Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15101511151215131514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 seneyi devirdik kendisiyle. Hala da teknik bi problemim yok. İlk günki gibi kuıllanıyorum. sıfır çizik sıfır kusur. Bi sürü ekran koruyucu ve silikon kılıfımda var.

Arada elden çıkarıp Mi 10 Lite yap diye kaşıntı başlıyor ama duraksıyorum. Gerçekten bi problemim yok cihazla ama böyle bi atraksiyona girmelimiyim?

1400-1300 bandında bi fiyata satılabilirmi ne dersiniz? Eğer mi6 yı bu fiyata verebildiğimi düşünürsek 3 civarı fiyata mi10 lite değişimi mantıklı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

birkaç gün önce belirtmeyi unuttum cihazın 2. El piyasasını merak edenlere söyleyeyim
    Güç ve ses tuşları arızalı olan 3 yıllık mi 6'yı 1.000 TL'ye sattım hem de telefoncuya.

Güzel fiyat vermiş. Nerde sattınız?

Benim cihaz full + full hiçbir eksiği gediği çiziği eziği vs yok. 1300-1400 e satabilceğimden emin olsam değiştirmeyi düşünebilirim ama emin olamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Kesinlikle öyle ancak artık telefon gerçekten eskidi gerçekten, ahizeden ses gelmiyordu değiştirdim ancak ilerleme olsa da eski ses yok, kulaklığı takıyorum en ufak oynamada yuvasından çıkıyor, şarj aleti de öyle.

Değişim şart gibi ancak gerçekten piyasada mi 6 gibi bir telefon yok.. Zamanında iyi denk getirdik ama şu an yeni telefon almak yerine bile bu şekilde mi 6 ile devam ediyorum.

Bakalım nereye kadar...

Mi10 Lite araştırdın mı hiç?

Benimde aklımda benzer senaryolar var ama emin olamıyorum.

Eskidi evet ama hala çok iyi iş görüyor.

• Arkadaşlar selam, Rootsuz GCam kurulumu hala mümkün değil mi?

Var mı bilginiz?

• Ne varsa DH de var ya.

Şarj soketi sapıtmaya başladı diye düşünüyodum. Tam oturmuyor arada diye acaba mı diyodum ki iğneyle temizleme olayını burda okuyunca bi pantolon kadar pamuk çıktı içinden :D

Şu an sıfır sıkıntısız oturuyor şarj aleti :)

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

olmaz, ben mi 6 varken gittim bi hevesle mi note 10 pro aldım, 2 gün sonra mi6 sattım 1 hafta sonrada note 10 satıp mi6 aldım. mi 6 ararsın arkadaşım net söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefondan çok memnunum ama son birkaç gündür konuşma sesi kulak kısmından çok az ses geliyor. Acaba o parçayı değiştirsem sorun çözülür mu ne dersiniz???

• dieforu84 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynısı oldu. Kulak çöpü gibi bir şeyle orayı temizle. Ses düzeliyor
  • anlkrkmz A kullanıcısına yanıt

Temizledim hocam. Hatta içini açıp iç taraftan da baktım ama öyle beklediğim kadar bi pislik çıkmadı...

• dieforu84 D kullanıcısına yanıt
    Benim toz dolmuştu sanırım. Temizleyince düzeldi
  • Haziran 2020'de MI 6 4/64'den MI 9 SE 6/64'e geçtim
    Oyun oynamam
    Kullanımda fark yok daha güncel olduğu için fazlası var
    Elde tutuş aynı hatta daha hafif
    Tavsiye ederim (gerçi MI 9 SE de bulunmuyor artık)
    MI 6 çekmecede yedek oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 5 Şubat 2021; 14:26:18 >
  • mahferer kullanıcısına yanıt

hocam tercih meseleside, snap 835 in tadını vernez mi9se, ben 128 mi 9se almıştım zamanında 1,2 hafta takıldım sonra 13 yaşındaki çocuğa verdim tablet niyetine.. mi6 çok efsane telefon her yönüyle.

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Geriden geliyor olsanızda kullanan icin çok iyi iki cihaz modeli ( çift hat + nfc var )

Mühim olan şu ;

Tr faturalı mı ? İmei atılmış ikinci el cihazmıydı ikisi de ?
  • ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt
    İki farklı cihaz ve garip bir geri dönüş olmuş.

Mi6 sanırım 4 yıl önce çıktı ve suanki cihazlarla siz itiraz etsenizde cok farklar vardır. Ki üreticisi yine xiaomi :))

Ben de dh den ikinci el aldığım 8.1 yüklü lenovo k3 note var , ben de çok memnunum. Mi6 ya gecmek çağ atlamak gibi olur belki ama 2019 fiyatları kalmadı artık. Suanda popüler ve imei atılan cihazlara yönelmek gerek istesekte/istemesekte.
  • yeni çıkanlara itirazım yok usta, kafama elime göre cihaz yok. mi 10 ultrayı çok beğeniyorum, ön camera ortada olsaydı çoktan alırdım mesela. bi ara huawei p30 gözüme kestirmiştim, sonra ondanda vazgeçtim. mi6 nın rahatlığı benim için çok iyi.. hatta xiaomin mi6 2020 projesi vardı ama vazgeçmiş görünüyorlar, bu telefona snap 865 koyup güncelleseler yok satar bence.

• 4 yıl sonra mi6 ile vedalaşıp, hediye gelen poco x3 ile yola devam ediyorum arkadaşlar. Mi6'nın benim gözümde değeri çok büyük olduğu için efsane cihazlarımın arasında yer alacak. Evimin baş köşesinde duruyor. Poco x3 deneyimi hakkında bilgi edinmek isteyenler olursa yardımcı olabilirim.

• tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Poco x3 için mi6 bırakmaya değer mi ki? 732g mi6 ya yetişemez muhtemel, tablet gibi telefondur görmedim ama, batarya 5000 kusur mah bir de ağırdır bu cihaz.
    Yani zamanı geçmiş olabilir de niye bir 835 işlemci olmasın dı poco x3 de? Telefon stratejileri çok kötü firmaların şu dönemde
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Tabiki değmez fakat Mi 6 bende son zamanlarda şebeke problemi falan yaratmaya başlamıştı ahize tamiri sonrası muhtemelen zarar gördü. Çok uğraştık maalesef düzelmedi. Ahize sesi zaten ayrı bir problemdi benim için. Ayrıca pil konusunda artık çaresiz bırakmıştı. Mi 6'dan sonra kalas gibi geliyor. Fakat performansı gayet iyi cihazın. 732g'yi beğendim. Sadece poco launcher'a alışamadım. Miui home launcher'da ki gibi herşeyi tek menüden kullanmak yok. Uygulama tepsisi kullanmak zorundasın. Bir de ne zaman şarja taktığını unutturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarlabasi -- 7 Şubat 2021; 23:7:15 >
  • 3.5 saat ekran süreri ile devam ediyorum.

eskisi kadar elime almıyorum aslında. 2 saate düşene kadar kalır telefon bende.

• tasarruf modu açıkmı hocam, deyilse açık kullanın biraz fark ediyor..

• 
Sayfa: önceki 15101511151215131514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.