Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
29.818
Cevap
369
Favori
1.374.448
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    251 Mesaj

Teşekkürler hocam şimdi tekrar denedim düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vidanj

Matın linkini paylaşır mısınız acaba? Teşekkürler :)
    Xiaomi mi6 için CHYI mat cam nano sıvı ekran koruyucusu için buzlu oleofobik kaplama temperli cam xiaomi mi6x

http://s.aliexpress.com/URfQZJRV?fromSns=Copy to Clipboard

Nillkin kullanıyorum ama ilerisi aklımda olsun. Tek sormak istediğim boşluk kalıyor mu, ona göre aklımda olsun

|
    |
    KingShady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Nillkin kullanıyorum ama ilerisi aklımda olsun. Tek sormak istediğim boşluk kalıyor mu, ona göre aklımda olsun
    Boşluk kalıyor hocam biraz

|
    |

1. Hepsiburada'dan aldığım Case4U Nano ekran koruyucu. Ekranı tam kaplamıyor ama kavisli bölümlere kadar kapatıyor, yanlarında genel olarak hava filan kalmıyor, sadece alt kısımda ufak bir bölüm tam yapışmıyor.

Satın alma bağlantısı:https://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-6-mi6-pro-nano-glass-ekran-koruyucu-p-HBV000006BU79

2. Aliexpress'ten aldığım 5D ekran koruyucu. Ekranı tam kaplıyor, yanlarda hiç boşluk kalmıyor. Ekran kısmı şeffaf üst alt ve yan kısımları siyah. Ama Türkiye'de satılanların aksine sadece siyah çerçevesi değil ekran kısmı da yapışıyor. Böylece hem dokunmatik hassasiyeti iyi hem de görüntüsü. Olumsuz tarafları ise ekranın sağ ve sol tarafında milimetrik görüntü kaybı var, yan çerçeveler normalden kalın yani. Bir de bazı kılıflarla uyumsuz. Bazı kılıflar yandan baskı yapıyor, bu yüzden koruyucunun ekrandan kalkıp ekranın kenarlarında hava boşlukları oluşmasına yol açıyor.

Satın alma bağlantısı:https://www.aliexpress.com/item/32840766148.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24be4c4dDWIPtU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 4 Eylül 2018; 22:7:21 >

• Yüzbaşı
    824 Mesaj

Alttakinden ben de düşünüyorum da takpsiz alınca bizim postacılar (ev/iş ikisi de) çalıyor.

Takipli alınca da fiyat 45 liraya yanaşıyor. N11'de bu fiyatlara benzer ürünler var ama onda da kalite soru işareti.

Bu arada MIUI 10 Beta 8.8.23'te gece fotoğraf çekiminden memnun kalmıştım, kumlanma son derece azalmıştı ama 8.8.30 ile eskiye dönmüşler sağ olsunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NS_85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Yazılımsal sanırım fakat geri düzelmeyen bir sorun yani bir güncellemeyle gelen sorun eski sürüme dönünce düzelmiyor. Benim tahminim bu yönde

Alıntıları Göster
    3-4 aydır ses sorunu yüzünden eziyet çekiyorum, kulaklık kullanmayı denedim c type jakı 2 hafta sürmeden bozuluyor deliriyorum, geçen 3 tane sipariş ettim 1 ayda 3 ü de pert oldu, orijinal jak 1 ay ancak dayandı, c type kulaklık bulmuştum sesi kaliteli çıkmıyordu, kaliteli çıkan plastik gövdeli c type kulaklık aldım o da kulakta yara yaptı, bir tek 250 TL olan c type kulaklık kaldı almadığım, onu da almak istemiyorum, hala hoparlörle konuşuyorum millet deli sanıyor.

Root rom vs işlerinden anlamadığım için versiyon geri döndürme de yapmadım ki yapanların bazıları da düzelmediğini söyleyince riske girilecek bir iş değil artık.

Miui türkiye forumunda sorunun çin ses dosyalarının güncellemeyle silinmesinden dolayı oluştuğunu iddia eden birisi vardı bu sayede versiyon geri döndürülse dahi ekstradan bu ses dosyalarının eklenmesi gerekiyormuş sorunun düzelmesi için. Konunun uzmanı arkadaşlardan bu hususu deneyebilecekler varsa çin ses dosyaları belki sorunu çözecek gibi görünüyor.

• Çavuş
    63 Mesaj

20 İş günü kanunen ancak , toplam süre olarak 1 ay gibi bir süreyi gözden çıkartın.
    |
    |
    WrathChild kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ben anlamadım bu işi ya, fiyatlar ortada satmamak için 40 takla atıyoruz ama böyle de iyice suyu çıktı telefonun, telefon olarak asıl işlevini yerine getiremiyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ingenierocivil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugares

Valla ben anlamadım bu işi ya, fiyatlar ortada satmamak için 40 takla atıyoruz ama böyle de iyice suyu çıktı telefonun, telefon olarak asıl işlevini yerine getiremiyor...
    Ne yazık ki durum böyle, şirket de bu sorun yokmuş gibi davranıyor hala.

|
    |

|
    |
    Dün telefonu %100 şarj edip dışarıya çıktım. Sabah uyandığımda telefon açılmıyordu, anlam veremedim şarjı bitmemesi lazımdı. Eve geldim şarja taktım ve durum aşağıda.
    Sanıyorum kendi kendine update falan yapmış şuan açılmıyor. Ne yapmak lazım?

Açılmama sorunu olan var mı başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 5 Eylül 2018; 13:47:31 >

• Binbaşı
    1503 Mesaj

Güç tuşu ile ilgili bı sıkıntı olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    IO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Arkadaşlar mi band 2 kullanan var mi migrostan 99tlye aldım. Nasıldır güzel midir bir de Bluetooth sürekli açık kalınca çok sarj yer mi?

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Arkadaşlar mi band 2 kullanan var mi migrostan 99tlye aldım. Nasıldır güzel midir bir de Bluetooth sürekli açık kalınca çok sarj yer mi?
    ben kullanıyorum memnunum normalde 20 gün gidiyor sarji Bluetooth kapalı iken ama açınca 10 günden az gidiyor

Anladım ama ben daha çok telefondan gelen bildirimler için kullanicam onun için Bluetooth açık olur. Telefonda çok etkiliyor mu Bluetoothun açık kalması aslında onu sormuştum 😂

|
    |
    Kadirdalgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O biraz saçma bir fiyat olmus, biraz aldatıcı. Bence siz fiyat araştırmasını şu siteden yapın. En doğru veriler bu sitede oluyor çünkü.

|
    |
    ymtrgkbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En iyi telefon pahalı olandır diye düşünen yurdum insanına hitap eden bir fiyat.. Eminim bir kaç tane satmıştır..

|
    |
    ymtrgkbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.