Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nereden bulup nasıl onartacagim konusunda yardımcı olur musunuz

Her telefoncu yapabilir mi sizce bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

Arkadaşlar ekranlardan birinde boş klasör nasıl açıyoruz peki. Mesela dosya açıp içine banka veya sosyal medya programlrını atacağım.

Uygulamayı tutup diğer uygulama'nın üstüne bırakın. Örnek whatsapp'ı tutup instagram'ın üstüne bırakın ve aynı tarz programları bu klasöre sürükleyip bırakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Arkadaşlar yedek şarj aleti alacağım Aliexden. malum bi evde bi de iş yerinde olmasında fayda var. Ayrıca c tip usb alacağım birde tek olarak araba için.

Şu linktekiler orjinaldir diye düşünüyorum sizin yorumlarınız nedir ?

https://tr.aliexpress.com/item/Orijinal-Xiaomi-MI6-arj-Adapt-r-i-in-QC3-0-H-zl-arj-Veri-Kablosu-Mi6/32838438682.html?src=google&albslr=229410065&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&source=%7Bifdyn%3Adyn%7D%7Bifpla%3Apla%7D%7Bifdbm%3ADBM&albch=DID%7D&acnt=494-037-6276&albcp=994029296&albag=50935160804&slnk=&trgt=349615371722&plac=&crea=tr32838438682&netw=g&device=c&mtctp=&gclid=CjwKCAiAvf3RBRBBEiwAH5XYqIDxE_hJOGjut3biMmBA7hsYKKYAwoPvZEfZpJhfS9zOFfZqViyu1RoCJMQQAvD_BwE

Hocam bence Şarj Cihazı olarak Aukey'e bakın; Birden fazla portlu olarak da ihtiyacınıza göre bakabilirsiniz. Hem çevirici ile uğraşmanıza gerekte yok. Ben 6 Portlu Aukey şarj cihazı kullanıyorum. (4 Portu Yavaş şarj - 2 Portu QC 3.0 hızlı şarj destekli).

Kablo olarak da Blitzwolf Ampcore Turbo serisini tavsiye ederim; Hem kaliteli hem dayanıklı seri. Bu söylediğim kabloyu Ana kablo olarak kullanın hatta. Cihazın yanında geleni ise arabada kullanın veya yedek tutun.

Aukey Şarj Cihazı Örneği:https://tr.aliexpress.com/store/product/AUKEY-Quick-Charge-3-0-Mobile-Phone-Charger-USB-Desktop-Wall-Charger-Smart-Quick-Charging-for/1830134_32819496103.html?spm=a2g10.12010612.0.0.36a19adbHUO7jN

Blitzwolf Ampcore Turbo Kablo:https://tr.aliexpress.com/item/BlitzWolf-USB-Tip-C-Kablo-Tipi-C-Veri-USB-arj-Kablosu-1-m-I-in-1/32833209044.html?spm=a2g10.12010608.0.0.21d964b9Wxu7dS

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi kötü çirkin

Gençler telefonumun arka camı kırıldı.

Hocam Aliexpress'de satanlar var; daha önce paylaşılmıştı bende aşağıya ekliyorum. Ama kim nasıl takabilir bir fikrim yok.

Arka Kapak için Link:https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-6-Official-Original-Tempered-Glass-Case-for-Xiaomi-6-Mi6-Back-Battery-Cover-Housing/32831267780.html

• Beyler ekranı kırılanlar vs Ka bilişime göndermesin pişman olurlar. Dandik bi ekran takmışlar rengi bile farklı, parmak izi öldü, onu geçtim orta tuş almıyor bile. Rezil ettiler telefonu. Arka kapak çizik, tam kapanmamış. 450 tl para ödedik gelene bak.

• Kılıf geldi, gerçek deri, hoş bir duruşu var, tam uyumlu telefona, bu kadarını beklemiyordum. Aliexpres ten.

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4810 -- 26 Aralık 2017; 21:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

Arkadaşlar ekranlardan birinde boş klasör nasıl açıyoruz peki. Mesela dosya açıp içine banka veya sosyal medya programlrını atacağım.

Uygulamayı tutup diğer uygulama'nın üstüne bırakın. Örnek whatsapp'ı tutup instagram'ın üstüne bırakın ve aynı tarz programları bu klasöre sürükleyip bırakın.

Teşekkür ederim denerim.
  • 3 adet çevirici

1 adet type c kulaklık aldım..

Gelsin deneme yapacağım.

Ses sorunu devam edecek mi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: iyi kötü çirkin

Gençler telefonumun arka camı kırıldı.

Hocam Aliexpress'de satanlar var; daha önce paylaşılmıştı bende aşağıya ekliyorum. Ama kim nasıl takabilir bir fikrim yok.

Arka Kapak için Link:https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-6-Official-Original-Tempered-Glass-Case-for-Xiaomi-6-Mi6-Back-Battery-Cover-Housing/32831267780.html

Videolarda isitip vantuzlu bisiyle cekip cikariyolar. Bence aliexpresten siparis verin kendiniz sokmeyi deneyin. Baktiniz olmuyor herhangi bir tlfncu iscilik verip yaptirabilirsiniz. Youtube a baktimda baya video var.

https://youtu.be/p4gLYjdRjWQ

Videodaki arkadaslarida tanimiyorum yanlis anlasilmasin.

Bende mi6 alma arafesindeyim. Simdilik g3 kullaniyorum. Mi6 nin ekrani dusurme vs durumlarina gore diger tlfnlara gore dahami zayif. Elime alip inceleme firsati buldum kaliteli geldi aslinda ama kullanan arkadaslar onerirmi. S7 ve mi 6 arasinda kaldim. Mantik s7 diyorda gonlum mi6 istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

merhaba arkadaşlar. birşey farkettim. telefonda toplu sms atmam gerekiyor.

grup oluşturdum 34 kişi ekledim gruba.

smsleri attıktan sonra 68 sms hakkım gittiğini farkettim. bu normalmidir?

Türkçe karakterler (ı, ç, ğ, ü gibi) fazla yer kaplıyor kısa mesajda. Normalde 1 sms 140 veya 160 harf içeriyor diyelim, diğer durumda kullanılan Türkçe karakterinin miktarına bağlı olarak 50-60 harfte sms alanı dolup ikinci sms'e geçiyor.

• BlitzWolf şarj aletinin kalitesi nedir? 2000tl lik telefonu patlatmayalim bu aletle? Aliexpresste zamanında ıphone a böyle kablo almıştım az daha evde yangın cikiyordu:)

• Arkadaşlar bu yerleşik Google uygulamaları nasıl sileceğim...

Chrome kullanmak istemiyorum artık...ne yapmam gerekli bir yardım etseniz gençler

• Selamlar ürünün linkini verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstarr1907

BlitzWolf şarj aletinin kalitesi nedir? 2000tl lik telefonu patlatmayalim bu aletle? Aliexpresste zamanında ıphone a böyle kablo almıştım az daha evde yangın cikiyordu:)

Şu mesajı yazmadan önce birkaç mesaj yukarıya baksaydınız keşke. Aukey Marka şarj cihazı tavsiye ettik; kendimde kullandığımı belirttim. Ugreen ve Blitzwolf Şarj cihazlarında sorun yaşayanları duyduğum için tavsiye etmiyorum.

Kabloyu da Aliexpress'den tavsiye ettim yukarıdaki mesajımda. Siz düzgün kablo almazsanız herşey olabilir. Blitzwolf Ampcore serisi kablolar, cihazların yanında gelen kablolardan hem daha dayanıklı hemde daha kaliteli Ben daha da kalitelisini isterim derseniz; Belkin marka kablolara bakabilirsiniz; fiyatları 30 dolar civarında geziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Beyler ekranı kırılanlar vs Ka bilişime göndermesin pişman olurlar. Dandik bi ekran takmışlar rengi bile farklı, parmak izi öldü, onu geçtim orta tuş almıyor bile. Rezil ettiler telefonu. Arka kapak çizik, tam kapanmamış. 450 tl para ödedik gelene bak.

Geçmiş olsun hocam. Çok üzücü bir durum olmuş. Şimdi ne yapmayı planlıyorsunuz? Firmayla görüştünüz mü tekrar; durumu söylemek için?
  • Arkadaslar telefonumun arkasindaki Mi logosundaki I harfi koptu nereye dusmus bulamadim. Nasil duzelte biliriz yenisi nerden ala biliriz?
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Miui gizli ayarlar uygulamasını deneyebilirsiniz, ancak dikkat edin bazı uygulamaları silince cihaz açılışta kalabilir.
    Yedek almakta fayda var veya konuyu inceleyin silinen uygulama sonrası tepki ne olmuş bulabilirsiniz belki.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-gizli-ayarlar-v1-0.12853/
  • '' V9.0.2.0.NCAMIEI '' diye bir güncelleme geldi güncelemmelimiyim?
  • MDV kullanıcısına yanıt
    Harf bulunurmu bilmem ama arka kapağı değiştirebilirsiniz.Seramik değildir umarım.
  • Usam marka 2 adet type c kablo aldım.Kaliteli görünüyor ama o kablo ile şarj ettiğimde şarjın daha hızlı tükendiğini gözlemledim.Aynı kabloyla hızlı ve yavaş şarj denemelerimde de sonuç aynıydı.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.