Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün normal kullanım ile ekran süresine bakıcam

Akşam umarım 5 saat üzeri ekran süresi alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

quote:

quote:

Anladim hocam peki sağolun.

Bu arada o satıcı geç cevap veriyor, iptal isteğimi bile 3 günde onayladı.

Biraz önce denedim, AliExpress'deki ürün şu an sepete eklenebiliyor. Sanırım kargo yöntemini değiştirmiş, o gün Air Mail idi Şimdi AliExpress Standard.

Hala kargolanmadı ise isterseniz iptal edip Gearbest'ten alın siz de...

Hocam tekrar baktımda hala sipariş verilemiyor bende. Acaba sizin baktığınız linki verebilir misiniz?

Hocam 1.5 gün sonra göndermez ise iptal olacak zaten, bekleyeyim bakalım; sağolun yine de ilginiz için

Gearbest'ten hiç alışverişim olmadı, sorun yaşayanları da duyunca halen biraz uzun duruyorum ama, eğer bu sipariş iptal olursa mecbur Gearbest'ten vereceğim sipariş artık

İyice karıştı Benim sipariş verdiğim 10.99$ olandı, onu iptal ettim, sonrasında 9,99$ olanı bulmuştum, sanırım siz onu sipariş ettiniz, evet bu satışa kapalı:

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-6-Ultra-thin-Cortex-Protection-Case-Cover-For-Xiaomi-Mi6/32824164723.html

Aynen hocam bu linktekini almıştım 10 dolar fiyatı olunca Satıcı 1.5 gün içinde cevap vermezse ve siparişi uzatmaz ise iptal olacak sanırım

Bu arada sizin Gearbest'ten aldığınız ürünü Gearbest ücretsiz takipli kargo ile mi gönderiyor hocam?

Takipsiz, takipli ve öncelikli seçenekler var, hepsi de ücretsiz görünüyor.

https://tr.gearbest.com/cases-leather/pp_802744.html?lkid=11004390

Ben direk vermedim, @mabeynihumayun sağolsun, kendisine sipariş verirken bana da verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: akenshaw

Merhabalar,

1 haftadır bu telefonu kullanıyorum. Fakat bazı sorunlar var. Ssde de göreceğiniz gibi durum çubuğu karanlık bir hal alıyor ve reboot atmadan düzelmiyor. Reboot attıktan birkaç dakika sonra veya bunu tetiklediğini düşündüğüm uygulamalara girince tekrar eski haline dönüyor. Yabancı forumlarda da gördüm bu sorunu yaşayanları fakat burda karşılaşmadım. Belki bilen vardır diye soruyorum buraya. Cözümü var mıdır?
    Birde kulaklık sorunu var jak girişli kulaklığımı dönüştürücü ile kullandığımda ses bazen daha düşük düzeyde kısık geliyor. Dönüştürücüyle bazen oynayınca düzeliyor bazen düzelmiyor.?

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Hava durumu bildirimini silin ben kafayı yiyecektim miui9 a yükselttikten hava durumu otomatik olarak ekrana gelmiş sonra sarj cok az gitmeye başladı sildim şu anda günlük 10-11 saat ekran süresi veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: caykasigi

quote:

Merhabalar,

1 haftadır bu telefonu kullanıyorum. Fakat bazı sorunlar var. Ssde de göreceğiniz gibi durum çubuğu karanlık bir hal alıyor ve reboot atmadan düzelmiyor. Reboot attıktan birkaç dakika sonra veya bunu tetiklediğini düşündüğüm uygulamalara girince tekrar eski haline dönüyor. Yabancı forumlarda da gördüm bu sorunu yaşayanları fakat burda karşılaşmadım. Belki bilen vardır diye soruyorum buraya. Cözümü var mıdır?
    Birde kulaklık sorunu var jak girişli kulaklığımı dönüştürücü ile kullandığımda ses bazen daha düşük düzeyde kısık geliyor. Dönüştürücüyle bazen oynayınca düzeliyor bazen düzelmiyor.?

Hava durumu bildirimini silin ben kafayı yiyecektim miui9 a yükselttikten hava durumu otomatik olarak ekrana gelmiş sonra sarj cok az gitmeye başladı sildim şu anda günlük 10-11 saat ekran süresi veriyor.

Hava durumu bildirimi dediğiniz nedir?

Yukarıdaki görüntüde sağ üst köşedekinden bahsediyorsanız o Clock widget'ının bir versiyonu, hava durumu ya da hava durumsuz saat göstergesi var, sadece saat olanı seçmek mi pil ömrüne etki ediyor, başka birşeyden mi bahsediyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladim hocam peki sağolun.

Bu arada o satıcı geç cevap veriyor, iptal isteğimi bile 3 günde onayladı.

Biraz önce denedim, AliExpress'deki ürün şu an sepete eklenebiliyor. Sanırım kargo yöntemini değiştirmiş, o gün Air Mail idi Şimdi AliExpress Standard.

Hala kargolanmadı ise isterseniz iptal edip Gearbest'ten alın siz de...

Hocam tekrar baktımda hala sipariş verilemiyor bende. Acaba sizin baktığınız linki verebilir misiniz?

Hocam 1.5 gün sonra göndermez ise iptal olacak zaten, bekleyeyim bakalım; sağolun yine de ilginiz için

Gearbest'ten hiç alışverişim olmadı, sorun yaşayanları da duyunca halen biraz uzun duruyorum ama, eğer bu sipariş iptal olursa mecbur Gearbest'ten vereceğim sipariş artık

İyice karıştı Benim sipariş verdiğim 10.99$ olandı, onu iptal ettim, sonrasında 9,99$ olanı bulmuştum, sanırım siz onu sipariş ettiniz, evet bu satışa kapalı:

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-6-Ultra-thin-Cortex-Protection-Case-Cover-For-Xiaomi-Mi6/32824164723.html

Aynen hocam bu linktekini almıştım 10 dolar fiyatı olunca Satıcı 1.5 gün içinde cevap vermezse ve siparişi uzatmaz ise iptal olacak sanırım

Bu arada sizin Gearbest'ten aldığınız ürünü Gearbest ücretsiz takipli kargo ile mi gönderiyor hocam?

Takipsiz, takipli ve öncelikli seçenekler var, hepsi de ücretsiz görünüyor.

https://tr.gearbest.com/cases-leather/pp_802744.html?lkid=11004390

Ben direk vermedim, @mabeynihumayun sağolsun, kendisine sipariş verirken bana da verdi.

Anladım hocam peki sağolun, ücretsiz takipli kargo da oluyorsa iyiymiş

• Arkadaşlar türk Telekom hattı kullanıyorum ve SMS yollarken baya gecikmeli gönderiyor sebebini bilen var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caykasigi

quote:

Merhabalar,

Hava durumu bildirimi dediğiniz nedir?

Yukarıdaki görüntüde sağ üst köşedekinden bahsediyorsanız o Clock widget'ının bir versiyonu, hava durumu ya da hava durumsuz saat göstergesi var, sadece saat olanı seçmek mi pil ömrüne etki ediyor, başka birşeyden mi bahsediyorsunuz?

O güneş simgesini sürükleyip sildim saatle birlikte silindi.telefon beklemedeyken acayip şarj harcıyordu, 7 saat ekran süresi anca veriyordu onu sildim kurtuldum.Şu anda ekran süresi baya fark etti.

• caykasigi C kullanıcısına yanıt
    Saat simgesinide mi kullanmıyorsunuz bende sizden gördükten sonra hava durumlu olan değilde normal saat olarak koydum ekrana
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

Ben aldım.. Panel derken?

Ayarlar - Telefon Hakkında - Çekirdek Sürümüne, Donanım Testlerine girene kadar tıklayın. Donanım Testleri menüsünden 2. seçenek olan Check Version Info yazan yere tıklayın. Orada lcm version yazan yerde panel adı yazar. ya JDI ya da Lgd yazar hocam hangisi olduğunu söyleyebilir misiniz acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic rom'a son güncellemeyle birlikte face unlock özelliği geldi. Müthiş bir şey! Güzel çalışıyor. Umarım global stabile de eklerler

• treko kullanıcısına yanıt
    Ben de turk telekom kullanıyorum arada bende de aynı gecikme oluyor telefondan değil hatla alakalı bir şey bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

Hepsiburada

Ne tür bir sorunla karşı karşıyasınız hocam hepsiburada'dan alınan ürünler kayıtsız filan çıkmaz, imei kayıtlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: shademan34

Fazlasıyla değer hocam pişman olmazsınız.

Sizin memnun olup / olmadığınız hususlar neler hocam?

• KingShady kullanıcısına yanıt

Ne anlama geliyor fark ne hocam?

• "To Do Reminder" gibi hatırlatıcı yazılımlar kullanıp da problem yaşayan var mı benim gibi?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ToDoReminder.gen

Uygulamaya bütün izinleri vermeme rağmen bir türlü hatırlatıcı bildirimi ve penceresi görünmüyor ekranda.
    Sadece bu uygulama değil, diğer hatırlayıcı uygulamalarını da denedim ama problem hep aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veridis quo

Ben de turk telekom kullanıyorum arada bende de aynı gecikme oluyor telefondan değil hatla alakalı bir şey bence.

Garip bir sorun mesaj alırken sıkıntı yok ama mesaj yollarken saçmalıyor.Ayarı falan yok mu acaba?

10 11 saat ekran süresi nedir abi? 7 saat benim ortalama, ben de mutlu oluyorum şarjı iyi gidiyor diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

Ne anlama geliyor fark ne hocam?

fark yok hocam sadece mi5 ile kullanılan lgd panellerde ghost screen hatası oluyordu fakat bu hata mi6 ile olacak diye bir şey söz konusu değil zaten şimdiye kafar kimsenin başına geldiğini görmedim ben.

Hava durumu bildiriminden kastın şu ekranda görünen Widget mı? O ise ve o widget'ı kaldırmadan evvel günlük ekran saati süreniz neydi? Telefonu kardeşim kullandığından ben sürekli olarak elimdeymiş gibi inceleyemiyorum, o yüzden soruyorum. Büyük bir etkisi varsa söyleyeyim o da öyle yapsın.
  • Çift uygulama için Akbank Direkt'i arkadaşım aynı telefonda kullanırken ben kullanamıyorum. Uygulama şifreyi girdikten sonra açılmıyor ve kilitleniyor. Aynı durumu yaşayan veya çözebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.