Şimdi Ara

Xiaomi Mi8 Explorer Edition hakkında her şey l En donanımlı Android telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Mi8'in çok özel bir versiyonu var. Xiaomi'nin gizli silahı olarak yorumlanan bu model ekrandan parmakizi okuma, Face ID teknolojisi, yarı saydam kasa tasarımı gibi özellikleriyle merakla beklenen teknolojileri bünyesinde barındırıyor ve Android ekosisteminin en donanımlı ve teknolojik telefonu olmayı başarıyor. Tüm detaylar videomuzda. 

• Bir telefon bu kadar mı güzel olur. Oluyormuş demek ki... kısacası adamlar yapmış...

• Pilin neden 3400 değil 3000mAh olduğunu ben yazayım: Yarı saydam kapağın altında görülen bileşenler gerçek bileşenler değil, maket kapaklar. Bu kapağın kalınlığı yüzünden pil daha küçük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi 8 SE mi yoksa Asus Zenfone 5 mi? (ZE620KL)

• 6,21 inçlik ekrana 3000 mAh düşündürüyor.

• profecco kullanıcısına yanıt
    Asus kalitedir

• Çentik var çöp

• Çentik isterseniz gizlenebiliyor bu güzel bişey. Ama bu pil? Sürekli şarja takmak zorunda bırakır mı? Telefon harika, almaya niyetleniyorum ama şarj konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum

• Bunu alacağınıza 300 dolar daha fazla verip iPhone X alın kafanız rahat olsun. Xiaomi'ye 600 dolar mı verilirmiş... Apple Watch Series 3 LTE modelinde olan kırmızı butonu bile kopyalamışlar. Çakmacılıkta bir nirvana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 2 Haziran 2018; 2:11:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Bunu alacağınıza 300 dolar daha fazla verip iPhone X alın kafanız rahat olsun. Xiaomi'ye 600 dolar mı verilirmiş... Apple Watch Series 3 LTE modelinde olan kırmızı butonu bile kopyalamışlar. Çakmacılıkta bir nirvana.
    300 dolar dediğin 300 lira değil yalnız. O fazladan vereceğim parayla bir haftada 3-4 şehir gezerim en azından faydalı bişey yapmış olurum. Telefonun arkasında elma var diye o parayı verecek değiliz

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

300 dolar dediğin 300 lira değil yalnız. O fazladan vereceğim parayla bir haftada 3-4 şehir gezerim en azından faydalı bişey yapmış olurum. Telefonun arkasında elma var diye o parayı verecek değiliz

Alıntıları Göster
    Seyahate çıkmak isteyen zaten her türlü çıkar, telefon bütçesinden kısmak gibi komik hesaplar içerisine girmez. Mesela Redmi note bilmem kaç alıp ekstra parayla Avrupa turuna çıkabilirsin, daha faydalı bir şey yapmış olursun. Mi 8'e iPhone X tasarımı var diye o kadar parayı verecek değiller herhalde, veya öyleler...

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Seyahate çıkmak isteyen zaten her türlü çıkar, telefon bütçesinden kısmak gibi komik hesaplar içerisine girmez. Mesela Redmi note bilmem kaç alıp ekstra parayla Avrupa turuna çıkabilirsin, daha faydalı bir şey yapmış olursun. Mi 8'e iPhone X tasarımı var diye o kadar parayı verecek değiller herhalde, veya öyleler...

Alıntıları Göster
    Nerden ne anladınız Allah aşkına. Üstüne 300 dolar koy derken o kadar rahatsınız ki o parayla bir hafta tatil yapılır. Asgari ücret kadar para demek istedim. "evet telefonları yavaşlattık" diyen firma yerine "kâr oranımız yüzde 5 i geçmeyecek" diye açıklama yapan firmanın telefonunu her zaman tercih ederim. Sırf marka diye aynı özelliklere sahip telefona dünyanın parasını verecek değiliz. Ayrıca " vay canına Iphone X e benziyor bu harika" diye alan var mı acaba? Konuyu okudunuz mu? Büyük ihtimalle sizde o telefondan var ve ondan daha yüksek puanlar alan ve daha ucuza satılan bu telefonun satışa çıkması hazımsızlık oluşturdu

• Android e asla geçmem diyordum mi8 beni çok tahrik etmişti ama bu o lafı bana yedirecek sanırım

• ohmygod.gif O kullanıcısına yanıt
    günlük yaşamda zaten fark etmiyor aradaki fark. sentetik testlerde de birkaç yıla yakalar qualcomm apppleı.
  • aliexpress de siparisler acilsin alayim bir tane kendime
    :DDD bak bakalım hayaller mi gerçekler mi. öyle keriz müşteri silkelemek için batarya matarya ayağına işlemci yavaşlatmaya benzemez bu işler. apple bu dalaverelerle uğraşırken qualcomm exynos vs platformlar nasıl teknoloji geliştirirz derdinde.

https://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/Snapdragon-845-vs-Exynos-9810-vs-Kirin-970-vs-A11.htm

bide allah kimseyi insta twit dh dışında bişey kullanmayıp aradaki farkı bile hissetmeyeceği bir işlemcinin gücüyle övünmek zorunda bırakmasın :DD
    en son baktığımda 280.000'den fazla puan alan yoktu. mi8 puanı 301 bin küsür. Hadi sen iphone ile candy crush oynamaya devam et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hahah gören de render alacak sanır 5 bin verip kerizlendiği yarım elmalı 3 ramli telefonuyla
    gören de telefon değil de masaüstü sistem sanır oyunmuş. şu an telefondaki en kasan oyun pubg ise 1000 liralık telefon bile oynatır ha ben fhd manyağıyım diyosan ortalama üstü işlemcili sd 800 serili her telefon a11 gibi oynatır zaten. telefonsa streamin render falan yapmayacaksan hiçbir farkı yoktur o çok övdüğün binlerce lira kerizlendiğin ayfonunun :DD ayrıca antutuda yukardaki arkadaşın dediği gibi o 5-6 bin verdiğiniz iphonelar 2000 lik androidlere tokatlanıyor.

ha sen 1125x2436 ekranlı ayfonunda 4 k oyun oynarım diyosan o başka :D TEKNOLOJİ CAHİLİ OLDUĞUN ÇOK BELLİ O YÜZDEN Bİ AYDINLATMA YAPAYIM EKRANIN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ NE KADARSA OYUN DA EN FAZLA O KADAR OLIR. hadi eyvallah :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefransuva -- 2 Haziran 2018; 19:6:55 >

• lefransuva L kullanıcısına yanıt
    Render alınıyor tabiki. Özellikle YouTuberların sıkça kullandığı bir özelliktir. Çektiği videoyu bilgisayara atmadan doğrudan telefonda renderlayabiliyorlar artık. Özellikle de video renderlamak yüksek performans ve süreklilik gerektiren bir iş olduğu için burada işlemcinin performansını kaybetmeden işlem yapabilmesi bahsettiğim kullanıcılar için tercih sebebidir ve A11 SDM835 ve Exynos9810'a göre üç kat daha hızlı render işlemi yapabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurt dışından arkadaşıma getirtsek ne kadar gelir tl olarak bana .ve en uygun hangi ülkeden alabiliriz ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.