Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ICEBLUEE Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.537.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vayy heyecanlandım :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ILVK9lk0lhQ
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Kulüp bunu beğendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 9 Ekim 2017; 12:54:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerl

Vayy heyecanlandım :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ILVK9lk0lhQ

Video eklemeniz güzel olmuş hocam, romu da ifşa etmiş oldunuz Miui PRO Miui 9 Beta - 7.10.5 sürümü. Global veyahut China Beta'da halen 7.9.21 (7.9.22) sürümü üzerine yeni bir rom çıkarmadı. Miui Pro, özel sürüm çıkardı. Fakat bu romda sorun yaşayanlar olunca, paylaşımdan kaldırdı Miui Pro geliştirici ekibi. Bakalım dün geceden bu yana romda hata görmedim ama.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam sağ ol jdi panel yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal_ansen

Hocam imkan varsa bir işlem rica edeceğim. beyaz zeminde siyah yazılı ekranda aşağı yukarı kaydırdığınızda yazının rengi anlık değişiklik oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Ekim 2017; 13:43:27 >
  • Merhabalar, arkadaşlar YouTube instagram, facebook veya normal internet üzerinden video izlerken videonun 2.saniyesinde video donuyor ve tekrar devam ediyor 1saniye aksıyor ama ses devam ediyor ve bu durum düzelmiyor tüm videoları ses önde video arkadan geliyor bu şekilde izliyorum. 1 haftadır böyle kendiliğinden oldu çözümü bilen var mı. Mi 6 64gb kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arath0rn -- 9 Ekim 2017; 15:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Hocam imkan varsa bir işlem rica edeceğim. beyaz zeminde siyah yazılı ekranda aşağı yukarı kaydırdığınızda yazının rengi anlık değişiklik oluyor mu?

Değişiklik yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: arath0rn

Merhabalar, arkadaşlar YouTube instagram, facebook veya normal internet üzerinden video izlerken videonun 2.saniyesinde video donuyor ve tekrar devam ediyor 1saniye aksıyor ama ses devam ediyor ve bu durum düzelmiyor tüm videoları ses önde video arkadan geliyor bu şekilde izliyorum. 1 haftadır böyle kendiliğinden oldu çözümü bilen var mı. Mi 6 64gb kullanıcısıyım

Facebook ta ses var video yok neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: avarel abi

arkadaşlar merhaba,bugün aldığım telefonuma sim kart taktım fakat sim kart yok deyip hata veriyor acaba ne yapılabilir?teşekkürler.
    edit:ters takmışımm

hocam ters takmayı nasıl becerdiniz :D bende ters koymusum slota fakat zorladığımda tam girmedi geri çıkarmak istedim olmadı bıçakla falan çıkaracaktım , aha dedim gitti telefon şimdi servisde uğraş dur Allahtan tırnak yerini gördüm zorla çıkardım.

Hocam ben de pek kurcalamadan hurra giristim telefona da allahtan bisey olmadi iyice bi okumak lazimmis kilavuzu

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Hocam ben o durumu yazılarda değilde, resimlerde görüyorum. Pır Pır ediyor sanki görüntüye bakınca. Fakat yazılarda bir sorun yok. Görüntüde sanırım anlık olarak değiştiriyor sürekli Renk sıcaklığını.
  • Arkadaşlar telefonu ablama aldım geçen bende mi5s kullanıyorum kullanıp memnun kaldığınız ekran filmi yada kırılmaz cam varsa linkini atarmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildirimi bir türlü çözemedim.Mesaj atınca bildirim çubuğunu çektiğimde ilk mesaj gözüküyor fakat ikinci mesaj geldiğinde gözükmüyor.

Bu şekil gözüküyor

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Bu şekil gözükmesi için ne yapmalıyım?

• 1tiger1 kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazılmıştı ama konu çok büyük tabi bulmanız zor.

Yukarıdan aşağıya çektiğinizde gelen kısımdaki bildirimi iki parmakla tutarak aşağı çekince tüm mesajlar gözüküyor. Tek elle kullanırken yapması zor, benim bildiğim başka yöntem yok hocam.

• Arkadaşlar, *#06# kodladığımda doğal olarak 2 tane IMEI numarası çıkıyor. Ben sim kartı iç taraftaki yuvaya taktım. Bu sim kartın takılı olduğu yuvayla ilişkili IMEI hangisi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 9 Ekim 2017; 21:50:29 >
  • Hocam çift parmakla çekilmiyor.Nasıl yapacağız?

• migrosta hala kampanya devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

Hocam çift parmakla çekilmiyor.Nasıl yapacağız?

whatsapp bildirimine 2 parmakla dokunup aşağı çekeceksin.. çekmece gibi açılacak.. birkaç deneme yap çözersin
  • Bu jdi-lg ekran muhabbeti nedir?

• @RYALP

bu görseli ilk mesaja ekler misin.. MI6 konusunun en çok sorulan sorusuna en net cevap

https://store.donanimhaber.com/2d/28/27/2d2827b49aea7e920422fa77df428005.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

migrosta hala kampanya devam ediyor mu?

7-9 EKIM diye biliyorum.. muhtemelen treni kaçırdınız
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.