Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.537.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: receep 32

Deji tavsiye ederim hocam

Deji bataryalarda NFC desteği yok sanıyorum. Deji takarsam NFC çalışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiletor E kullanıcısına yanıt
    Bu telefonda NFC sensörü bataryanın üzerinde mi yoksa harici olarak mı takılı bilmiyorum hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Deji batarya taktım ve NFC sorunsuz çalışıyor, bataryanın NFC ile alakası yok.

• LineageOS 17.1 yerine LineageOS 18.1 yükledim. 2 gündür kullanıyorum. 18.1 daha yavaş gibi. Batarya ömrü 17.1de daha iyiydi. Bakalım belki zamanla daha iyi olur.
    Yükleme çok basit, LineageOS 18.1 sagit versiyonunu indirdikten sonra TWRP'de sideload ile yükledim. Hiç veri kaybı olmadı. Benim Mi6 4 yaşına girdi. Deji batarya ile sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edips -- 26 Ağustos 2021; 17:7:26 >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

doğrudur usta, illa kablo ile kullanılcaksa kaliteli Type-C kulaklık tafsiye ederim, ayrıca ugreen kablosuz kaliteli jak dönüştürücü de aldım 3 ayda oda bozuldu t şeklinde olandan, diğer arkadaşa cevap olsun, ya typc kulaklık yada Bluetooth usta, dönüştürücü iş feyil...

• quote:

Orijinalden alıntı: edips

LineageOS 17.1 yerine LineageOS 18.1 yükledim. 2 gündür kullanıyorum. 18.1 daha yavaş gibi. Batarya ömrü 17.1de daha iyiydi. Bakalım belki zamanla daha iyi olur.
    Yükleme çok basit, LineageOS 18.1 sagit versiyonunu indirdikten sonra TWRP'de sideload ile yükledim. Hiç veri kaybı olmadı. Benim Mi6 4 yaşına girdi. Deji batarya ile sorunsuz kullanıyorum.

Sanırım bana çare olacak bu rom

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]download.lineageos.org
    LineageOS Downloads
    https://download.lineageos.org/sagit

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]webtekno
    Android 10 Tabanlı LineageOS 17.1 Yayınlandı
    https://www.webtekno.com/lineageos-17-1-yayinlandi-nasil-indirilir-h89267.html
  • Aosp denediniz mi

• Bende müzik kısmında İnternetten müzik dinlemek istiyorum arama kısmına yazıyorum ama İnternet bağlantısı yokmuş gibi boş yazıyor. Bütün izinleri verdim kısıtlamaları da kaldırdım nasıl çözebilirim bunu

• Arkadaşlar telefonda yüklü kumanda uygulaması yanlışlıkla sildim Google play de bulunan mi kumanda sürüm olarak farklı herhalde tv için arayüz farklı oldu kullandığım özellikler yeni uygulamada yok. Nasıl eski mi kumanda uygulamasını kurabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

• wolfdks kullanıcısına yanıt

hocam bu site güvenilir bir site. buradan indirebilirsiniz.

epey eski sürümleri bile bulabilirsiniz. (2016 yılına kadar var)

merhaba telegramdan bu nike mesaj at yollayım usta @ICEBLUE

merhaba telegramdan mesaj gelmedi bu gruba gelin mi 6 kumanda yazın yarfımcı olucam usta, benim donanım haber mesaj kutum çalışmıyor okuyorum ama yazamıyorum burdan cevapladım için arkadaşlar af olla... telegram grubum gelmek isteyenler buyursunlar _)

@TvboxTanixAndroidBilgi

Deji aldim. 2 gun once telefonumda takdirdim. Cok memnunum. Telefoncu arkadasta deji sorun yaratmaz dedi

• Başka bir uygulamanın Google Play'e erişiminizi engellediği anlaşılıyor. Ekranın görülmesini engelleyebilecek tüm uygulamaları kapatıp tekrar deneyin.

Böyle bir hata alıyorum google playde güncelleme yapamıyorum

• Iscoo I kullanıcısına yanıt
    Ekran karartma, veya mavi ekran filtresi gibi bir uygulama yüklüyse durdurup deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariachi321

Deji aldim. 2 gun once telefonumda takdirdim. Cok memnunum. Telefoncu arkadasta deji sorun yaratmaz dedi

Nereden, kaç lirya aldınız?

benim pilde git gide düşüyor. Geceden sabaha dolan batarya idare ederdi.

şimdi, şuanda bile şarjda telefon. ekran 2 saat +- veriyor.

• merhaba google da dejinin kendi sitesi var, konyada üretiliyor, n11 hepsi burada vs daha uygun direk sitesinden sipariş verebilirsiniz.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Kendi sitesinden aldim. Daha uyguna geldi. Eylul indirimi altinda %10daha yapıyor

Benim cihazımda 4 yıllık sizinki gibi. 6 ay önce deji batarya taktırdım gayet memnunum tavsiye ederim ben de

• emrecan21 E kullanıcısına yanıt

Hocam pil sağlığını nasıl öğrenebilirim. Mi6 telefonumda.

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.