Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstat bunu bende gördüm de hem 2000 verecem hemde ithalatçı garantili olacak hiç mantıklı gelmedi geçen hafta cepportta 1729tl idi 64lüğü delta olan akıl işi değil 2000 vermek :D
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    çok şart değil hocam 128 bence oyun şu bu oynayan biri değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

üstat bunu bende gördüm de hem 2000 verecem hemde ithalatçı garantili olacak hiç mantıklı gelmedi geçen hafta cepportta 1729tl idi 64lüğü delta olan akıl işi değil 2000 vermek :D

Onu üstüne basa basa belirttim zaten.

Aynı cihaza 1 ay önce 1600 seviyelerinde sahip oldum. Aynı linkten :)

Yazık günah. Beklemekte fayda var.
  • sizce 1750tl 2,5 aylık kvklı 6/64 cihaz için iyi değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtca -- 20 Mart 2018; 16:29:28 >
    Olabilir hocam bende güncellediklerini bildiriyor sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fixi çıkaran eleman son güncellemeyle olayı çözememiş. Bsg bana anlat olay ne uğraşayım dedi kolları sıvadı bakalım ne olacak.

• quote:

sizce 1750tl 2,5 aylık kvklı 6/64 cihaz için iyi değil mi ?

Mantıklı görünüyor ama 2,5 ayda cihazın başına neler gelmiş olabilir kestirmek güç. Almadan önce çok iyi incelemen gerek. Hele ki @buraoca2 hocamın dediği gibi kronik bi kaç aptallık varken cihazlarda dikkat etmen gerek. KVK olsa nolur sen cihazı sorunlu aldıktan sonra. Uğraş dur.

Işık sızması tuşlarda anormallik vs bi sürü şikayet var. İyi incelemen gerek.
  • işte şuna dikkat et dediğiniz birşey varsa yarın bakacağım cihaza onlara bakayım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

üstat bunu bende gördüm de hem 2000 verecem hemde ithalatçı garantili olacak hiç mantıklı gelmedi geçen hafta cepportta 1729tl idi 64lüğü delta olan akıl işi değil 2000 vermek :D

Fiyatlar uçmuş. Bende 15 gün önce 64/6 aldım. 1613 tl ye geldi.

Biraz beklemekte fayda var. Ama ben iyiki beklememişim.

• Bu ışık sızması denen olay bütün cihazlarda var. Benim dikkatimi çekmemişti ama resimleri görünce benim cihazda da olduğunu farkettim.

Ekran parlaklığı düşük olunca ve bazı temalarda daha fazla belli oluyor.

Dikkat ettim inceleme videolarındaki cihazların neredeyse tamamında var bu durum.

• bootloader kilidi açarken 86006 hatası alıyorum. sms de geldi yani. nedir bu çektiğim? bu hatayı kolay bir şekilde çözebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

quote:

quote:

Fiyatlar uçmuş. Bende 15 gün önce 64/6 aldım. 1613 tl ye geldi.

Biraz beklemekte fayda var. Ama ben iyiki beklememişim.

nerden nasıl aldınız 2000 lik cihazı

• GittiGidiyor dan aldım %4 indirim ve 100 tl. Maxipuan kampanyası vardı. İncehesap.com satıcısından aldım.

• merhaba arkadaşlari mi6 telefonumu mac bilgisayarıma yedeklemek istiyorum ancak pc suite mi sadece windows bilgisayarlar için. sizler nasıl telefonunuzu yedekliyorsunuz? mac bilgisayar kullanıcıları için önerileriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

Bu ışık sızması denen olay bütün cihazlarda var. Benim dikkatimi çekmemişti ama resimleri görünce benim cihazda da olduğunu farkettim.

Ekran parlaklığı düşük olunca ve bazı temalarda daha fazla belli oluyor.

Dikkat ettim inceleme videolarındaki cihazların neredeyse tamamında var bu durum.

Benim cihazda ışık sızması yok hocam, sanirim Sonradan üretilenlerde olmuş bu durum. Ilk sürümlerde hiç ışık sizmasindan bahseden olmamisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

Fixi çıkaran eleman son güncellemeyle olayı çözememiş. Bsg bana anlat olay ne uğraşayım dedi kolları sıvadı bakalım ne olacak.

Oo Bsg halleder o zaman hocam, o el atacaksa sorun yok Xiaomi de tekrar degistirmez umarim Bu Kamera işini.

Umarim çözülür bir an önce hocam da, tekrar deneme ve paylasimlara devam edersiniz. Özledik sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

Olabilir hocam bende güncellediklerini bildiriyor sıkıntı yok

Yok eskiden bende dr sorun yoktu hocamda, şimdi bu şekilde oldu. Fakat Bekleme durumundaki Şarj tüketimi de azaldi, böyle olmasi daha iyi oldu yani

• quote:

çok şart değil hocam 128 bence oyun şu bu oynayan biri değilim

Seçim sizin tabi hocam, ileriye dönük olmasi için dedim ben. Yoksa bende Oyun oynamıyorum ama, Fotoğraf, Video vs. Derken ilerleyen zamanda lazim olur, malum Dahili hafıza olduğu ve Ufs 2.1 olduğu için dahili hafızada herşeyde hizli. Tabi son karar sizin.

• quote:

quote:

Hocam sizler fazlasıyla uygun fiyata almissiniz, Geçtiğimiz Haziran ayinda ben, telefon henüz İthalatçı Garantili olarak gelmeden önce, Garantisiz olarak Seramik versiyonu 2400-2450 liraya mi ne almistim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptopril

merhaba arkadaşlari mi6 telefonumu mac bilgisayarıma yedeklemek istiyorum ancak pc suite mi sadece windows bilgisayarlar için. sizler nasıl telefonunuzu yedekliyorsunuz? mac bilgisayar kullanıcıları için önerileriniz nedir?

Hocam Windows da Mi Pc Suite da çalışmıyor deniliyordu, ben hiç kullanmadim. Telefonda Ayarlar - Yerel Yedeklemeler de, Rehber, Mesajlar, Arama Kaydi Vs. Yedeklenebiliyor. Fotoğraf, Video, Müzik vs. De elle yedekliyorsunuz.

Yani harici bir Program kullanmaya gerek yok. Cihazda Root varsa, Titanium Backup ile uygulamalari da ayarlari ile Yedekleyebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.