Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu telefon defterindeki kayıtların çift halde çıkmasından bıktım artık. Rehberi düzenliyorum, bir süre normal gidiyor sonra tekrar bozuluyor. Yok mudur bunun bir çözümü?...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ekranın gorilla glass 4 ile korunduğu söyleniyor fakat buna hiç inanamıyorum. O kadar kolay çizikler oluşuyor ki. Eski 5 yıllık Nexus 5'imde gorilla glass 3 vardı. Ciddiyim mi6'dan daha dayanıklı ve çiziksiz ekranı var şuan. Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler miui 10 global betayı rootlamıs olup google kamera yüklemiş olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Arkadaşlar şu telefon defterindeki kayıtların çift halde çıkmasından bıktım artık. Rehberi düzenliyorum, bir süre normal gidiyor sonra tekrar bozuluyor. Yok mudur bunun bir çözümü?...
    kişiler>ayarlar>kişi listelerini ayarla

burada benim en altta google hesabım seçili mesela bende böyle bir sıkıntı yok.tüm kişiler seçilince iki üç hesaptaki kişileri gösteriyor o yüzden çift görünüyor olabilir.
  • Geçen sene temmuzdan beri kullanıyorum. Standlı ve düz olmak üzere 2 kılıf almıştm. Başta altta ve üstte siyah çizgileri olan bir ekran koruyucu aldım, 2 tane geldi fakat çok kötüydü. Sonra yanlardan kısa düz şeffaf aldım. O daha iyi oldu. Kendinden gelen ekran koruyucu daha iyiymiş onu öğrendim.

Şu an kılıflar ve koruyucu eskidi. Düşmeler ve sık kullanma ile eskidiler. Tasarımı gösteren, arkası şeffaf bir kılıf var galiba. Yeni alanlardan koruyucu ve kılıf tavsiyesi alacaktım. Dolar arttığından çinden beklemeye gerek yok sanırım. Teşekkür ederim.

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    rehber ayarlarında veya google rehber ayarlarında bir seçenek bulmuştum, aynı numaraları birleştir diye ve bu yol ile dediğiniz illetten kurtuldum .
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonum 2 gündür kendiliğinden sessize moda geçiyor. Gece ayarladığım saatler arasında otomatik sessize geçme modu açık ama bu durum normal moda geçtikten sonra oluyor. Telefonu ters çevirince aktifleşen bir özellik olabilir ama önceden olmuyordu. Bu bir özellik ise nereden kapatılır acaba? Ekranı korumak için ters çevirerek koyuyorum masaya çünkü ama o zamanda sessize geçiyor.

• JrMakyol J kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ben de size katılıyorum.. ilk aldığımda ekran koruyucu taktırmamıstım ama çok kolay çizikler olduğunu görünce hemen Nano ekran koruyucu taktırdım. Kesinlikle koruyucusuz kullanmamak gerekiyor.

• gel artık ne olur gel gözlerim yollarda kaldı miui 10
  • MiMoji kullanmak isteyen buyursun, her Xiaomi'ye uyumlu

https://xiaomiui.net/threads/mi-moji-apk-1-0-for-all-xiaomi-devices.136/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 13 Eylül 2018; 16:53:7 >

• Bana bazı serilerde Gorilla Glass yok gibi geliyor. Çünkü telefon ilk çıktığı zamanlarda ekranın ne ile korunduğu bilgisi yoktu, dayanıklı cam vs. yazıyordu her yerde. Çok daha sonra Gorilla Glass olduğu tescillendi.

Sanırım daha sonra üretilen modellelerde kullandılar Gorilla Glass'ı.

• bjkahmet kullanıcısına yanıt
    Hocam o işi bi ben yapamadım.

Normalde rehberi telefon hafızasına kaydederim. Yedekte olsun diye mi hesabına senk. ettim. Birini silsem yada eklsem hemen mi hesabına senkron ediyor. Bunu bi türlü google hesabına yapamadım. Ne yapmam gerek. ?
  • Arkadaslar konu disi yalniz mi6 128 gb telefonum var mavi renk 14 ay civari garantisi var satsam fiyat ne yazmaliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

MiMoji kullanmak isteyen buyursun, her Xiaomi'ye uyumlu

https://xiaomiui.net/threads/mi-moji-apk-1-0-for-all-xiaomi-devices.136/

Sağolun hocam pek verimli çalışmıyor gibi

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Web sayfası mevcut değil diyor

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2250 yazdım 2100 e isteyen var di vermedim ...çünkü piyasada alacağım uygun telefon kalmamış her şey zamlı

• quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Web sayfası mevcut değil diyor

https://mega.nz/#!Q3onTApL!6R0tF2UGODNpkaP5_psarHGONM67roxa8rGHQq1fU1c

Bu adrese yüklemişler uygulamayı doğrudan indirebilirsiniz, çok mükemmel çalışmasa da hoş olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MIUI 10 Beta 8.9.13 haftalık güncelleme geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

MIUI 10 Beta 8.9.13 haftalık güncelleme geldi

İlk gözlemlerim, kamera gece çekimi tekrar iyileştirilmiş, varsayılan tema ikon boyutları küçülmüş

• Arkadaşlar merhaba. Miui 10 kullananların 2 Bluetooth hoparlöre aynı anda bağlanma imkânı var mı? Hâlâ Bluetooth 5'in bir faydasını görmüş değilim Miui 9 üzerinde. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.