Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uugguurr86 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
28.965
Cevap
385
Favori
1.320.565
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    400 Mesaj

Hocam daha çok fotoğraf çekme şansım olmadı ama kamera mi6'dan daha iyi duruyor.Sosyal medya uygulamalarında,browserda falan fark yok gibi gözüküyor.Muhtemelen oyun kısmında play'in performansı daha iyidir.Çok net arayüzün daha güzel ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. xiaomi donanım olarak cidden çok iyi işler çıkartıyor ama yazılım ile bunu destekleyemiyor gibime geliyor. Bir de farklı renklerdeki bildirim ışığını çok özlemişimm
    |
    |
    buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Hocam daha çok fotoğraf çekme şansım olmadı ama kamera mi6'dan daha iyi duruyor.Sosyal medya uygulamalarında,browserda falan fark yok gibi gözüküyor.Muhtemelen oyun kısmında play'in performansı daha iyidir.Çok net arayüzün daha güzel ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. xiaomi donanım olarak cidden çok iyi işler çıkartıyor ama yazılım ile bunu destekleyemiyor gibime geliyor. Bir de farklı renklerdeki bildirim ışığını çok özlemişimm
    Anladım hocam, günlük kullanimda fark yok gibi o zaman performans olarak. Evet hocam Xiaomi de ne yazıkki yazilimsal sorunlar mevcut. Oyunlarda pek fark görmezsiniz gibi geliyor hocam ama, Daha SD 835in performansinin yetmediği oyun olmadığı için. Tabi dediginiz gibi, yazılımsal olarak daha rahat çalışabilir oyunlarda orası ayrı Farklı renklerde bildirim ışıklarini özlüyor insan dediginiz gibi Kıymeti sonradan anlaşılıyor. Kamera konusunda da netleme hızı açısından özellikle çok farkedecektir hocam. Mi6 daki Stock Kamera yazılimi ile karşılastirmiyorum bile hiç zaten. Redmi Note 5 Ai nin Kamerasi bile bizden iyi duruyor çünkü, Stock halde karşılaştirir isek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 fotoğraf bile çekince merceklerin camını elliyorum ısınmış oluyor. Videoda da aynı ısınıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    12321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

1 fotoğraf bile çekince merceklerin camını elliyorum ısınmış oluyor. Videoda da aynı ısınıyor.
    Peki hocam o zaman bende bir deniyim. Şimdiye kadar hiç dikkat etmemistim buna.

|
    |

bu işaret geldiğinde telefondan garip garip sesler geliyor özellikte telefon ile görüşürken bazı sesler geliyor,

hiç başına gelen varmı ?

|
    |

• Yüzbaşı
    400 Mesaj

Ben satıp 2.el 1 aylık cihaz aldım. Üzerine çok az bir miktar koydum. Bu şekilde değiştirmek mantıklı geldi. Bir de bataryanın bozulmasından çok korkuyordum. Düzgün servis yok,batarya değişiminden sonra herkes ekran ile kasa arasında açıklık kaldı vs diyordu. Korktum o yüzden

|
    |
    quote:

Ben satıp 2.el 1 aylık cihaz aldım. Üzerine çok az bir miktar koydum. Bu şekilde değiştirmek mantıklı geldi. Bir de bataryanın bozulmasından çok korkuyordum. Düzgün servis yok,batarya değişiminden sonra herkes ekran ile kasa arasında açıklık kaldı vs diyordu. Korktum o yüzden
    Iyi yapmissiniz hocam, heleki az fark verdiyseniz daha ne olsun Hem farklı yeni bir cihaza geçtiniz, hem de değişiklik oldu Hayırlı olsun tekrar

Orijinalden alıntı: ztalan

Bir uygulamaya ait olmalı
    Hocam bugün denedim, Fotoğraf çekiminde Google Camera da dediginiz gibi Kamera bölümü ısınıyor. Stock Kamera da pek anlayamadim ısınıp ısınmadıgini, fakat Google Camera da direk ısındığıni anlıyorsunuz hocam dediğiniz gibi.

|
    |

Teşekkür ederim hocam :) darısı başınıza
    |
    |
    quote:

Teşekkür ederim hocam :) darısı başınıza
    Sağolun hocam Ben Xiaomi den devam ederim gibi hocam artik, Bakarsiniz ucuz cihaz deyip Redmi Note 7 - 7 Pro gibi bir cihaza veyahut Mi9 Se gibi bir cihaz çıkarsa belki de ona geçerim. Mi8 Se yi çok beğendim çünkü Mi9 gibi bir cihaz için ülkemizde çok para vermem için, gerçekten beni çok etkilemesi lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Harami var deyi korku verirler
    Benim ipek yüklü kervanım mı var?
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Bakalım hocam zaman neler gösterecek.Bu arada bu zamana kadar baya yardımınız dokundu,onlar için de çok teşekkürler
    |
    |
    quote:

Bakalım hocam zaman neler gösterecek.Bu arada bu zamana kadar baya yardımınız dokundu,onlar için de çok teşekkürler
    Rica ederim hocam ne demek Hayırlı uğurlu olsun tekrar

|
    |
    İki telefon arasında kalmıştım geçen sene oneplus 5 ve mi6 kendime mi6 abime oneplus aldık Xiaomi güncelleme konusunda sınıfta kaldı oneplus Android'i 9a güncellendi onu geçtim adamlar telefonda güncellemeyle gelen hata olunca çabuk hallediyor xioami ise 2. 3 ay oldu şarj parmak izi ve 1 senedir kamera sorununu çözemedi

Evet ne yazık ki öyle. Yazılım desteği konusunda tek kelimeyle berbat bir firma Xiaomi. Ben de oneplus 5t ve mi6 arasında kalmıştım alırken bir sene öncesiydi, biraz daha ucuz diye mi6 almıştım ama şimdiki aklım oksa 5t alırdım
    |
    |
    medu_07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gcam on kamerasi renkleri karıştırıyor sizde de oluyor mu böyle bir şey? Yeşil ve kırmızı patlatıyor. Sizin geçenlerde önerdiğiniz gcam i kullanıyorum.
    Kendi kamerasında böyle bir durum yok.

|
    |
    Bahsedilenler: buraoca2
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj

Ben global beta 9.1.24 sürümündeyim. Aralık 2018 güvenlik güncellemesi geldi bu sürüme. Yani yakında stabil sürüme de verirler.

|
    |
    mahferer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada telefona yazılım konusunda kızıyoruz ama dün şöyle bir baktım bunu satip ne alabilirim diye. Sonra düşündüm ve Mİ 6 'ya can kurban dedim :) inanın bu telefon hala çok iyi arkadaşlar. Ben Mayıs 2018 de 1550 TL ye aldım bu cihazı. Şimdi o fiyatlara bunun özelliklerine yaklaşabilen bir telefon yok. 2500 TL zerine çıkarsak evet seçenekler var ama bu hareketi yapmaya gerek de yok. Bence bizim cihaz hala en verimli cihazlardan biri.

Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.