Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MMX 166

Webtekno: WhatsApp'ın Son Sürümü, Xiaomi ve OnePlus Telefonların Bataryalarını Sömürüyor.
    https://www.webtekno.com/whatsapp-xiaomi-oneplus-batarya-sorunu-h79421.html

bu surum watsaap kullananlarda batarya cabuk bitiyormus.
    bende ayni sorundan muzdaribim.normalde tam sarj sonrasi %10 a dusene kadar 7 ila 8 saat ekran aldigim batarya hizlica tukeniyor
    Allah razı olsun, günlerdir çektiğim şarj problemi bundan kaynaklıymış. Kaldırıp eski sürüm WhatsApp yükleyince gözlü görülür şekilde düzelme oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncelleme gelmiş şarj emiyor mu bu yapalım mı güncellemeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Arkadaşlar merhaba. Telefonu alalı tam 2 sene oldu. Artık yavaş yavaş kasılmalar ve şarj konusunda beni yarı yolda bırakmaya başladı. Rom root işlerini Bayadır yapmıyorum, mi6 için düzgün stabil bi rom arıyorum. Bunun için bir rehber ya da yardımcı olabilecek biri var mı acaba çok makbule geçer ya :)
    Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri çıkarsa harika olur. İstanbulda ikamet ediyorsa yemeği ve kahvesi de benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra wifi bağlıyken bluetooth kulaklıkla müzik dinleyemez oldum. Bir şarkıda 20-30 defa ses kesintisi oluyor. Wifi yi kapatıp mobil veriye geçince sıfır kesinti.
  • uugguurr86 U kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hiç sorma ya önceden de aynı şeyler oluyordu ama şu an aşırı bir takılma var ve benim sol kulaklık ikide bir kopuyor
    Önceki sürümlerde bu kadar takılma yoktu ve sol kulaklık tamamen kopmuyordu
    şimdi neredeyse her şarkıda sol kulaklık kopuyor bağlanıyor kopuyor bağlanıyor sonra bu böyle bir döngüye giriyor her 10 saniyede bir sol kulaklık kopuyor ben wifi yi kapatınca düzeliyor

Cidden çok sinir bozucu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatalir

Mi6 orjinal batarya nerde temin ederim..

Deji bataryaya ve orjinal diye satan inter satıcıları. Ankara kızılay da telefon hastanesi diye bir telefoncu falan filan..

Hepsi ilk baita kibar kibar orjinal diye diretirip ikan ediyor
    2 Sonra bakmışsın 50 tl lik çakma batarya.. Sonra o kşbar adamlar aslan kesilir onların sıya gidersen ya dauak yiyecek yada dayak atacaksın o derece... Lanet çekip geldim.

Yani kısacası kimseye güvenmiyorum artık son 3 aydır bu işe 500 tl harcadım.. (çoluk çocuğun rızkından kıstım) bi adam akıllı esnaf bulamadım.

Çakmayasa çakma de kardeşim üç kuruş için milletin bedduasını almaya ne gerek var..

O ANKARA kızılay telefon hastanesi denen telefon cuya 200 tl verdim yeterki orjinal olsun dedim.

1. Adama ahize tozunıda alabilirmisün dedim aldı ama.....
    Telefonun ahizesini içerisinden değilde dışarıdan tineeli hava basmış batlatmış..

2. kızılötesi ni bozmuş çalışmıyor.. Adama dedim bayarya değişiminden kızılötesi çalışmıyor dedi getir hallederiz
    Götürdüm 2 tlf onlarda kaldı sonra beni arayıp kızılötesi nedir bilemedik dediler....

3. Arka kapağa basmışlar silikonu. kapak tlf arasına tırnak girer ayrıca eve gwldim kapak elimde kaldı. Yarın gün o silikonları temizleyip çift taraflı band ile kendim yaptım.

4. Allâh tan nano ekran varmış ekranda. Komple çizmişler...

5. Deji batarya soketi telefona uymadı
    Ne diye öğretmişler anlamadım. Orjinal batarya soketini deji bataryaya lehimledik bu seferde açıkken şarj olmuyor idi. Tlf kapalı şarj etmek lazımdı. Ayrıca 1 saat zor dayanıyor idi.

O ANKARA daki telfoncu ahanda bu

https://www.google.com/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x14d34e549cec51a9:0xc673f273d9701269?utm_source=mstt_1
    Merhaba @firatalir acaba konu ile ilgili gelişme var mı? Ben de Ankaradayım, 26 aylık mi6 mın garantisi doldu. Batarya performansı çok düştü. Parası neyse verip orjinal batarya taktırmak istiyorum düzgün bir yere. KVK ile artık çalışmıyormuş, Genpayı aradım parasıyla değiştireyim diye, kimseye ulaşamadım. Ankarada ouno servis var onlar da fiyat falan vermedi, yardımcı olmadı. N11deki pillere güven olmuyor. bazı arkadaşlar aliexpresten nohon linki paylaşmış ama nohon da sıkıntılı soket açısından. siz bir çözüm bulabildiniz mi? çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar belki daha önce yazan olmuştur ama farketmedim. Bende cihaz mobil verideyken WhatsApp'a mesaj geldiğinde bildirim alamıyorum hatta mesaj gelmiyor. Ancak WhatsApp'a girdiğimde mesajlar geliyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

• Arkadaşlar eskiden ses düğmesine basınca ekran açılıyordu sonn güncellemeyle açılmıyor var mı bunun bir ayarı?

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Gelir tabi hocam farklı bir rom yüklemedikten sonra normal resmi güncellemeleri alırsınız. Ben eu rom kullanıyorum. Her güncellemede tekrar twrp kurup root atıyorum sonra magisk modülleri kuruyorum normal bir durum yani. Ayrıca eu rom tavsiye ederim. Resmi rom üzerine bir sürü ek özellik var.

• merhabalar
    11.0.3.0 kararli guncellemesi geldi.guncelleme yapanlar memnunmu.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Wifi full çekerse çok fazla olmuyor. Ama bir diş bile düşse çok oluyor. Geliştirici seçeneklerinde ki ayarları falan kurcalıyorum ama bir yol bulamadım.
  • uugguurr86 U kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım buna çözüm yok
    Redmi note 7 kullanan bir kaç kişi de bu sorunu yaşıyormuş
    Ben bu sorunun yazılım ile ilgili olduğunu düşünüyorum

• Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi dolandırıcı mıdır acaba Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dolandırıcılık

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyordum yine de emin olmak için buraya da yazdım sağ olun

• son güncellemeden sonra kullandığım swift key klavye'de harflerin hiçbiri gözükmüyor, sadece siyah ekran. gboard klavyeye döndüm pek bir fark yok ama yine de alışkanlık olunca farklı oluyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

• Döneminin en iyilerinden biri. Tasarımına aşık olduğum ancak arayüz yüzünden yanasmadigim ve sevmediğim firmanın modeli olduğu için almadığım cihaz. Bu model diğer firmalardan olsaydı anında alırdım

• Son güncellemeden sonra watsap olsun, face messenger olsun klavye anlık görünüp kayboluyor, Swift key de yüklü ama kayboluyor, nasıl geri getirir klavyeyi?

• Son güncellemeden sonra watsap olsun, face messenger olsun klavye anlık görünüp kayboluyor, Swift key de yüklü ama kayboluyor, nasıl geri getirir klavyeyi?

• kirikambar K kullanıcısına yanıt
    swift key klavyeyi guncelleyınce sorun cozuluyor
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.