Şimdi Ara

XIAOMI MI8 LITE (SICAK FIRSATLAR) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
17
Favori
81.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yedek batarya taşıyom artık okulda öğlene kadar bitiyor şarjı. mate20lite alcam olmadı
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Motorola g4 plus 'da 3yıl kadar önce böyleydi.

Bazen 1 yıl sonra bile cihaz almak için ana konuya bakmak faydalı olabiliyor.

İkinci örnek GM5 Plus ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

NFC özelliği yok bunda...olmadı şimdi işte
    Çok haklısın, özellikle ykb kkartın varsa.

Ben de çift sim, radyo, nfc , kamera , hafıza kartı desteği için Sony Z5 almıştım.

Kapasitif tuş olmaması haricinde (alt çerçeve çok kalın) çok memnunum. Tabi birde Nugat 7.1.1 ' de kaldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: qazz42

yedek batarya taşıyom artık okulda öğlene kadar bitiyor şarjı. mate20lite alcam olmadı
    okuyon mu? class office çalışıyon mu?
  • Geçen haftaya göre fiyatlar 200 -250 lira artmış bu ne ya!! 1559 liraya alınabiliyordu geçen hafta şuanda 1866 2000 civarı hemde 64 lükler. Geçen hafta 1899 liraya 128 lik alabiliyorduk. Fiyat artışının sebebini bilen yada tahmini olan var mı ?
  • mockingjay kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Bir akrabama alalım dedik fiyatlar 250 tl artmış. Kur farkı da çok yok. Neden zam yapıldı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 64 lüğünü bugün migrostan 1609 liraya aldım. bir de 27 money verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Starcity migrosta kalmamıştı

• Sanırım geçen hafta telefonlara ek vergi yasası çıktı, telefonlara zam geleceğini okumuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

64 lüğünü bugün migrostan 1609 liraya aldım. bir de 27 money verdi.
    Merhaba 27 money harcama hedefinden mi geldi size?

• geçen hafta ben de aldım yalnız şöyle bir durum var telefonu yan tutup oyun oynarken wifi çekim gücü 2 diş birden düşüyor bu da oyun oynamanıza engel oluyor bunun dışında sorun yok. acaba herkeste böyle mi?
    bir de watsup durum bakarken ekranın üst çentiği paylaşan kişinin adının ortasına geliyor bazen kimin durumu olduğunu anlayamıyorsunuz.
    şahsen ben iade süreci için migrosa telefon açtım geri dönüş yapmalarını bekliyorum yine aynı zirvalar var yok efendim sim kart takılmış servise gönderelim falan da filan... illa uğraştıracaklar iade almamak için
    olmadı tüketici hakem heyetine gideceğim
  • SarwaS S kullanıcısına yanıt
    Me haba. Evet.

• Teşekkürler, inşallah bize de gelir. Elektrik elektronik hariç yazınca hedef detayinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

64 lüğünü bugün migrostan 1609 liraya aldım. bir de 27 money verdi.
    moneybonusa elektronikte 100 tl indirim vardı
    keşke birinden bir kart bulaydın
    150 ye 10 luk bedava indirim çekiyle 1519 a sanalmarketten sipariş geçtim...

• miko01 kullanıcısına yanıt
    Daha önce var mıydı bilmiyorum belki de Pie dan sonra düzelmiştir ancak şu an çentiğin alt kısmında görünüyor bi sıkıntı yok.

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam. Bu telefona bu fiyat bile iyi fırsat. Çok memnunum üç gündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: miko01

geçen hafta ben de aldım yalnız şöyle bir durum var telefonu yan tutup oyun oynarken wifi çekim gücü 2 diş birden düşüyor bu da oyun oynamanıza engel oluyor bunun dışında sorun yok. acaba herkeste böyle mi?
    bir de watsup durum bakarken ekranın üst çentiği paylaşan kişinin adının ortasına geliyor bazen kimin durumu olduğunu anlayamıyorsunuz.
    şahsen ben iade süreci için migrosa telefon açtım geri dönüş yapmalarını bekliyorum yine aynı zirvalar var yok efendim sim kart takılmış servise gönderelim falan da filan... illa uğraştıracaklar iade almamak için
    olmadı tüketici hakem heyetine gideceğim
    Elektronikte açılmış, kullanılmış ve özellikle de SIM kart takılmış telefonu iade edebileceğinizi sanmıyorum.

Tüketici hakkı bile olsa ambalaj açılmadıysa ya da mal ayıplı ise iade var diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Elektronikte açılmış, kullanılmış ve özellikle de SIM kart takılmış telefonu iade edebileceğinizi sanmıyorum.

Tüketici hakkı bile olsa ambalaj açılmadıysa ya da mal ayıplı ise iade var diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Sim kart takılıp takılmamasında tam emin değilim ancak elektronik ürünlerde kutunun açılmış, jelatinlerin yırtılmış olması, ürünün denenmesi dahi sorun olmaz. Internetten yapılan alışverişlerde iade hakkı mevcut alıcının. Firmalar kabul etmeyebilir, kimi kendi kafalarından kurallar uyduruyor, işte paketi açılırsa iade alınmaz vs diye ama tüketici hakem heyeti yada mahkemesine bir başvuru ile sorun çözülür.

• XIAOMI MI8 LITE (SICAK FIRSATLAR)
    Migros Panora Ankara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozay06 kullanıcısına yanıt
    Stok var mıydı hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.