Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin de batarya değişmek sorunu çözebilir muhtemel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orijinal kablom miyadini doldurdu. Orijinal kabloya en yakın hizli sarj icinde ozellikle hangi kabloyu onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Hocam daha bataryanın gideri var gibi
    Yoğun kullanımda 4 saat, wifi da orta ekran parlaklığını da sadece WhatsApp YouTube yaparsam 6 saatleri görüyorum ara sıra

• Arkadaşlar, bir kaç aydır miui12 kullanıyorum ama bir sorunum var.

Mail bildirimi gelmiyor, bu sorun telefon kaynaklımı anlayamadım bu sorunu daha önce stock room'dada yaşamıştım fakat o zamanlar mobilde iken bildirim gelmiyordu. Wifi açınca bildirimler geliyordu. Şu anda ne wifi no mobilde gmail bildirimi alamıyorum .

Bunun çözümü nedir bilgisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 30 Eylül 2020; 11:5:1 >
  • Beyler deji batarya aldım takamıyorum, açtım teli batarya çıkarma bantı hafif bi çekmede koptu 1 saat ugraştım kredi kartı ile felan yok batarya çıkmıyor bu problemi yaşayan varmı nasıl çıkardınız siz?

• halilibo-ibo H kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden zor çıkıyor o ben uğraşırken yanlışlıkla deldim kıvılcımla duman çıktı sivri bir şeyle yapmayın sakın. bataryanın yanında gelen mavi plastik çubukla çıkardım eskisini

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Telefon yaşıyor mu hala?

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Farklı rom deneyin o vakit
    Rom yükleme tecrübeniz varsa her zaman söylerim MIUI bu telefonun hakkını veremiyor

• AtesGunes kullanıcısına yanıt
    çalışıyor hocam hatta eski batarya bile çalışıyor
  • Şaşırtıcı performans

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Ney ki sebebi?

Son birkaç haftadır zorunluluktan günlük en az 3 saat WhatsApp araması yapıyordum
    Bugün en fazla bir saat yaptım
    Bunun haricinde normal kullandığım gibi kullandığım oyun yok YouTube biraz Instagram haber okuma DH vesaire

3 senedir miui ile kullanıyorum herhangi bir konusu varsa mod yükleme ile alakalı Bi rom işine girme zamanı geldi gibi geliyor. Önerdiğiniz rom falan varsa paylaşırsanız sevinirim.

• hendr1239 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada twrp yükleme anlatımı mevcut. Bundan sonrası kolay, şahsen pixel rom kullanıyorum ancak geliştirici aosp 11 için çalışıyor bu yüzden güncelleme vermiyor. Size uygun romu deneme ile seçmeniz gerekir, xda mi6 diye arama yaparsanız çoğu rom burada var

• Ya bende volte aktif olunca (*#*#86583#*#* ile) gps çalışmıyor. İnterneti taradım benden başka bu sorunla karşılaşan yok. Fikri olan var mı? Hattım vodofone

• Arkadaşlar telefonla konuşurken karşı tarafın sesini duymakta cok zorluk çekiyorum napmam gerek ne tavsiye edersiniz

• Ahize hoparlörünün üstündeki korumayı temizlemeniz gerekiyor

• merhabalar mi hesabına giremiyorum hesaba giriş ekranına gelince ekran kapanıp başa dönüyor. ayrıca fotoğraf çekerken kamera bulanık sanırım pozlama yapmıyor otomatik netleştirme. ayarlardan baktık ama çözemedik. yazılımla düzelecek şeyler midir

• sencerd S kullanıcısına yanıt

Nasıl yapabilirim onu

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Diş fırçası ile diyen var, sakız çiğneyip yapıştırıp cekebilirsin diyen var. Bunlardan bıkıp toplu iğneyle iki kenarından küçük delik açan ve işe yaradığını söyleyen var.
    En kolayindan baslayabilirsin :)

• 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.