitimine kadar (17.00-18.00) tekrar şarj etmeden kullanmak istiyorum açıkcası bu konuda samsung s9'dan şüpheliyim.Bir diğer konu benim için boyutları s9 çok idael bir boyutta ancak buda pile dezavantaj olarak yansımış diğer iki cihaz aynı boyutta neredeyse.Birde aktif bir şekilde kullanmış olduğum samsung gear sport akıllı saatim var mesaj yazarken bunuda dikkate alırsanız sevinirim.Son olarak samsung s9 daki ram miktarı ilerleyen dönemde, uzun vadede sorun yaratırmı pek emin değilim.Evet durum bu arkadaşlar böyle bir çıkmazın içindeyim, nedenleriyle bu çıkmazdan çıkmama yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim.

• Ben oneplus 5t kullanıyorum oldukça memnunum oneplus 6yi fazla araştırmadim ama 5tnin üstünde telefon olduğunu biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.