Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
29.241
Cevap
382
Favori
1.336.506
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    1860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam benim bütçem o kadar değil maalesef
    Bluetooth kulaklıkların ses kalitesini fazla beğenmiyorum
    Kaliteli bir Bluetooth kulaklık için ise 200 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor sanırım
    90 tl ye almıştım

Gayette memnundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam nereden almıştınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    madrid2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2798 Mesaj
    Batarya ölmüş loy bildiğin tam 3 sene oluyor bu ay sonu. Deji batarya mı alsam çok reklamı dönüyor ya da orijinal satan site var mı bildiğiniz

• Binbaşı
    1860 Mesaj
    quote:

Hocam nereden almıştınız
    aliexpressten

Teşekkür ederim

|
    |
  • Binbaşı
    1860 Mesaj

rica ederim.
    sanırım bu telefon ilel ağız tadıyla müzik dinliyemeyeceğiz

çevremde müşteri çıkarsa 2000 tl ye satıp geçeceğim
    |
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam 2000 TL'ye biraz zor alıcı bulursunuz
    Cihaz kaç aylık

|
    |
  • Binbaşı
    1860 Mesaj

hocam cihazım temiz.
    bulurum

yaklaşık 47 cihaz getirttim çevremdeki insanlara

güven konusunda sıkıntı yok.

oyun oynamadığım içinde cihaz yıpranmadı
    |
    |

Ben de 2017 temmuzda aldım, xseller den yurt dışından getirttim. Hiç sorun çıkmadı telefonda. Telefondan çok memnunum. Aldığım en iyi telefonlardan birisi çıktı. Fakat tek kusuru olan, müzik dinlemek için 3.5 jak şart.

|
    |
    AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , M2 James Donkey 1TB, OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, Sapphire RX590 Nitro+ SE 8gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör
  • Binbaşı
    1860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Ben de 2017 temmuzda aldım, xseller den yurt dışından getirttim. Hiç sorun çıkmadı telefonda. Telefondan çok memnunum. Aldığım en iyi telefonlardan birisi çıktı. Fakat tek kusuru olan, müzik dinlemek için 3.5 jak şart.
    Telefondan ben de memnunum ama jak olmayınca iş ızdırap oluyor

|
    |

Kaliteli bluetooth kulaklık için aptx modülü destek lazım. Onlar da pahalı. Ve yine de kablo kadar iyi değil.

|
    |
    AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , M2 James Donkey 1TB, OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, Sapphire RX590 Nitro+ SE 8gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör
  • Binbaşı
    1546 Mesaj

Hocam şu an kablolu kulaklık arayışındayım
    fazla bir bütçem de yok zaten 50 TL'ye orta halli Bir kulaklık arıyorum kulak içi
    Bu arada ben de telefondan memnunum
    Özellikle bataryası biraz yıpranmasına rağmen şarjı yüzde bir eee ne ne kadar kullanma imkanı veriyor kapanmıyor cihaz
    Batarya sağlığım 100 de 81 ortalama 6 saat veya biraz üzere ekran süresi alıyorum çoğunluk wifi ile
    Kamerasından birazcık memnun değilim
    Yüzde seksen beş görme engelliyim
    mi 6'da çekilen fotoğraflar nedense benim gözüme canlı gelmiyor sanki biraz soluk gibi
    Kardeşim de mi 8 lite var onun çektiği fotoğraflar bence daha güzel
    Bir sorun sıkıntı olmazsa iki sene daha kullanmayı düşünüyorum.

|
    |
    heavyrocker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    209 Mesaj

olurmu usta, bende 200 tl lik Bluetooth cep anfisi var jarzı 24 saat gidiyor orta bir kulaklıkla son ses dinleyemessin. 👍 alexpresden aldım.

|
    |
    heavyrocker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar Bluetooth arayanlar bu ürüne mutlaka baksın apx var, ses muhteşem, 24 saat çalma süresi var,ben aldımda 200 tl. şuan 142 tl kaçırmayın derim, 5 sene kafanız ağrımaz,, ben 1,5 yıldır kullanıyorum, deli cihaz.......
    TRY 142.19 27%OFF | ARTEXTREME taşınabilir HIFI bluetooth kablosuz kulaklık amplifikatörü bluetooth alıcısı AUX taşınabilir amplifikatör IOS Android için
    https://s.click.aliexpress.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 19 Ekim 2019; 22:22:28 >

|
    |

Hocam benim bütçem o kadar değil maalesef
    Bluetooth kulaklıkların ses kalitesini fazla beğenmiyorum
    Kaliteli bir Bluetooth kulaklık için ise 200 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor sanırım
    Redmi airdots aldım, AliExpress'ten.70tl+15 tl gümrük verdim,bana 85 TL'ye maloldu.tam 20 günde elime ulaştı.
    Telefon konuşması performansı ortalama.iki kulaklık takılıyken sorun yok,tek kulaklık takılıyken gürültü engellemeyi sağlıklı yapamadığı için, karşı taraf dış seslerin çok geldiğini söylüyor...
    Müzik performansına gelirsek; öncelikle belirtiyim yüksek müzik hastasıyım,tabiri caizse bangır bangır dinlerim.bircok kablolu ve kablosuz kulakligim var.en iyi diye nitelendirebilecegim JBL kablolu kulakliklarimi baz alıyorum,redmi airdots bir tık daha üstün ve ses kalitesi beni çok şaşırttı.tek kelimeyle muhteşem bir bass tiz dengesi var,ses çok yumuşak çıkıyor...
    Ben bu kulaklıktan bu performansı beklemiyordum, çok şaşırdım ve kesinlikle herkeze tavsiye ederim.

• Binbaşı
    1546 Mesaj

Hocam bu kulaklığı Türkiye'de bu fiyata bulabilir miyim
    Telefon görüşme performansı benim için önemli değil
    Ben uzun ömürlü olmasını istiyorum
    Ses kalitesi olarak da temiz ses versin basları biraz hissettirsin yeter.

|
    |
    abyss_ati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Bir ara kendim temizledim ahizeyi, sonra bir telefoncu denk geldi, xiaomi markasına da bakıyordu. O kendi fırçası ile filan temizledi, ses bayağı açıldı. Sizde tamirden sonra, yapılan işlemi bana yazar mısınız? Duruma göre ses yine giderse, ben de o yolu takip edeyim.

Alıntıları Göster
    Telefonu 2 günde tamir ettiler. Telefonu bugün aldım. Bu kadar kısa zamanda yapacaklarını tahmin etmemiştim. O yüzden acaba hiç bişey yapmadan geri mi yolladılar diye düşündüm ama parça değiştirmişler. Ses şuan çok çok iyi. Ben de ses kısılınca kolonya ile falan temizlemiştim ama çok değişmiyor. Şimdi gerçekten güzel oldu. 2 sene daha rahat kullanırım.

- Peugeot 206plus 1.4 Comfort -

• Binbaşı
    1546 Mesaj

Hocam delta servisin hızı beni de şaşırttı
    Cihazı kargo ile yolladım
    6 gün içerisinde ekran ve kamerayı değiştirip gönderdiler

|
    |
    Fenomenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Telefonu 2 günde tamir ettiler. Telefonu bugün aldım. Bu kadar kısa zamanda yapacaklarını tahmin etmemiştim. O yüzden acaba hiç bişey yapmadan geri mi yolladılar diye düşündüm ama parça değiştirmişler. Ses şuan çok çok iyi. Ben de ses kısılınca kolonya ile falan temizlemiştim ama çok değişmiyor. Şimdi gerçekten güzel oldu. 2 sene daha rahat kullanırım.

Alıntıları Göster
    Sevindim düzeldiğine. Demek ki benim, telefonu açma vaktim gelmiş. Ben üstten süpürge, kolanya, güçlü çift taraflı bant, fırça gibi parçaları denedim. Düzelme oldu, fakat demek ki asıl sorun parça imiş. Hangi firmaydı? Olmadı fiyat sorayım. Eğer astarını geçiyorsa ben kendim değiştireyim. Fakat kapatmak için ekstra malzemeler alınması gerekeceğinden, tüm masrafları araştırmak lazım. Bu arada ilk halinden de iyi mi oldu, yoksa yine ilk alındığındaki kalitede mi? Daha iyi parça varsa onu almak lazım.

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.