Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: experince

Eksisözlükte baktım da amma kötülemişler bazıları, servisleri de aynı şekilde.

Servislerde sıkıntı yaşayan oldu mu? Benimki delta

Hocam İthalatçı garantili servis hiç belli olmuyor; azınlık kesim memnun iken; genel intiba olumsuz. Sorun yaşayan kişi daha fazla.

Cihazın fiyatına oranla kötülenecek bir tarafı yok; sorun yaşayanlar olsada herkesde aynı sorun ortaya çıkmadığı için kronik değil. Bu fiyata bu özelliklere sahip başka cihaz yok malesef.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Benim dikkatimi ceken su oldu, cihaz isininca yapiyor bu olayi. Fakat ileride gunluk kullanima etkisi olur diye korkuyorum. Cihaz canavar gibi ne iade ne baska bisey dusunmuyorum, umarim sorunun yasanma sıklıgı artmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g_almar G kullanıcısına yanıt
    Umarım artmaz hocam, acaba Kapasitifi tuşların yerini değiştirerek de dener misiniz, halen aynı geri basma işlevini kendi kendine yerine getirecek mi?
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    hocam bunu almaya çalışıyorum ama ödeme seçeneklerinde paypal dan başkası çıkmıyor, siz nasıl ödediniz?
    hayır paypal hesabım var ama malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

hocam bunu almaya çalışıyorum ama ödeme seçeneklerinde paypal dan başkası çıkmıyor, siz nasıl ödediniz?
    hayır paypal hesabım var ama malum

Hocam ödeme seçeneğinde Paypal sayfasına yönlendiriyor; sonrasında o Sayfanın sağ üstünde Paypal Hesabını varmı diyor; alt kısmında ise Paypal hesabınız yok ve direk Kredi kartı ile işlem yapacaksanız buradan devam edin diyor. Bu arada; bu kısımda sakın Ülke seçmeyin; eğer ülke seçerseniz, paypal hesabı açma kısmına atıyor sizi. Ülke seçmeden kredi kartı bilgilerinizi girip alışverişinizi yapın. Ben 2 farklı kredi kartıyla denedim; kartları onaylamadı, bu sebeple alışveriş yapamadım; sebebi ise belli değil, farklı kredi kartı ile deneyin diyor. Halbuki ben bu 2 kartı; Aliexpress, Joybuy, Gearbest, Banggood sitelerinde sorunsuz olarak kullanabiliyorum.

Denedim hocam bu kez son uygulamalar basiyor. Yazilimsaldan ziyade donanimsal gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: g_almar

Denedim hocam bu kez son uygulamalar basiyor. Yazilimsaldan ziyade donanimsal gibi

Bu şekilde donanımsaldır hocam, bazı kişiler bu şekilde Kapasitif tuşların yerlerini değiştirince bile halen Geri fonksiyonunun kendi kendine çalıştığından bahsediyorlardu çünkü.
  • quote:

Çok geçmiş olsun. Garantiye gönderirsiniz çok sıklaşırsa bu hata...

Ghost screenler, kendiliğinden tuş basmalar felan derken hafiften bir marka soğuması gelmeye başladı bana... Mi7 çıktığında da bir süre beklerim ve böyle can sıkıcı sorunlar okursam kesinlikle başka markaya yönelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali.Cevik -- 14 Aralık 2017; 11:6:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

quote:

Çok geçmiş olsun. Garantiye gönderirsiniz çok sıklaşırsa bu hata...

Ghost screenler, kendiliğinden tuş basmalar felan derken hafiften bir marka soğuması gelmeye başladı bana... Mi7 çıktığında da bir süre beklerim ve böyle can sıkıcı sorunlar okursam kesinlikle başka markaya yönelirim.

Ghost Screen sorunu bildiğim kadarıyla Mi6'da görülmedi hocam daha. Aslında bu tarz (Geri Tuşu basma sorunu gibi) sorunlar cihaz ilk çıktığında yoktu; ayrıca ilk çıkan çıkazların tamamı Jdi Panelle geldiği için; LG Paneldeki gibi Ghost Screen oluşma durumu da yoktu; bu sebeple cihazı ilk çıktığında almak daha avantajlı hale geldi. Bu geri tuşu basma sorunu da, siparişlerin yetişmemesi sebebi ile, Kontrol kısmının biraz gevşetilmesi sebebi ile olabileceğini düşünüyorum; yada LG Panel ile birlikte cihazın iç tasarımında ufak tefek değişikliğe uğramış veya malzeme tedariğinde farklı firmalarla çalışmaya başlamış olabilirler.

Hocam benim panel jdi olmasina ragmen bu sorun var. Sans isi biraz. Fakat bu fiyata bu telefon patlamadigi surece iyidir. Gercekten inanilmaz. Performansi, bataryasi , portre modu i na nil maz

• quote:

Hocam benim panel jdi olmasina ragmen bu sorun var. Sans isi biraz. Fakat bu fiyata bu telefon patlamadigi surece iyidir. Gercekten inanilmaz. Performansi, bataryasi , portre modu i na nil maz

Anladım hocam, o zaman Kontrol kısmında, denetimi azaltmışlar gibi o zaman. Umarım daha da artmaz sorununuz.
    Umarim hocam cok sevdim telefonu

• İlginç bir çözüm önerisi buldum denemekten zarar gelmez. Geri basma dokunmatiğine bazı arkadaşlar tokunmatiğin üzerine hafif miktarda elektrik vererek çözüm bulmuşlar, bunu da çakmağın içinden çıkan çakmağı çakmaya yarayan, ufak elektrik veren aletle yapmışlar. Ufak aleti alıp kablo tarafını dokunmatiğe değdirip 2-3 kere çakın ve sonucu buraya yazın arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güvenlik uygulamasında hızı artır bölümüne girdiğinizde sağ üstte çark işaretinin içerisinde uygulamaları kilitle diye bir özellik var. Bunun anlamı nedir uygulamaları kilitleyince ne oluyor bilgidi olan varmı

• by_colakoglu kullanıcısına yanıt
    Son kullanılan uygulamaları kaldırınca kilitli olan kapanmıyor

• @darkRider

Spofi den müzik dinliyorum hiç bir sıkıntı yok dediğiniz şekilde bildirim geldiğinde ses yumuşak bir sekilde azalıp yumuşak bir sekilde artıyor ve eski seviyesine geliryor. Kendi müzik uygulamasına akşam detaylı bakayım şu an cihazda mp3 yok.

Ses seviyesi gayet iyi ben son ses dinleyemiyorum.

@buraoca2 Burak kardeşim dediği gibi miui pro stabil 9.0.6 dan geçtim

Eksiği yok bence hatta fazlası bile var

Notification Shade ve yeni kamera arayüzü.

Evet mix2 arayüzü.

Şu an için hiç bir sorun ile karşılaşmadım gayet iyi..

eksi olarak haricen tema yüklemek mümkün değil ve. Custom romlara göre sarj daha çabuk bitiyor

@madrid2017 aslında. Custom rom yuklemekten bile daha basit. Miui Türkiye sitesinde mi 6 altında miui flash tool ile rom yükleme var oraya bakarsanız detayli anlatım var. Yapamadığınız yet olursa yardımcı olurum rom linki ni de veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 14 Aralık 2017; 12:59:47 >

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolun

Kilitlemek için illa oraya girmenize de gerek yok.

Son uygulamalar yerinden uygulamayı aşağı çekerek kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz

Ben onu denemem hocam cok sık yapmaya baslarsa belki

• Ses dalgalanmasına çözüm bulan var mı çok saçma bi hal almaya başladı telefonda müzik dinlemekten soğudum artık.

• 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.