Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ryalp

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

mi6 google camera ile çok güzel iş çıkarmış, mi note 3 ten daha güzel.
    ayrıca mi note 3 ün ön kamera neden öyle çamur gibi, netlemeden mi çekilmiş ki

Hocam Mi Note 3te de bildiğim kadarıyla Mi6 gibi On Kamerasinda Auto Focus yok ama. Netleme ile alakali bir durumda değil. Belki Güzellik Modu Acik kalmis veya kullanilan romla alakali bir durumda olabilir.

Google Camera ile sonuç olarak her türlü iyi hocam dediginiz gibi

Az önce mi6 merak eden bir arkadaş kamerası düşük ışıkta iyi değil diye duydum dedi bende google kamerayı açıp verdim al sen dene diye hayran kaldı gece daha nasıl çeksin makina diyor

Aynen hocam Daha nasıl fotoğraf çeksin Makina. Bende aynısını diyorum Benim için yetmesini geçtim, fazla bile. Bu denli iyileştirme beklemiyordum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

quote:

quote:

yeni 3.2v 2.0
    GC_3.2.045_Mi6_BSG_MiMix_final_2.0.apk

GC_3.2.045_Mi6_BSG_MiMix_final_2.0_clone.apk

Sağolun hocam simdi Clone olani kurup denedim. Eski Versiyona göre On Kamerada pek fark yok gibi görünüyor, ama stock ayarlari ile ilk Hdr islemesini daha hizli yapıyor. Ayrica eski versiyonda önceden sorun yasamama rağmen, simdi bu versiyon ile ikisini arka arkaya açtigimda, Eski versiyonda Kirmizi nokta olusturdu fotoğrafta, yeni versiyonda ise oluşturmadi. Onceden mi denk gelmemisti bana, yoksa iki Kamera da açık olduğu icin mi böyle bir sorun oluştu bilemiyorum hocam ama. Artik On Kamera icin yeni versiyonu kullanacağım hocam bu yüzden.

Ayarlar gelmesi güzel olmus ama bu hali bile yeter hocam bana. Ugrasan olurda paylasirsa ayarlarini seviniriz

Arka Kamerada Halen Touch Focus var eksi yani olarak.

noise daha az olduğu için ben nexus6 Hdr+ Auto kullanıyorum bunda da

Çok sağolun hocam, Stock halde Nexus 6P'de olduğu için İlk HDR İşlemesini hızlı yapıyormuş demekki Şimdi sizin söylediğiniz gibi Nexus 6 HDR+ Auto'ya alınca; İlk işleme hızı yavaşlayıp eski haline döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: seriousgigi

beyler ben şu ana sayfadaki sim etkinleştirme olayını yapayım dedim (şimdiye kadar etkinleştirmeden kullandım teli) fakat mi şifremi unuttum ve hatırlat dedikten sonra telefon numarası girdiğimde telefonuma mesaj gelmiyor, mail adresimi verince oraya da mesaj gelmiyor ne dandik şeydir bu yahu. şifremi sıfırlayamıyorum.

ayrıca bu teli açınca gelen sim etkinleştirilmedi bildirimini de üzerine tıklayıp bir daha gösterme demiştim bunu nasıl iptal edebilirim?

Senin en büyük sorunun mi şifresi önce onu bul yoksa cihazı sınırladığın da elveda dersin cihaza açılmaz şifreyi girmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yeni 3.2v 2.0

Sağolun hocam simdi Clone olani kurup denedim. Eski Versiyona göre On Kamerada pek fark yok gibi görünüyor, ama stock ayarlari ile ilk Hdr islemesini daha hizli yapıyor. Ayrica eski versiyonda önceden sorun yasamama rağmen, simdi bu versiyon ile ikisini arka arkaya açtigimda, Eski versiyonda Kirmizi nokta olusturdu fotoğrafta, yeni versiyonda ise oluşturmadi. Onceden mi denk gelmemisti bana, yoksa iki Kamera da açık olduğu icin mi böyle bir sorun oluştu bilemiyorum hocam ama. Artik On Kamera icin yeni versiyonu kullanacağım hocam bu yüzden.

Ayarlar gelmesi güzel olmus ama bu hali bile yeter hocam bana. Ugrasan olurda paylasirsa ayarlarini seviniriz

Çok sağolun hocam, Stock halde Nexus 6P'de olduğu için İlk HDR İşlemesini hızlı yapıyormuş demekki Şimdi sizin söylediğiniz gibi Nexus 6 HDR+ Auto'ya alınca; İlk işleme hızı yavaşlayıp eski haline döndü

Arkadaşlar Selamlar,

yeni 3.2v 2.0

-Bu ikisinden hangisini kurcağız ön için birisi arka için diğeri mi olucak?
    -Birde şunu farkettim arka arkaya 3 fotoğraf çekiyorum arka planda HDR+ işlemi yaptığı için onlar bitmeden 4.fotoğrafı çekmeme iizn vermiyor.
    -HDR+ için hangi ayarı kullanıyorsunuz ben "Super High" seçiyorum diğerleri için ise önerdiğiniz gibi "Nexus6 Hdr+ Auto"

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Folio yu full mu kullanıyorsun yoksa playden indirip kurdun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newresim

Abiler cevremden iki kisiye mi 6 aldirdim , ikisindede haftada 1 falan telefon kendi kendine kapaniyormus. Sarj falan fullken. Global rom var cihazlarda, cihazla beraber gelen.

Problem nerde olabilir?

Farklı tema kullanıyorlarsa bir süre cihazla birlikte gelen bir temayı kullanarak denesinler derim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_iceberg

quote:

quote:

quote:

quote:

yeni 3.2v 2.0

Arkadaşlar Selamlar,

yeni 3.2v 2.0

-Birde şunu farkettim arka arkaya 3 fotoğraf çekiyorum arka planda HDR+ işlemi yaptığı için onlar bitmeden 4.fotoğrafı çekmeme iizn vermiyor.
    -HDR+ için hangi ayarı kullanıyorsunuz ben "Super High" seçiyorum diğerleri için ise önerdiğiniz gibi "Nexus6 Hdr+ Auto"

Clone olan eski versiyonla aynı anda kullanabilmek için, doğal olarak update edince eski versiyon kullanılamadığı için bu şekilde clone uygulama yapılıyor ki iki versiyon da kullanılıp karşılaştırılabilsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

https://www.revdl.com/folio-for-facebook-pro-apk-download.html/

prosunu tavsiye ederim reklamlarıda engelleiyor sponsor vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

Almışken 128 alın arada 180 tl fark var sonuçta. Bence değer

Merhabalar,

Ben alırken sadece 64g vardı, şimdi kontrol ettim 128 gb da gelmiş, sağlık olsun. Hafıza kartıyla idare ederiz. Seramik siyah ınıda gördüm, acaba onda farklı birşey varmıdır bilmiyorum ama tahminimce renk tonunda farklılık vardır. Bu arada 128 gb dan da muhtemelen kulaklık çıkmıyordur. İki renk arasında fiyat farkı sadece renktense saçma bence.

https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-6-128gb-siyah-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-258007.html

seramik siyah:https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-6-128gb-seramik-siyah-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-258006.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efemef -- 21 Şubat 2018; 11:0:39 >

• Arkadaşlar şu bildirim seslerini anlamıyorum. Şimdi ses kısmında 3 bölüm var. Zil sesleri, medya sesleri ve alarm sesi anladığım kadarıyla. Bende bildirim sesleri bazen geliyor bazen gelmiyor. Ayarlarda ki herşey açık. Var mı bir çözümü?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

eski uygulamadan kastınıız anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemef

quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

Almışken 128 alın arada 180 tl fark var sonuçta. Bence değer

Merhabalar,

Ben alırken sadece 64g vardı, şimdi kontrol ettim 128 gb da gelmiş, sağlık olsun. Hafıza kartıyla idare ederiz. Seramik siyah ınıda gördüm, acaba onda farklı birşey varmıdır bilmiyorum ama tahminimce renk tonunda farklılık vardır. Bu arada 128 gb dan da muhtemelen kulaklık çıkmıyordur. İki renk arasında fiyat farkı sadece renktense saçma bence.

https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-6-128gb-siyah-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-258007.html

seramik siyah:https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-6-128gb-seramik-siyah-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-258006.html

Hafıza kartıyla devam edemezsiniz çünkü mi6 ya hafıza kartı takilmiyor

• quote:

Hocam selamlar,

eski uygulamadan kastınıız anlayamadım.

Mesela Google Camera nın atıyorum 1.0 versiyonunu kullanıyorsunuz, 2.0 a güncellendi ama siz hem 1.0 hem 2.0 ı aynı anda kullanmak istiyorsunuz, 2.0 ın clone'unu yüklerseniz farklı bir uygulama gibi göreceği için updte etmeden direk yükleyecek, böylece hem 1.0 hem 2.0 ı aynı anda kullanabileceksiniz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yeni 3.2v 2.0

Arkadaşlar Selamlar,

yeni 3.2v 2.0

Aynı durum Eski Kullandığımız sürümlerde de vardı hocam. 2-3 Fotoğraf çekince arka planda işleme bitene kadar fotoğraf çektirmiyor. Seri fotoğraf çekecekseniz, Stock Kamera kullanmanız gerekiyor.

Ben Clone olanı kuruyorum hocam hep, sağolsun HolyPenguen hocam Clone versiyonu da yapıp paylaşıyor bizim için Eski Kamera uygulamasını silmeye gerek kalmıyor böylece. Eskisini deneyimleyebiliyorsunuz halen, aradaki farklara bakmak isterseniz.

HDR+'ı ise High seçiyorum ben hep. HDR+ arasındaki farklara pek dikkat etmedim şimdiye kadar, hep High seçtiğim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Full Sürümünü kurdum hocam Farkları bilmiyorum ama, kurmuşken full olanı kurayım dedim

Link:https://apk4free.net/folio-2-facebook-messenger-2/

• Global kararlı rom en son güncellemeden sonra ahizeden gelen ses kısık geliyor. Müzik çalarken oradan ses geldiği için donanımsal bir sıkıntı yok . Böyle birşey ile karşılaşan var mı?

• Telefonu yenı aldım klübe katılmak istiyorum
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Farkli tema kullanmiyorlar hocam galiba. Yine de bir bakayim.

Benim gibi kapanma sorunu yasayan baska arkadas yokmudur?

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hicks kullanıcısına yanıt
    o zaman eskisi olarak "MGC_5.1.018.177470874.41362666_MI6_1.0-beta" kullanırım clone olarak "GC_3.2.045_Mi6_BSG_MiMix_final_2.0_clone.apk " aradaki farka göre hareket ederim.
  • Hocam ön kamera, arka kamera, portroit için hangi kamera programlarını kullanıyorsun. Bu kamera işi iyice karıştı.

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.