Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
29.236
Cevap
384
Favori
1.335.240
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    150 Mesaj

Tekrar sifirladiktan sonra düzelecektir. Bende de aynı sorunlar olmuştu 2 kez sifirladiktan sonra düzeldi, şuan bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer9205 -- 16 Kasım 2017; 13:44:7 >
    |
    |
    d3vstator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Suan Redmi note 4 global kullaniyorum ama Mi 6 yida merak etmiyor degilim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Haklısın yeni farkettim ben de Bugün haftalık miui pro rom çıkacak sanıyorum. Miui pro kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Rom ile ilgili sıkıntınız var mı? Ben 5 gün önce geçtim ve ilk izlenimlerim güzel, bir çok ayar eklenmiş 2-3 kere şarj ederek kullanım sonucunda batarya performansını anlamaya çalışıyorum şu ana kadar 8.5 global roma göre hemen hemen aynı gibi geliyor bana.
    |
    |
    karizma6080 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: omer9205

Tekrar sifirladiktan sonra düzelecektir. Bende de aynı sorunlar olmuştu 2 kez sifirladiktan sonra düzeldi, şuan bir problem yok.

bende de ara ara donmalar oluyor miui 9 a gectıkten sonra ..sıfırlamayı vipe data danmı yapmak lazım..birde okadar uygulamayı silip gerı yuklemek zor olmuyormu? yada yedekten yuklemek zor olmuyormu?
    |
    |
    İnsanlar gece çekilen fotoğraftan nasıl bir görüntü bekliyorsa artık onu da anlamadım. Gündüz, yeterli ışıktaki kameradan çok çok memnunum. Gece flaşlı çekimlerde gerektiği kadar iyi. Gece çekimde nasıl bir netlik bekliyor insanlar bilmiyorum ama bir cep telefonunun olması gibi.

Ben iki günde bir şarj ediyorum. İlk gün yüzde 55 - 60 arası yattığım zaman ertesi gün her türlü yetiyor zaten.

Son olarak müzik nasıl yükleniyor bir türlü çözemedim. Bilgisayara bir program mı yüklemem lazım, nasıl yapıyoruz ?

Hocam geçti artık telefonu aldık. Kupon olayını merak etmiştim sadece nasıl oluyor diye. Yani bu kuponları elde etmek için ne yapmak gerekiyor, sürekli alışveriş yapmak mı?
    |
    |
    pusat1249 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11.11 için derseniz n11 size veriyordu örneğin günde 8 adet verse sabah onlardan 1 adet alabiliyordunuz. Şimdi ise sipariş verirseniz kupon kazanırsınız ama tel geçmez. Geçen yıl geöiyordu bu yıl geçmiyor telde hayırlısı

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam geçmiyor diyorsunuz ama kuponla bu indirimli halini aldığınızı yazmışsınız. Siz aldıktan sonra mı bitirdiler bu olayı? 1780 TL'ye nasıl aldınız? Çok ciddi bir indirim bu o yüzden soruyorum.
    |
    |
    pusat1249 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1714 tl seramik 128 gb ekran koruyucusu dahil aldım.

|
    |

11.11 de 2000/175 kuponum vardı n11 ehsabımda sadece 11.11 tarihine özel kullanıcak kupondu tel 2030tl di satış fiyatı 1855tl geldi+ 75tl bonus verdi yani puanla birlikde 1780tl geldi

|
    |

Hey maşşalah! Siz de mi 11.11 kupon, kart indirimleriyle aldınız?
    |
    |
    canciger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ryzen 3600, Gigabyte 5700xt Gaming OC 8GB, XPG 16 GB 3000Mhz (2x8GB Dual Kit), MSI B450M MORTAR MAX DDR4 4400MHz (OC), HP EX900 500GB M2 Nvme SSD, Seagate FireCuda 2TB 7200RPM SSHD, HighPower 750w 80+ Bronze, Dark VISION PRO ARGB Kasa, Samsung 27" 144hz 1ms HDR Monitör LC27HG70QQMXUF , Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 Surround, Corsair CH-9317011-EU IRONCLAW RGB WIRELESS Optik Gaming Mouse , MOTOSPEED CK104 Red Swicth
  • Binbaşı
    1006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Hey maşşalah! Siz de mi 11.11 kupon, kart indirimleriyle aldınız?

aynen
    |
    |

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mis Kokulu Yalanlar

Telefonun televizyona resim, video yansıtma/aktarma programı var mı?

Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
  • Yarbay
    7134 Mesaj
    bugüne kadar ekran koruyucu camlara hiç sıcak bakmadım ama bu videoyu izleyince denemeye karar verdim..
    olursa olur olmazsa yine uzak durmaya devam ederim

bu da link (takipli kargo)

https://www.aliexpress.com/item/32826031123.html?aff_platform=aaf&cpt=1510838591450&sk=2v37IQv&aff_trace_key=8e71777c9d1146438ce3c5d794b088f2-1510838591450-02001-2v37IQv&terminal_id=4d83de29f741496fabde4037cd3ee28d

• Yüzbaşı
    264 Mesaj

Kardeşim o sorunntelefonla alakalı değil huawei p9 var arkadaşı da her videoda olmasa da zaman onda da oluyormuş ana menü yapıp videoya döndüğünde oynatıyormuş bilginiz olsun sorun china sanırım:-))

|
    |
    shunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mis Kokulu Yalanlar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pretty34

google kamera yükledim,onun için de build prop a bi satır eklemem gerekiyordu.
    epicde o satır kendinden vardı,bunda ekleyince bootta kaldı cihaz,brick oldu :)
    stabil 9.0.5 nasıldır acaba,7.11.9 dan sonra mı çıkt ıki onlar.
    yarın yeni sürümü beklemeden stabil 9.0.5 e mi geçsem acaba :)

Hocam hiçbilmiyorum, fakat özelliklerin eksik geleceğini düşünüyorum. Misal 9.0.4.0'da Face Unlock yoktu; ayrıca Quick Card kısmı ingilizceydi ve eski kamera menüsü vardı. 9.1.2.0 yayınlanmış diğer cihazlarda, fakat özellik farkları nelerdir bilemiyorum.

Kamera için uğraştığınız yani hocam, HDR+ için mi acaba? Epic'de HDR Pro vardı fakat normal HDR'den ne farkı vardı hiç deneyemedim bende.
    Mis Kokulu Yalanlar

quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Evet var

İsmi nedir ?
    Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.