Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 incelemesi 'Fiyat/performans telefonu' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
3.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir inceleme olmuş bence ne bekliyor millet anlamadım

Bu arada yeni ekran kartınız çok güzel her video'da gösterirsiniz artık
  • İki cihazı da kullanmış biri olarak, fiyat farkını görmezden gelirsek size OnePlus 5 mi yoksa Xiaomi mi6 mı daha fazla keyif verdi?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

Bataryası biraz düşük değilmi?

Merhaba,

Ufak bir kıyaslama yapalım;

Daha büyük ve/veya daha yüksek çözünürlüklü telefonların pilleri;

- Samsung Galaxy S8: 3000mAh
    - Samsung Galaxy S8+: 3500mAh
    - Samsung Galaxy Note 8: 3300mAh
    - Sony Xperia XZ Premium: 3230mAh
    - HTC U11: 3000mAh
    - Huawei P10 Plus: 3750mAh
    - iPhone 7 Plus: 2900mAh
    - LG V30: 3300mAh
    - OnePlus 5: 3300mAh

ve Xiaomi Mi6: 3350mAh

Bu koşullarda gayet iyi bir pil büyüklüğü var. Video içerisinde elde ettiğim pil sürelerini de paylaşıyorum.

Teşekkürler.

Merhabalar Erdi Bey :) O kadar çabalayıp, didinip gecenizi, gündüzünüze katıp böyle insanlığa faydalı bilgiler sunmanız ve buna rağmen bazen hiç hak etmediğiniz şekilde eleştirilmeniz, yeri geldiğinde insanların size hakaret eder derecede kötü üslup kullanmasına rağmen böyle soğukkanlılığınızı koruyup, mütevazi bir insan olmaya devam etmeniz, böyle insanlara yardım edip, cevap vermeniz takdire şayan Rabbim sizin ve sevdiklerinizin hep yüzünü güldürsün, mutlu, huzurlu etsin... Başarılarınız, mütevazı karakteriniz bir ömür daim olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rkadaşlar bu telefonu garantili satan en ucuz yer neresi ? İstanbulda falan 2000 lira altına alabileceğim bir yer var mi ?

• Merhaba,

Videoyu revize ederek, kulaklık başarımı hakkında ufak bir kıyaslama kısmı da ekledim.

Teşekkürler.
  • İnceleme için teşekkürler.Telefon fiyatına göre gayet güzel ve alınası.

• Lg nin neredeyse bütün telefonlarını kullandım ayrıca samsung da sadece note 4 kullandım.

3 aydır mi 6 kullanıyorum tek kelimeyle şimdiye kadar neden bu telefonu almamışım kendime diye kızıyorum

Gerçi daha yeni ama inanın mükemmel bir cihaz.

Lg v20 yi günde 2 defa şarja koyan ben mi6 yı günde 1 defa şarj ediyorum.

Daha ne olsun.

Sağol Xioami iyi ki varsın koçum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdispowerr -- 11 Eylül 2017; 19:03:03 >
  • Çöp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam güzel de bu telefon şu an galaxy s7 ihracatcı garantiliden 200 lira daha pahalı.

• Protesto edip izlemiyorum cok gec geldi inceleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Erdi abi kutudan çıkan kılıf 5 liralık kılıflar gibi mi?

kutusundan çıkan kılıf sokakta görsen tepik atacağın türden kılıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebimeva

Eleştirenler neyi eleştirdi anlamadım gayet güzel olmuş inceleme. Ayrıca tak tak saydırıyor cümleleri gayet akıcı ve anlaşılır şekilde.
    Hızlı ve yüzeysel olmuş diyenler zannediyorum başlarken boştan yapılan naber nasılsın muhabbetlerini ve sürekli duraksayıp, "ııııı" deyip cümle kuramayan diğer teknoloji kanallarındaki arkadaşları özlemişler.
    1o dk içinde diğer kanalların 2o dk'da verdiği bilgiyi veriyor adam daha ne..

Kendi adıma teşekkür ederim. Güzel inceleme. Telefon zaten üzerine çok yazılıp çizildi başarılı bir telefon. sadece ithalatçıların alternatif olmamasından dolayı fiyatları şişirmeleri üzüyor.

Biz toplum olarak yapılan işi takdir etmekten aciziz böyle alışkanlıklarımız var.
    Eleştiren kişiler çıkıp incelemeyi kendileri yapsın desen yapamazlar bir nane edemezler.
    Klavye arkasından atıp tutmak kolay tabikide. Ne olursa olsun yapılan iş takdir edilmeli.
    Erdi hocam güzel iş çıkartmış. Eleştirenlen önce dönüp kendilerine baksınlar bence.

• 2000 lira olsa tam fiyat/performans telefonu diyeceğiz de; şu an için sadece performans telefonu Şimdi bir bu telefona bakıyorum bir p10 a bakıyorum. İki cihazında ekran büyüklüğü, çözünürlüğü, batarya kapasitesi falan hemen hemen aynı ancak pil performansına baktığımızda testlerde mi 6 bariz biçimde öne geçiyor
  • 64gb olanını 2bin TL ye aldım, memnunum çektiğim fotoğrafları gören iPhone 6s sahibi olan arkadaşım mi6 aldı 128gb olanını 3 gün sonra Telefon nasıl diye sorduğumda, artık powerbank taşımıyor um dedi onun iPhone 32 GB di rahat rahat video cekemiyordum oyun silmek zorunda kalıyordum dedi ve stabilize konusuna ise bi fark olmadığını söyledi.

• 128GB moedlini 2000TL den 1 kuruş fazlasına almam onu buraya ithal edecek çakal çukal rantçı fırsatçılara duyurulur hesabınızı kitabınız ona göre yapın sövdürtmeyin kendinize adam gibi iş yapın

• Ayni sensoru kullanan max2 var bende. Dandik cekiyor resmi de vidyolari da. Yazilim farki mi var acaba?

• Xiaomi ürünlerini daima takip ederim. Xiaomi mi6 yı bekledim ancak ilk çıktığında fiyatı 2000 TL civarına denk geliyordu. Yerine yurt dışından S7 Edge aldım 1750TL ye.

• Kablosuz şarj (qi) ???

• Pi kullanıcısına yanıt
    tam olarak aynı lens sayılmaz dediginiz gibi numaraları aynı ama max2 deki lens f2.2 mi 6 daki f.18 aralığında bu yüzden gündüz cekimlerinde çok fark olmasa bile akşam ışığın olmadığı yerlerde mi 6 çok daha iyi fotoğraf çeker

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Araligin farkli olduğunu bilmiyordum. Gece hadi neyse tamam da gunduz de iyi cekmiyor hocam. Apaydinlik gun isiginda karanlik cekmeyi başarıyor valla. Video cekiminde de surekli odaklamaya calisiyor. Bir ise yaramiyor. Not4umu ariyorum vallahi Bekleyelim bakalim belki yazilimla hallederler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.