Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30.392
Cevap
344
Favori
1.431.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2301
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 347
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 232
  • Favoriye Eklediklerim 345
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • buraoca2 (4608 mesaj) Eskiletor (604 mesaj) receep 32 (561 mesaj) pretty34 (499 mesaj) Hicks (435 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10504 mesaj) Mobil (15843 mesaj) Tablet (420 mesaj) Mini (1692 mesaj) Uygulama (2312 mesaj)
  • @
31 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    2230 Mesaj

Mi Globe rom v11 stable kullanıyorum, belki sebep budur
    |
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    Arkadaşlar alarm çalmıyor bazen, nedeni nedir, bu sorunu yaşayan var mı ?
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

Alarm zil sesini yeniden seçip dene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Matt Jeevas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2325 Mesaj

Sizin de başınıza geldi mi bu sorun

|
    |
    DaRK_KniGHT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

1 sefer olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Yeni bir alarm zili sesi seçtiğimde düzelmişti

|
    |
    Matt Jeevas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1451 Mesaj
    Beta versiyon miui 12 kullanan var mı? Kullanımı nasıl gelişme var mı? Yorumlarsaniz sevinirim.

|
    |
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    Mi 6 anakart arızası verdi, P30'a geçtim. Kompakt telefon almak isteyene tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 10 Ağustos 2020; 21:45:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    5182 Mesaj

Hocam bende de aynı sorun vardı. Evobt garanti kapsamında değiştirdi ve ahize düzeldi.
    romu yükle şöyle yap böyle yap hepsi hikaye.
    Ahizenin değişmesi gerekiyor. Çok pahalı olacağını zannetmiyorum.
    Benim pil de eskidi (neredeyse 3 yıllık cihaz) güvenilir bir yerden değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sencerd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2016 Mesaj
    Arkadaşlar geçen hafta telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ne olduysa ahizenin sesi aşırı derecede azaldı. Sorun donanımsal olmamasına rağmen yine de internetteki bütün ahize temizleme çözümlerini denedim ama birşey değişmedi. Tekrar fabrika ayarlarına mı döndürsem tavsiyesi olan var mı?

|
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj

İlk aldığım zaman güzel ses veriyordu son 1 senedir ses namına bir şey yok ara sıra diş fırçası ile uğraşıp biraz olsun düzeltiyordum. Uzun zamandır yine ses yoktu ve bu ses duyamamak beni aşırı sinirli yapıyordu. En son dün aldım çuvaldız iğnesini öndeki ızgarayı parçaladım. Yıllardır boşa uğraşmışım bir rahatladım şu an arayan oldumu kapatasım yok. Önceden ses duyamadığım için kısa kesip sessiz bir ortamda arayıp konuşuyordum. Şu an anlatamam ne kadar buyuk bir rahatlık olduğunu. Hoparlörde sıkıntı yok, sıkıntı Hoparlör korumasında. Izgaraları çok küçük olduğu için çok çabuk doluyor ve ses gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 5 Ağustos 2020; 15:27:37 >
  • Yarbay
    3351 Mesaj

Şu ahize sorunu yaşamayan nadir kişilerden birisi de benim herhalde
    geçen gün yine güç tuşu bozuldu kendi kendine bastı telefon iki gün kullanılmaz haldeydi sonra bir şekilde düzeldi şu an çalışıyor gibi

|
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj

ocam emin ol ahize sorunu yaşıyorsun bunu anlamak için başka bir telefon ile konuma yap :D

O tuş sorunuda kronik bende de oluyor ama once ses kısma çalışmaya başlıyor 15 dk falan sonra açma kapamaya geçiyor bir 15 dk sonra düzeliyor. İlk çıktığında aldım cihazı o günden beri 3 kez falan yaşadım. Geçen o tuş takımını değişeyim dedim aldım n11 den cihazı söktüm ama o ses açma kısma bölümü için elkran sokulmesi gerektiği için topladım gene cihazı takamadan .
    |
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3351 Mesaj

Hocam benim 3 aydır oluyor hatta bir ay boyunca hiçbir şekilde güç tuşu çalışmadı
    3-5 defa tuş basılı kaldığı telefon kendini sürekli yeniden başlattı şarjı bitene kadar bitince de tuş basılı kaldığı için bir türlü şarj almadı şarj alsa bile direkt tuş basılı kaldığı için telefon kendini açmaya çalıştı ve açılmadığı şarjı yetersiz kaldığı için böyle bir döngüye girdi sonrasında bir şekilde düzeldi
    Sadece 1 defa hafif nemli elimle tuşa dokunmuş tum sanırsam ondan oldu
    normalde basınca tık tık basıyor yani basılı kaldığı zaman tuş içten basılı kalıyor

ses kısma tuşu da 1 aydır hiç basmıyor normal elimle basınca da basma sesi gelmiyor zaten yani o da pert
    Ahize olarak şunu söyleyeyim sessiz ortamlarda bazen sesini bile kısıyorum yanımdaki insanlar duymasın diye

|
    |
  • Yarbay
    2016 Mesaj

Anakartı çıkartıp ızgaranın arkasını ve ahizeyi temizledim ses bir nebze düzeldi şuan. Belki ızgaraya da birkaç delik açarım belli olmaz.
    |
    |
    Bahsedilenler: ARTHUR.
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Mi6 original batarya nereden satin alabilirim?

• Yarbay
    4315 Mesaj

orjinale ulaşman çok zor ama deji marka genelde iyi diyorlar

|
    |
    Iresco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj

Orjinal diye aldım söktüğüm 3 yıllık bataryanın performansı ile aynı şimdi deji aldım onu deneyeceğim bakalım

|
    |
    Iresco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3351 Mesaj
    evet arkadaşlar bugün başımdan bir olay geçti gerçekten öyle mi oldu yoksa hayal mi gördün buna hala emin değilim
    Son günlerde telefonum biraz yavaş şarj oluyordu neyse bugün uzanırken telefondan letgo'da dolaşıyordum telefonun şarjı 37 idi ve cihaz şarjda değildi
    Cihazın orta tuşunun olduğu yerden veya şarj soketinin oradan bir ses geldi çıt çıt çıt diye
    O anda şarj soketinin orasından yanık kokusu gibi bir koku geldi bana , bilmiyorum ya da ben öyle hissettim
    Telefonda biraz sıcak idi
    Dedim aha telefon yanacak bir an panik oldum direkt telefonu balkona bıraktım
    ama telefonda bir tepki yok kapanma vesaire telefon hala açık idi sonra bir 10 dakika geçti korka korka telefonu elime aldım, şöyle bir inceledim bir sıkıntı yok gibiydi Coco vesaire de gelmiyordu dedim herhalde ben yanlış hissettim
    Bir 10 dakika kurcala dikten sonra telefonun şarja takmak aklıma geldi biraz endişe ile de olsa şarja taktım ve telefon şarj almıyordu, şarj aleti sağlamdı birkaç defa tak çıkar yaptım biraz uğraştıktan sonra şarj aldı ama bu defa da hızlı şarj da geçmiyordu
    şu an son durum ise şarja takınca ilk başta hızlı şarj yazıyor bir süre sonra aşırı yavaş şarj oluyor telefon

• Yarbay
    4315 Mesaj

hocam ne çektin mi6 dan umarım en kısa sürede başka bir cihaz ile sorunsuz yaşarsın artık beni değiştir diyor mi6

|
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3351 Mesaj

Hiç sorma hocam sanırım birazcık şanssızım, elimde kalacak diye korkuyorum

|
    |
    Kadirdalgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.