Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dogru aslnda ama 3000 tl yi gorur sanirim mi 8 de.oneplus 6 da ck farkli bir kameraya sahip degl incelemelerde ck az fark var bazen 5t bile daha iyi.nasil bi batakliktayiz hersey ck pahali yaw.mi 6 ya tutsak kaldim resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torredo19 -- 26 Mayıs 2018; 12:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar uzun süredir global beta kullanıyorum. Fakat artık güncelleme gelmiyor. Bu olayın sebebi yeni telefon çıkacak olması mı yoksa yeni versiyon ile alakalı farklı bir rom mu çıkardılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

Herkese iyi forumlar uzun süredir global beta kullanıyorum. Fakat artık güncelleme gelmiyor. Bu olayın sebebi yeni telefon çıkacak olması mı yoksa yeni versiyon ile alakalı farklı bir rom mu çıkardılar.
    Miui 10 geliştirme çalışmalari için Miui 9 Beta güncellemeleri durduruldu. Haziran - Temmuz gibi Miui 10 Beta cikacagi söyleniyor (31 Mayısta Mi8 ile birlikte Miui 10da tanıtılacak diye haberler var), bakalım Miui 10 Beta bizim cihaza ne zaman gelecek bende merakla bekliyorum. Ilk Miui 10 Beta yi muhtemelen Mix 2s e cikartacaklar, bizim cihazlar için 2. Güncelleme dalgası ile gelir muhtemelen.

• Peki hocam bu romda mi kalmak mantıklı stock roma mi dönmek mantıklı çünkü bir bildirim gelmeme sorunu hissediyorum bazı uygulamalardan alınan mesajlar bana bildirim olarak gelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar şimdi bende epic rom 8.5.2 yüklü ben android 7 surumune geri dönmek istiyorum eu rom 8.2.23.0NCACNEC android 7.1 surumunu indirip kursam sıkıntı çıkarmı eski android surumune donecegimiz icin bi sıkıntı olurmu cevaplarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilibo-ibo -- 26 Mayıs 2018; 14:1:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Miui 9dan miui 8e geçmek, attan inip eşeğe binmek gibi gelecektir hocam. Miui 9 Betaya ilk geçtiğimde, aradaki hızı farkini görünce, Miui 8e dönmem tekrar demiştim.

Alıntıları Göster
    Acaba neye gecsem. Ya 9.2.2.0 a gececegim. Ya da 9.5.6.0. 9.5.6.0 da batarya suresi iyiymis 1-2 kisi paylasmisti forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3ntativ3 -- 26 Mayıs 2018; 13:3:13 >
  • Performansa veya şarja eksi/artı ne etkisi var orta veya yüksek olmasının? Siz nasıl kullanıyorsunuz? Teşekkürler..

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    9.5.6 sürümünü beğenmeyenler de mevcut şarj konusunda ben kararsız kaldım bu yüzden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Acaba neye gecsem. Ya 9.2.2.0 a gececegim. Ya da 9.5.6.0. 9.5.6.0 da batarya suresi iyiymis 1-2 kisi paylasmisti forumda.

Alıntıları Göster
    Siz bilirsiniz hocam ancak deneme yanılma yöntemi ile olur. Epic rom 8.4.24 deneyin bence önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

Peki hocam bu romda mi kalmak mantıklı stock roma mi dönmek mantıklı çünkü bir bildirim gelmeme sorunu hissediyorum bazı uygulamalardan alınan mesajlar bana bildirim olarak gelmiyor
    Ben Global Stabil rom kullanmiyorum hocam siz bilirsiniz. Önceki sayfalarda paylaştığım Epic rom 8.4.24 u denemenizi tavsiye ederim, Global Beta 8.3.29 tabanlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilibo-ibo

arkadaşlar şimdi bende epic rom 8.5.2 yüklü ben android 7 surumune geri dönmek istiyorum eu rom 8.2.23.0NCACNEC android 7.1 surumunu indirip kursam sıkıntı çıkarmı eski android surumune donecegimiz icin bi sıkıntı olurmu cevaplarsanız sevinirim.
    Wipe - Format Data yapmaniz gerekebilir hocam, Oreo dan Nougat a döneceğiniz için ama. Deneyen arkadaşlar cevaplayabilir bunu.

Epic rom 7.12.14 tavsiye edebilirim size isterseniz. Hem Notification Shade var, hem Face Unlock var. Global Beta Nougat tabanlı. Ben 3 ay kadar sorunsuz kullanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Performansa veya şarja eksi/artı ne etkisi var orta veya yüksek olmasının? Siz nasıl kullanıyorsunuz? Teşekkürler..

Hocam Ben Bellek Optimizasyonu ve Miui Optimizasyonunu degistirince, Şarj tüketimi arttı ve Mi Band 2ye bildirim gelmesinde sorun yaşamıştım. O yüzden bence dokunmayın. Çünkü Ayarlari eski haline getirsemde verim alamamistim tekrar.

• quote:

Siz bilirsiniz hocam ancak deneme yanılma yöntemi ile olur. Epic rom 8.4.24 deneyin bence önce.

Alıntıları Göster
    İndirme linkini nerde bulabiliriz hocam ?

• quote:

Hocam bizde kızıyoruz bu duruma ne yazıkki. Ilk Romda Kulaklik ses seviyesi gayet yüksek iken, sonrasinda düşürduler.

Tek çare Ya Ses modu islerine gireceksiniz, Ya China Beta tabanli Custom rom kuracaksiniz, ya da da Ilk Global Stabil roma döneceksiniz. Başka alternatif yok dediğim gibi cihazda.

Ya da Bluetooth kulaklık kullanacaksiniz çözüm olarak.

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar, bluetooth kulaklikta ses kisik degil midir? Test edemedim de daha cok dogrudan tum ses cikisi kisilmis gibi hissediyorum ben, su an type c + 3.5 mm sennheiser kullaniyorum ancak bluetooth kulaklikta bu kisiklik yoksa, zaten almak istedigim anker kulakligi direk alabilirim.

Kisacasi, bluetooth kulaklikla 9.5.6 da, kablolu kulaklikla 9.2.2 de aldigimiz sesi alabiliyor muyuz root ses doyasi vb islere girmeden?

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

İndirme linkini nerde bulabiliriz hocam ?

Alıntıları Göster
    Epic Rom 8.4.24:https://androidfilehost.com/?fid=962187416754476964

Var Hocam; Bu rom 8.3.29 Global Beta tabanlı olduğu için; 8.3.29'da çalışan Modül çalışıyor.

Epic Rom 8.4.24 içi Google Camera Magisk Modülü:https://drive.google.com/file/d/1D1GMsaBbKRl3hbIMDTKdrNt_BztnMn4A/view

Google Camera Apk'sını da, Açtığım konudan indirebilirsiniz.

Google Kamera Konu Linki:https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-6-google-camera-kurulumu-ana-ve-2-arka-kameralar-icin-oreo-ve-nougat-root-gerekli--132812835#132812835

• quote:

Orijinalden alıntı: Granis

Hocam selamlar, bluetooth kulaklikta ses kisik degil midir? Test edemedim de daha cok dogrudan tum ses cikisi kisilmis gibi hissediyorum ben, su an type c + 3.5 mm sennheiser kullaniyorum ancak bluetooth kulaklikta bu kisiklik yoksa, zaten almak istedigim anker kulakligi direk alabilirim.

Kisacasi, bluetooth kulaklikla 9.5.6 da, kablolu kulaklikla 9.2.2 de aldigimiz sesi alabiliyor muyuz root ses doyasi vb islere girmeden?

Tesekkurler.

Alıntıları Göster
    Hocam 9.5.6.0 romunu denemedim, dedigim gibi ben Beta tabanli rom kullanıyorum hep. Bu yüzden yanıltıcı bilgi vermek istemem ama, Bluetooth kulaklıkla ses seviyesinde sorun yaşanmıyor genel olarak. O romu kullanan arkadaşların yorum yapması daha sağlıklı olacaktır.

• quote:

Epic Rom 8.4.24:https://androidfilehost.com/?fid=962187416754476964

Var Hocam; Bu rom 8.3.29 Global Beta tabanlı olduğu için; 8.3.29'da çalışan Modül çalışıyor.

Epic Rom 8.4.24 içi Google Camera Magisk Modülü:https://drive.google.com/file/d/1D1GMsaBbKRl3hbIMDTKdrNt_BztnMn4A/view

Google Camera Apk'sını da, Açtığım konudan indirebilirsiniz.

Google Kamera Konu Linki:https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-6-google-camera-kurulumu-ana-ve-2-arka-kameralar-icin-oreo-ve-nougat-root-gerekli--132812835#132812835

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocamda. Xda'ya falan baktim bulamadim. Kaynak site neresi :)

• Hocam peki 8.4.24 epic rom icin lite magisk modulu varmi ? Sadece google camera icin.

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı 2 hafta oldu, sadece 9.5.6.0 sürümünü kullandım şu ana kadar, bence de batarya süresi gayet iyi.

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeops

Telefonu alalı 2 hafta oldu, sadece 9.5.6.0 sürümünü kullandım şu ana kadar, bence de batarya süresi gayet iyi.

Full wifi mi yoksa wifi hucresel karisik mi kullanim ? Uygulama pil tasarrufu kullaniyormusun ? Kisacasi kullandigin ayar vs.

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.