Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stamen1903

Çevirici önemli değil kulaklıkta takılı bırakırım. Zaten telefonu şarjdayken kullanan birisi değilim yeter ki ses performansında düşüş olmasın.

Farklı rom atınca garanti dışı kalmıyor mu hocam?

Arkada en fazla 5 6 uygulama bırakırım biriktirmem.

6gb ram fazlasıyla yeterli aslında. Orada benim için önemli olan 8gb ramli versiyonun 128gb hafıza ile geliyor olması.64gb ileride sıkıntı çıkarır mı diye şüphe ediyorum.

Hocam hangi cihaz olursa olsun garanti dışı kalır; Delta Garanti BL kilidi açılmasını da garanti dışı bırakmıyor diye söyleniyor. Zaten cihazda bir sorun olursa; cihaza Stock romu kurup BL kilidini kapatabiliyorsunuz.

Mi6'nın da az farkla 128 Gb'lık versiyonunu alabilirsiniz hocam, çok daha mantıklı bana göre de 128 gb. Hatta isterseniz Seramik versiyonunu da tercih edebilirsiniz Mi6'nın

• quote:

Orijinalden alıntı: experince

bende yeni aldım güncellemeyi telefondan yaptım doğrusu bu mu?,pc suit var ama çalışmıyor galiba.

PC Suite yazılımı uyumlu olmadığını söyleniyor; zaten hiç kullanmanıza gerek yok.

Telefondan yaptıysanız, sorun çıkarsa PC'den Mi Flash yazılımı ile romu sıfırdan kurabilirsiniz. Genel kesim zaten sizin gibi telefondan güncelleyici üzerinden yapıyor güncellemeleri.

Kılıf olarak da Benks'in silikon kılıfını kullanıyorum genelde; Hem diğer silikon kılıflara göre en incesi benim gördüğüm, hem arka yüzeyi pütürlü; hem Plastik-Silikon karışımı tarzında olduğu için gergin bir yapıda. Tek sorunu; Sağdaki tuşların bulunduğu kısım açık.

Benks'in yanında Cafele'nin İpeksi yapıda olan Sert Kapak şeklinde kılıflarını kullanıyorum. Kargodan Xiaomi'nin Orjinal Aksesuarı olan Deri kılıfı gelince ona geçerim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dex morgan

Çok teşekkürler, daha iyisi olursa seviniriz tabiki.

Güzel bilgilendirmelerinizden faydalanıyoruz.

Saygılar.

Sizinde deneyimlerinizi bekliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhan1905

Sarj sureniz nasil? Ben 5 dk da %100 den 99 a düşüş sağlıyorum ki muzik dinleyerek iki uc gündür böyle oldu anlam veremedim.ne yapmam gerek?

Hocam önemli olan Toplam ekran ve bekleme sürenizin ne olduğu. 1 günlük kullanımda 8-10 saat arası; 2 günlük kullanımda 6-8 saat arası ekran süresi alabiliyorum genel olarak.
  • Ben bir gunluk kullanimda 6/7 saat aliyorum en fzla 8/9 saat ekran suresi. Telefonun surumu global 8.5.2.0 ayarlari sifirlasam düzelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ios klavyesi ve ios emojilerini nasıl kurabilirim bu telefona? Birde bazı uygulamalarda klavyenin tepki süresi gecikiyor nedrni ne olabilir?

• Selamlar;

Yakın zamanda mi6 almayı düşünüyorum ama kafamda deli sorular...

1 İthalat garantili cihaz sıkıntı olur mu? Yaşayan var mı?

2 Hangi versiyonunu hangi siteden hangi satıcıdan almalıyım?

3 Kulaklık ve girişinin olmaması büyük sıkıntı değil mi? Nasıl aştınız?

4 Almak için geç mi kaldım yakında mi7 çıkar mı?

5 Seramik mi yoksa metal kasa mı tercih etmeliyim? Ne fark var?

6 Kronik ne gibi sıkıntıları var yada var mı?

7 Cihazla ilgili sormadığım ama bilmem gerekenler neler?

Şimdiden teşekkürler...

• arkadaşlar

şarj makinası ve kablosu alacağım yedek..

öneriniz nedir ?

usb 3.1 + 3.0 hızlı sarj destekli
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Mi Flash yazılımını nerden indirebilirim,kurulumunu anlatan bir yer var mı?

Bu kılıfları nerden alabilirim peki Türkiye'deki siteleri tercih ederim ama satan bir yer yok herhalde

Birde son olarak FM Radyo yoktu değil mi?

Teşekkürler
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Bugün hepsiburada'da gördüm bir bak istersen orjinal mi bilmem ama xioami yazıyordu
  • Arkadaşlar selamlar. 3 haftalık Mi 6 sahibi olarak, miui pro rom ya da epic romlara geçmeyi beceremesemde genel olarak telefondan memnunum. Fakat son birkaç gündür kendi kendine geri tuşuna basma sorunu mevcut. Yabanci sitelerden gördüğüm kadariyla donanimsal bir problem olarak görünüyor. Acaba sizlerde durum nasıl? Özellikle geri tusu altindaki hoparlör tarafina aşağıdan yukari doğru bastırdığınizda geri tuşu bendeki gibi basiyor mu? Bu konuda çözüm bulabilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: experince

Bugün hepsiburada'da gördüm bir bak istersen orjinal mi bilmem ama xioami yazıyordu

burda alanlar var.

kullanıcı deneyimi. onlar link verirse güzel olur
    BL kilidi kapatılınca garanti sıkıntısı olmuyorsa güzel birşey.

Seramik versiyonla normal versiyonun parlaklık dışındaki farkları neler acaba?Mavi versiyonu yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stamen1903

BL kilidi kapatılınca garanti sıkıntısı olmuyorsa güzel birşey.

Seramik versiyonla normal versiyonun parlaklık dışındaki farkları neler acaba?Mavi versiyonu yok mu?

Mavi versiyon bir ara satıldı hocam ama, zor bulunuyor piyasada.

Seramik versiyon, arkası seramik kaplama, daha ağır. Arka Kamera halkaları altın kaplama, Mi Logosu altın renginde, Cihaz kutusu Siyah; 128 Gb depolamaya sahip, Arkası çizilmelere karşı daha dayanıklı. Piyasadaki telefonlardan daha farklı bir cihaz kullandığınızı hissettiriyor cihazın arka tarafı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprtrk

Arkadaşlar selamlar. 3 haftalık Mi 6 sahibi olarak, miui pro rom ya da epic romlara geçmeyi beceremesemde genel olarak telefondan memnunum. Fakat son birkaç gündür kendi kendine geri tuşuna basma sorunu mevcut. Yabanci sitelerden gördüğüm kadariyla donanimsal bir problem olarak görünüyor. Acaba sizlerde durum nasıl? Özellikle geri tusu altindaki hoparlör tarafina aşağıdan yukari doğru bastırdığınizda geri tuşu bendeki gibi basiyor mu? Bu konuda çözüm bulabilen var mi?

Sert kılıf kullanıyorsanız yumuşak bir kılıfa geçin ve telefonu son sürüme yükseltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

arkadaşlar

şarj makinası ve kablosu alacağım yedek..

öneriniz nedir ?

usb 3.1 + 3.0 hızlı sarj destekli

USB 3.1 kablo olarak Belkin Marka kablolar var hocam, başka USB 3.1 olduğuna emin olacağım kablo görmedim ucuza.

Kablo olarak USB 3.0 destekli Blitzwolf Ampcore Turbo

Şarj Cihazı olarak da Aukey'in işinizi görecek bir cihazını seçebilirsiniz.
  • KingShady kullanıcısına yanıt
    Son sürümdeyim hocam. Kilif sert dediginiz gibi. Fakat kilifsiz da dokumdugumda ayni tepkiyi veriyor. Siz de duzelme oldu mu yumuşak kilifla?

Seramik ile normal versiyon arasında 50 lira fark vardı sanırım.

Peki sağlamlık konusunda üzer mi arka panel beni?

• Arkadaşlar çift uygulamada mesela aynı sim karttan 2 bağımsız WhatsApp kullanabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alprtrk

Son sürümdeyim hocam. Kilif sert dediginiz gibi. Fakat kilifsiz da dokumdugumda ayni tepkiyi veriyor. Siz de duzelme oldu mu yumuşak kilifla?

Bende bu sorun mevcut değil hocam. Alt yanlardan bastırıp bu sorunu bir süre yaşamayan kullanıcılar var fakat biraz araştırdım bir çok kullanıcıda bu sorunla karşılaşmak mümkün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 12 Aralık 2017; 0:51:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.