Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Tiwit uygulamasını açın, sol tuşa basın çalışan (açık) uygulamalar ekranı gelesin, uygulamayı aşağı çekin ve kilitleyin.
    Birde böyle deneyin bakalım sonuç ne olacak, ayarlardan sol tuşu sağ tuş yapmış olabilirsiniz, ben varsayılan olarak sol dedim.
  • adrasa A kullanıcısına yanıt
    Black friday'de ne olur bilinmez hocam. Yine de beklemeye değer bence.

Ekran öyle küçük falan değil benim gözümde. Lg g2 kadar ekran. Şarjı çok iyi. O konuda kimseyi yüz üstü bırakmaz.

En önemlisi telefon elde yağ gibi kayıyor. Eski nesil alışık değil. Kılıf almayı unutmayın o yüzden.

Ayrıca esnaftan alışverişi bıraktık biz. Hesap edin web sitelerinin güvenilirliğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

MIUI 9 global güncellemede sık sık yaşadığım donma sorunlarına telefona format atmama ve temiz kurulum yapmama rağmen bir de kapanma sorunu eklenince MIUI 8'e geri döndüm. Gerekli downgrade'i vereceğim linkten indireceğiniz rom'u telefona indirip, güncelleme kısmında seçerek direk yapıyorsunuz.
    http://en.miui.com/thread-797688-1-1.html

Kolay bir işlem oldu, yeni güncellemeyi kurmanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Bu donma sorununu yaşayan bayağı bir kullanıcı var...

Bu da MI6 için MIUI 8 global kararlı sürümün (8.5.1.0) direk bağlantısı...
    http://bigota.d.miui.com/V8.5.1.0.NCAMIEG/miui_MI6Global_V8.5.1.0.NCAMIEG_7648f20aab_7.1.zip

Hocam kurmuşken 8.2.2.0 i kursaydiniz ya o zaman, ses sorunu yoktu en azindan o romda Aslimda Miui Pro nun Stabil 9.0.4.0 China Stabil tabanli geliştirdigi romuda deneyebilirsiniz Stabil Versiyon kullanmak isterseniz, tabi her halükarda twrp kurulmasi lazim cihaza.

Ses sorunu yok demişken kendiliğinden ses kısma sorunu mu bu ? Hangi romlarda yok bu sorun bilgi verebilir misiniz ? Çok san sıkıcı bir sorun çünkü... Bu sabah işe geç kalacaktım az kalsın alarm sesi kısılmış kendiliğinden

• Geceleri ev ortamında ışıklar altında kamerayı açınca ekranda dalgalanmalar yaşayan var mı
  • Hocam söylediğiniz işlemi biliyorum arka planda kapanmamasıni sağlıyor uygulamanın ama kapansa da bildirim gelmesi lazım dünya beri telefon kullandım hepsinde geliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt
    Şunun siparişini verdim. Güzel bir şeye benziyor bakalım nasıl olacak.

• Selamlar. N11den KVK garantili 2 adet mi 6 aldim. İcinde stable 8.5 surumu yuklu geldi. Telefonlarin birinde kendi kendine kapanip acilmama sorunu var. Telefon birden kapaniyor ve acmak icin guc tusuna normalden uzun basmak gerekiyor. Factory resetle duzelir mi acaba?

• 3 gün kullanım sonrası ilk yorumumu yapayım

Kamera ve stabilite gayet iyi

Fakat pil beni memnun etmedi. Banka uygulamaları hariç pek bişey yüklemedim ve çok kullanmamama rağmen pil 1 gün kullanım verdi.

• Dış ses ve telefon ahize sesi beni memnun etti.

Ekran ışığı ve ekran kalitesi çok iyi

Göz yormuyor

Eski alışkanlıkları unutturacak bir telefon olmuş

6 sene önce HTC desire HD kullanmıştım onu hatırlatıyor bana

• Kutudan çıkan kılıf ve zore marka ekran koruyucu ile kullanıyorum

Ekran koruyucu biraz uğraştırdı ama çok iyi oldu

• Ekran parlaklığını sabitle. Otomatikte kalmasın çok duyarlı ışığa sürekli değişiyo

• Selemlar herkese telefonu bu gün aldım sonunda ekran filmi önerisi alabilirmiyim ekranı tam kaplayan bir ürün.

Birde seramik modeli bendeki içinden çıkan kılıf ile mi kullanmalıyım, kılıfısız kullanmayı düşünüyorum arka kısmı şık duruyor çünkü çok kayma düşme yaşarmıyım
  • Telefonu uzun zamandır içinden çıkan şarj aletine dönüştürücü takmak suretiyle kullanıyorum. Aşağıdaki ürünlerden birini almayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nedir bu konuda?...

https://gearbest.app.link/kAMY0jAS8H

https://gearbest.app.link/ObujZgFS8H

https://gearbest.app.link/F4Gaa0IS8H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 17 Kasım 2017; 11:12:14 >

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    peki 1 günlük pil kullanımında ekran süresi kaç saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

128gb mi6'yı alarak aranıza katıldım. Bildiğim kadarıyla mi6'da quick charge 3.0 özelliği var. Aliexpress'den ugreen qc 3.0 şarj cihazı aldım. Kupon ile bedavaya geldi. Mi6 ile kullanmak istiyorum. Önceki telefonum htc one a9 da aukey qc 3.0 şarj cihazı kullanmıştım. Batarya belli süre sonra öldü. Şarj aletinden mi kaynaklıydı yoksa yazılımdan mı bilemiyorum. Xiaomi'de de aynı sorunu yaşamak istemiyorum. Hızlı şarj cihazı kullanan var mı? Sorun yaşadınız mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bende şarj aleti ile ilgili böyle bir soru sormuştum ama kimse yardımcı olmadı.
  • tazcan kullanıcısına yanıt
    Ben hergün 8 ile 10 saat arası ekran süresi alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar n11 algötür den 11.11 sw mi6 aldım ve LGD panel çıktı. Bu panel mi5 te çok arıza vermiş ama mi6 da durum nedir? İade yapsam mı yapmasam mı karar veremedim. Mi6 kullanan ve LGD panel olan arkadaşlar memnun mu telefondan ne tavsiye edersiniz acaba?
  • shunter kullanıcısına yanıt
    dediğiniz kadar varsa çok iyi .benim huawei p9 lite ortalama 4.5 saat ekran süresi 2 gün şarjı gidiyor. bu telefonu alırsam benim kullanım şartlarında 3 gün rahat gitmesi gerekir.
  • Arkadaşlar instagramda gönderi bildirimlerini alamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.