Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Android 8 şu an sadece Beta romlarda var. Geçiş yaparsan stable olana (7.1.1 olduğu için) geri dönemezsin. Ben betada kaldım o yüzden :)

Bl kilidi açıksa fastboot yöntemi ile ile geri dönüş mümkün denenmiştir.

Zaten Bl kilidini acip, cihaza birde Twrp kurarsaniz herşey mümkün

Ben o sayfada soru soran arkadaş a cevap vermiştim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Android 8 şu an sadece Beta romlarda var. Geçiş yaparsan stable olana (7.1.1 olduğu için) geri dönemezsin. Ben betada kaldım o yüzden :)

Bl kilidi açıksa fastboot yöntemi ile ile geri dönüş mümkün denenmiştir.

Zaten Bl kilidini acip, cihaza birde Twrp kurarsaniz herşey mümkün

Ben o sayfada soru soran arkadaş a cevap vermiştim 😁

Hocam zaten cihazın BL kilidini açınca herşey mümkün oluyor cihazda Android dünyasındaki Bende o yüzden dedim

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Beta falan değilim dediğiniz gece yukarda güncelleme var dedi yap dedim güncellendi, sıkıntı yok yani tamam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: experince

Beta falan değilim dediğiniz gece yukarda güncelleme var dedi yap dedim güncellendi, sıkıntı yok yani tamam teşekkürler

Beta Rom'da değilsiniz ama Gecelik sürümdesiniz. Sorun yaşamıyorsanız kullanmaya devam edin. Sorun yaşarsanız, Global Beta'ya geçebilirsiniz ancak şuanda; BL kilidi kapalı iken.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok şimdilik iyi,ne biçim seyler bunlar ya vereceksen direk ver güncellemeyi yok gecelik sabahlık yok global 😁

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkurler, kurcalamaya basliyorum :).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG ekran paneline sahip mi6'da ghost screen sorunu varmış diyorlar bende mi6 almayı düşünüyorum da lg ekran paneli çıkarsa iade edebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brksaglam

LG ekran paneline sahip mi6'da ghost screen sorunu varmış diyorlar bende mi6 almayı düşünüyorum da lg ekran paneli çıkarsa iade edebilir miyim ?

Mi6 da değil mi5 te çıkıyordu o problemler önceki mesajları olursanız mi6 larda öyle bir sorun çıkmadığını göreceksiniz

• ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Anladım cevabınız için teşekkür ederim.
  • brksaglam B kullanıcısına yanıt
    Ben kasımdan beri mi6 lg panel kullanıyorum en ufak bir problem yok

• Yav şu ışık sızması olan arkadaşlar resim paylaşsalarda bizde kendi telefonlarımızda dikkat etsek. Ben çok inceledim bir türlü göremedim buna nasıl bakabiliriz.

• Çok incelemişsin ve fark etmemişsiniz. Demek ki kullanımınızı olumsuz etkileyen bir durum yok. Neyi kasıyorsunuz daha? Yani zorla problem üretmeye çalışıyorsanız almayın nalet olası elektronik cihazları.

• Arkadaşlar az önce mi6 cihazına tema yükledim telefon karardı sonra test modumudur nedir wipe falan yazıyor oraya geldi bin türlü çıkamadım reset falan attım sonra bu açıldı her şey silinmiş siz siz olun tema yüklerken dikkat edin tema olarak yükleyip bakıyordum hangisi güzel duruyor diye dahada kesinlikle tema yuklemem tüm video resimlerim gitti yedek almamistim...

• quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Arkadaşlar az önce mi6 cihazına tema yükledim telefon karardı sonra test modumudur nedir wipe falan yazıyor oraya geldi bin türlü çıkamadım reset falan attım sonra bu açıldı her şey silinmiş siz siz olun tema yüklerken dikkat edin tema olarak yükleyip bakıyordum hangisi güzel duruyor diye dahada kesinlikle tema yuklemem tüm video resimlerim gitti yedek almamistim...

9.2.3.0'da mı yaşadınız bu sıkıntıyı hocam
  • Evet hocam

• Arkadaşlar mi6da Google'ın kamera apksını kurup da kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?

Gece ve gündüz çekimleri video performansı nasıl?

Hatta fotoğraf veya video atarak daha detaylı gösterebilecek birileri var mı?

• Kişisel tercihler, bana göre gerekli olmayan başkasına göre gereklidir. Aldığım günden beridir seni gibi stock rom kullanıyorum. Yalnız değilsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    9.0.2.0 sürümünde defalarca tema yükledim, kurdum, denedim başıma böyle birşey gelmedi. Acaba sizin sorun tema denemek ile alakalı olmayabilir mi? Belkide başka bir sorun vardı tema denemenize denk gelmiş olabilir. Dediğiniz gibi tema ile de alakalı olabilir.

Bütün bilgilerinizin, dosyalarınızın silinmesi çok kötü olmuş. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Evet hocam

9.2.3.0'da tema yüklerken aynı sorunu yaşayan gördüğüm birkaç kişi var, belli ki romdan kaynaklı
    geçmiş olsun hocam
  • qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Video konusunda bişey diyemeyeceğim ama fotoğraf konusu geçmiş mesajlarda çok konuşuldu. Google kameranın ve stock kameranın gündüz çekimleri gayet başarılı. Tek sorun stock kameranın gece çekimindeki az ışık olan yerde noise oluşması. Google kamera ile tam olarak çözülmesede stok kameraya göre baya baya iyi durumda. Yeterli mi dersen bence yeterli değil. Şuanda google kamera devamlı geliştiriliyor ilerleyen günlerde daha iyilerini bekliyoruz.

Verilere göre kamera donanımsal olarak çok iyi ama yazılım sıkıntısı var. İnşallah ilerleyen günlerde buda iyileştirilecektir.

Bolca resim atardım ama memleketteyim internet sıkıntısı var.

• 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.