Şimdi Ara

XIAOMI MI8 LITE (SICAK FIRSATLAR) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
17
Favori
81.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kız arkadaşıma 3000 liraya kadar telefon bakıyoruz. Doğubank’a gidip biraz baktık Huawei Mate 20 Lite beğendi. Duyup bildiği marka olduğu içinde biraz onu alma taraftarı. Bende Xiaomi, Oppo, Meizu gibi markaları söyledim ama Doğubankta bulamadık. Sizin tavsiyeniz ne olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Telefon almak üzereyim ancak SE ve Lite arasında kaldım.

Garantisiz ve kayıtlı 6/64 Mi 8 SE, garantili 4/64 Mi 8 Lite ile aynı para.

Mi 8 SE Amoled ekran ve Snapdragon 710 ile daha iyi görünüyor. Bunu almak daha avantajlı değil mi.

SE'de global ROM var ama otomatik yükleme almıyormuş, bir diğer dezavantajı da Micro SD girişi yok. Yine de SE daha avantajlı görünüyor.
    Mi8 Se sahibiyim. Benim Mi8 Se tercih etme sebebim ekran boyutuydu. Mi8 SE bu segmentte Xiomi cihazlarda en küçüğü olduğu için aldım. Çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vukleus -- 12 Şubat 2019; 18:59:14 >
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıda o fiyat hocam ben bulamadım

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Hocam dün gg.da yüzde 4 indirim vardı cep telefonlarında, ser_ren isimli satıcıdan aldım. Sanırım şu anda 1619 liraya satıyor, ara ara kampanya oluyor bazen haftasonu indirimi oluyor, o şekilde daha ucuza getirebilirsiniz.

Hocam bu satıcıdan memnun kaldınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Dün alım yaptım gece 11.de bugün öğlen 2 gibi kargoya vermişti. Henüz ürün gelmedi, garantisi ne bilmiyorum da. Yarın elimde olur teslim aldığım zaman haberdar ederim. Şimdilik söyleyeceğim kargonun hızlı olduğu.

Peki teşekkürler. Telefonu alınca tecrübelerinizi bekleriz. Hayırlı olsun.

• XİAOMİ Mİ8 LİTE 128GB 6ROM ÇİFT HATLI LİTE TEKNİK SERVİS GLOBAL 2.047,00 TL yerine 1.878,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi8-lite-128gb-6rom-cift-hatli-lite-teknik-servis-global-P315116908

Şu ürünü alan var mı, delta garantili global cihaz mı?

30-40 lira farkla delta garantili diye belirtilen cihaz da var.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Yarın akşama yazarım.

• XIAOMI MI 8 LITE 128 GB 4.5G CEP TELEFONU 2.599,00 TL yerine 1.879,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-lite-128-gb-45g-cep-telefonu-P218101167

Ürünü sipariş ettim. Delta garantili global cihaz olduğu yazıyor.

sevgili11 den 66 TL, garanti pay den de 75 TL bonus geldi. Toplamda 1772 lira civarında 6 /128 lik cihaz almış oldum. Gelince buradan izlenimlerimi yazarım.

• Fiyatlar uçtu
  • St_arican S kullanıcısına yanıt
    Meclise sunulan ötv zam teklifinden dolayı, 2500 üzerine ek yüzde 25 geliyor buda mi 8 lite fiyatlarını şişirecektir 2500 üzerindekilerde de hafif düşme olacaktır bekleyin pocofone f1 alırsınız :)

• badboy8717 kullanıcısına yanıt
    hali hazırda %25, tasarı geçerse %50 olacak ne yazıkki
  • Bizim fırsatçılar daha ortada fol yok yumurta yok, gelen zam yok, sadece haber çıktı diye tüm telefonlara zammı basmışlar.

Bir de zam gelince zam yaparlar tam olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 15 Şubat 2019; 9:0:21 >
  • Yukko'dan alan arkadaşlar, garanti veren firma hangisi acaba?

• badboy8717 kullanıcısına yanıt
    2500 altında olanlara da şimdiden zam yapmışlar hatta hepsine zam gelmiş
  • beyler selam

bende bugün 1 adet aldım. global diyo birde 2 sim kartlı diyo. bunların hepsi mi çift sim kartlı?
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Garanti için mağazanın verdiği cevap;

Merhaba, Ürün lite teknik servis garantisindedir. Servis bizim şirketimizde faaliyet göstermektedir. Adınıza kesilen faturanızla birlikte 2 yıl garanti kapsamından yararlanabilirsiniz. Cihazda bir sorun çıkması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Miler genelde çift simli olur, artık artırılabilir kapasite için ayrı kısım yapmadıklarından haıza kartını 2.sim slotuna takabilirsiniz
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Ritzy garantili olarak geliyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.