Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.537.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler klavyeyi nasıl Samsung'daki gibi (ı'ya uzun süre basınca çıkan harfin i olması yada s'ye uzun süre basınca çıkan harif ş olması gibi) yapıyoruz? Samsung tellerin en sevdiğim özelliği idi bu.
  • Turktelekom online islemlereden volte yi aktiflestirince cihaz desteklemiyor uyarisi veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu Volte ne oluyor ya cahilliğime verin :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seriousgigi

beyler klavyeyi nasıl Samsung'daki gibi (ı'ya uzun süre basınca çıkan harfin i olması yada s'ye uzun süre basınca çıkan harif ş olması gibi) yapıyoruz? Samsung tellerin en sevdiğim özelliği idi bu.

Hocam SwiftKey klavye kullaniyorum, tavsiye ederim. Sizin dediginiz sekilde kullaniyorum. Google Klavye de de dediginiz ozellik olmasi lazim, klavye ayarlarini kurcalayin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Turktelekom online islemlereden volte yi aktiflestirince cihaz desteklemiyor uyarisi veriyor.

Hocam anlatmak istedigimiz bu, Volte yi Operatörlerin Volte destegi sunduğu bir cihaza simkartinizi takip aktif edin. Sonrasında ise simkarti Mi6ya takarak Volte nin kullanilabildigi soyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

beyler bu Volte ne oluyor ya cahilliğime verin :(

Hocam Volte Kaliteli ses görüşmesi yapmaya yariyor. Fakat Volte yi kullanabilmeniz icin, karsi tarafin cihazinda da Volte nin aktif olmasi gerekiyor. Ayrıca Volte ile görüşme yaparken Hat 4G cekmeye devam ediyor. Volte ile görüntülu görüşme yapılabiliyor mu, bunun hakkinda bir bilgim yok.

• mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Hocam pil konusunda bi çözüm bulursanız mümkünse buradan paylaşırsanız sevinirim. Zira bende de bekleme modunda aşırı şarj tüketimi sorunu mevcut. Denediğim onlarca rom, gms - amplify - greenify modülleri hiçbiri işe yaramadı. Telefonu aktif kullanırken son derece memnunum ama gel görki geceden sabaha kadar beklemede en az %20 şarj gidiyor. Ne yaptımsa düzelmedi. Günlerce xda, miui.en, miui turkey forumlarını taradım hiçbir tavsiye sorunumu çözmedi. Bende buradaki 2 gün 3 gün bekleme sürelerini gördükçe fırttıracak gibi oluyorum ama yapacakta bişey kalmadı. Hep bir ümitle foruma giriyorum bir çözüm varmı diye sonuç yine hüsran. Sizin mesajı da görünce bu konuda yanlız olmadığımı gördüm tek teselli bu oldu bana

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    gboard'da tercihlerde "rakam satırı" özelliğini aktif edince bahsettiğim özellik oluyor fakat swiftkey'de bulamadım o ayarı ki ben de swiftkey kullanmak istiyorum. mahsuru yoksa bir bakabilir misin hangi ayarı değiştirdiğine?

ayrıca hava durumunda konum bulunamadı diyor gps falan her şey açık olmasına rağmen ekstradan bu MI hesabı sim kartı etkinleştiremediğinden dolayı aynı sebeple aktif olmuyor galiba bende. profil fotosu koymaya çalıştığımda "ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum.

bu sim kart etkinleştirilemedi demesi hatta para olmamasından dolayı olabilir mi acaba? (telefonda mesaj hakkı, internet vs. olan paket yüklü durumda fakat başka para yok :) )
  • quote:

gboard'da tercihlerde "rakam satırı" özelliğini aktif edince bahsettiğim özellik oluyor fakat swiftkey'de bulamadım o ayarı ki ben de swiftkey kullanmak istiyorum. mahsuru yoksa bir bakabilir misin hangi ayarı değiştirdiğine?

ayrıca hava durumunda konum bulunamadı diyor gps falan her şey açık olmasına rağmen ekstradan bu MI hesabı sim kartı etkinleştiremediğinden dolayı aynı sebeple aktif olmuyor galiba bende. profil fotosu koymaya çalıştığımda "ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum.

bu sim kart etkinleştirilemedi demesi hatta para olmamasından dolayı olabilir mi acaba? (telefonda mesaj hakkı, internet vs. olan paket yüklü durumda fakat başka para yok :) )

benim bildiğim çine sms göndermesi gerekiyor aktifleşmesi için, faturalı değilse hatta para olmadığı için yapamıyor
    ayrıca swiftkey için denemedim ama klavyeyi ingilizce yapıp aksanlı karakterleri açtığınız zaman olacaktır büyük ihtimalle,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 30 Aralık 2017; 3:59:45 >

KVK garantili olarak satılıyor mi6'lar.
  • Kamera bizi yolda bıraktı, note 2 geceleri mi6 dan kat kat güzel fotoğraf ve video çekiyor.

• note 3 kamera olarak mi6'dan daha iyi diyorlar doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım. Uzun zaman sonra gerçekten iyi bir cihaz almış oldum. Birkaç sorum olacak(forumda bulamadım yada gözümden kaçtı) cihaza hiçbir oyun, YouTube vb. bildirim gelmiyor. Örneğin dominations ta saldırı oluyor. Bildirim düşmüyor ekrana. Yada DonanımHaber de yeni haberler çıkınca bildirim düşerdi yine gelmiyor. Bir iki kez formatta attım ama düzelme olmadı. Bildirimler kısmına girdim açtım kapadım yine olmadı. Acaba üstad olanlar yardımcı olabilir mi bana?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam Klavye ayari olarak asagidaki yolu izleyebilirsiniz. Muhtemelen bu şekilde düzelir sorununuz.

Hatta Kontor yoksa mesaj atamaz hocam. Yurtdışı Sms olarak gönderiyor, Türk Telekomda 0.45 tl gibi bir ücret kesiyor Faturalı hatta. Fakat bazen tek seferde etkinlestiremiyor, bu sebeple 4-5 kere mesaj atmasi gerekebiliyor. Bu tarz durumlarda da arka arkaya mesaj atmasini denemeyin, cihazi sürekli yeniden baslatarak deneyin. Daha kisa sürede etkinlestirme yapabilir.

Hava durumunun GPS kullanimi ise romla alakali olabilir, bu etkinlestirmeyle alakali olabileceğini düşünmüyorum acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

KVK garantili olarak satılıyor mi6'lar.

Bunu ne için söylediniz anlamadım?

Kvk, Delta, Rizty gibi çesitli garantiler ile alabildiginiz gibi, benim gibi forumdan da Türkiye garantisiz olarak da alabiliyorsunuz. Nasıl alacağınız size kalmış.

• Bir önceki sayfada asagidaki yazdiklarimi paylaşmıştım. Deneyin.

"

Hocam bildirim istediginiz Uygulama Izinlerinden Otomatik Başlatma, Arka Planda Calisma seçeneklerini açın. Sonrasinda Pil tuketimi içerisindeki Uygulama Pil Tasarrufuna girerek, Istediginiz uygulamaya tiklayip, Kisitlama Yok secenegini seçin. Sonrasinda da, Uygulamanin arka planda kapatilmasini engellemek içinde, uygulamayi acip ana ekrana dönün. Arka Plandaki uygulamayi görüntüleyip, O uygulamanin uzerinden tutun ve asagiya cekin; yine bu ekranda uygulama adinin yanında Kilit simgesi görünecektir. Birde bu şekilde deneyin."

orjinal parça bulunamadığını söylemişsin, kvk servisi orjinal olmayan yedek parçaları takacak değildir sanıyorum.
  • dortluk D kullanıcısına yanıt
    o kadar kötü mü ? gündüz çekimden haber ver nasıldır gündüz ?
  • seriousgigi S kullanıcısına yanıt
    swiftkeyde var o özellik, typing - keys - accented characters ingilizcede

yazma ayarının altında, sol en üst, 2. satırdaki ayar- numara satırının altında.
  • cihazdan mi hesabını silmeden web üzerinden mi hesabını sildim şimdi telefondan hesabı kaldıramıyorum. şifre geçersiz uyarısı veriyor. yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordzeus83 -- 30 Aralık 2017; 12:23:10 >
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.