Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 360 dolar fiyatı var biz 400 dolar desek bile 1400 civarı bir fiyata geliyor eğer 1500'lerde bir fiyattan olursa cazibesi olur biraz bekleyin bulanıklık gitsin hocam az sabır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
  • telefon satışa çıktı, zannedersin 100 ışık yılı uzaklıktan gelecek bir allahın kulu ithal etmiyor haftasında, bunlar getirtene kadar yeni modeli satışa çıkar
  • Yarın elime bir ihtimal 2 adet telefon geçebilir.64 GB Siyah Birini satmayı düşünüyorum.Yanında 10000 pro powerbank ve ayrı satılan üst düzey bir bluetooth kualaklık olacak.Ürünler Mi store'dan bir Çinli vasıtası ile alınacak. İsteyenler özelden yazabilir.
  • Turkcell hat kullanıyorum, 4g B20 bandında turkcell'de de sorun oluyor mu ?

Sanırım bu modelin globali çıkmayacak.
  • Telefon ihtiyacım vardı bu telefonu bekliyorum bi kaç videosunu izledim bu fiyata cidden efsane bir şey yapmış adamlar sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda kızılötesi var. güzel haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Turkcell hat kullanıyorum, 4g B20 bandında turkcell'de de sorun oluyor mu ?

Sanırım bu modelin globali çıkmayacak.

Turkcell'de hiçbir sıkıntı yok hocam.
  • Merhaba,

Xioami bence iki kusur haricinde ideal bir cihaz yapmış. Bu kusurlar bence micro sd kart desteği olmaması ve sabit batarya.

Ekran/kasa oranı eleştiriliyor ama bence ideal olan budur. Çerçeveler 2 mm daha ince olacak diye ön paneldeki fiziksel tuşlardan vazgeçmek çok saçma. Çözünürlük de aynı şekilde; her çıkan modelde daha büyük ekran ve daha fazla çözünürlük dayatması yapılarak kullanıcının gözü boyanıyor. 4,5 yıldır 5,5 inç boyutlu ekrana sahip bir telefon kullanıyorum, bu alışkanlıktan sonra 5,15 inç bir tık küçük gelebilir ama telefon da o ölçüde taşınabilir olacaktır. Bu da ciddi avantaj.

1800 TL'ye kadar bir fiyatla satılırsa Mi6 alabilirim, yoksa Lenovo P2 cazip geliyor.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum paralel de olsa almak istiyorum cunku global rom var turkce var icinde en azindan rom filan yuklemeyle ugrasmak istemiyorum

• karakral1 kullanıcısına yanıt
    Bir de plus modeli gelecek, aslında o daha çekici.

• bitane girişimci firma yokmu 10 gün oldu kimse getirmedi şu telefonu

Plus ne zaman geliyor hocam? Mi6 plus çıksada alsak ama 5s plus çıktı firmalae onu bile getiremediler. Mi 6 satışa başladı ama ithalatçı garantili olarak getirenler en az 2 ya da 3 ayı bulur diyorlar. Tac kodu onaylaması lazımmış btk bunuda neye göre yapıyorlar anlamadım.

Nereden aldınız bu bilgiyi?
  • Genel olarak sitelerde sızıntı/söylenti olarak özellikler belirtilmiş. Mesela gsmarena. 5.7 inç ekran, 6 gb ram, 4500 mah batarya... Kusursuza yakın özellikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Bu telefonu avrupadan bir ulkeye cinden getirmek 300 euro diye duydum eger oyleyse alayim mi bir tane mavisinden ne dersiniz ?

Nasıl yapıyoruz hocam?
  • Adam guzel incelelem yapmis 8 kusur ekran acik kalma suresi pil omru cok iyi

https://youtu.be/gsIa30KHRJA

• S8, p10 ve mi6 hız testi mutlaka izlenmesi gerekiyor ayrıca multitasking de mi6 nin nasıl fark attığına bakın

https://youtu.be/bvyiGbSjL5M

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Şöyle 1500-1600 gibi bir fiyata gelse de alsak.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.