Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 incelemesi 'Fiyat/performans telefonu' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ileri geri saramıyorum videoyu.altta çubuk çıkmıyor oynatıcı için.tek bende mi sorun?
  • Erdi bey neredeyse bütün telefon incelemelerinizi zevkle izliyorum . Geçen s8 ile kıyaslamada 800 band sorunundan bahsetmiştim yorumda . İncelemenize dahil etmeniz iyi olmuş . Başarılarınızın devamını dilerim .

• 100 $ lık telefonu incele !

reklam gelirinden 1000 $ gibi hatta daha fazlasını kazan !

süper işmiş bu iş :)

• Bataryası biraz düşük değilmi?

• Yeni telefon alacak olsam hiç düşünmem. Ancak sık telefon değiştiren biri olsam Türkiye'de ki fiyatlar söz konusu olduğunda malzeme kalitesi ve elle tutuş ergonomisi ile beraber donanımı üst düzeyde olmasına rağmen yenisi çıkacağı için aynı telefonu bir kaç ay sonra en az 600 tl daha ucuza almak varken bu fiyatlara alınmaz.

• günümüz amiral gemi telefonlar arasında en çok batarya süresine sahip telefon olmuş bence en önemli konu bu, insanlar kullanım sürelerini düşünmeden telefon alıyorlar arkadaşlar bu telefonları kullanamadıkdan sonra günde 2 kere şarj ettikden(4-5 bin tl vericem günde 2 kez şarj edicem yada günü çıkartabilecekmiyim şarjım yetecekmi sıkıntısı çekmek, çok sinir bozucu bir durum) sonra istediğiniz özelliği koysunlar benim için 5 para etmez. Telefonu tek şarjda kullanım süresi benim için en önde geliyor bu saaten sonra istediğimiz kullanım senaryosunda batarya süresi 1 günü çıkartmıyacak telefonlara 4bin 5bin tl vermenin hiç bir anlamı yok ve xiaomi batarya konusunda bana göre çok başarılı firma ve telefonun tasarımından tut kamera ve panele kadar bana göre hiç bir eksik yönü yok benim için bu telefonda tek eksik yön jack girişini tip-c ye çevirmiş olmaları onun içinde bir dönüştürücü vermişler sıkıntı olmaz herhalde demem o ki şuan amiral gemisi telefonlar arasında fiyatı ve performansı herşeyi en iyi kıvamda olan tek telefon mi 6'dır bu gün bir telefon alacak olursam 2bin tlye de rağzı gelmişsem kesinlikle mi6 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

Bataryası biraz düşük değilmi?

5.15 inç 3350 ? düşük gibi mi sizce o zaman note 8 önerebilirim onunki daha iyi şaka bir yana batarya sıkıntısı çekmeden bir gün rahat kullanabilirsiniz Erdi Bey'de incelemede belirtmiş.
  • İnceleme için teşekkürler Erdi Bey.
    Ancak el kol hareketlerinizi biraz azaltmanızı tavsiye ederim. Bu kadar çok el kol hareketini sadece latin amerika pemnbe dizilerinde görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

Bataryası biraz düşük değilmi?

Merhaba,

Ufak bir kıyaslama yapalım;

Daha büyük ve/veya daha yüksek çözünürlüklü telefonların pilleri;

- Samsung Galaxy S8: 3000mAh
    - Samsung Galaxy S8+: 3500mAh
    - Samsung Galaxy Note 8: 3300mAh
    - Sony Xperia XZ Premium: 3230mAh
    - HTC U11: 3000mAh
    - Huawei P10 Plus: 3750mAh
    - iPhone 7 Plus: 2900mAh
    - LG V30: 3300mAh
    - OnePlus 5: 3300mAh

ve Xiaomi Mi6: 3350mAh

Bu koşullarda gayet iyi bir pil büyüklüğü var. Video içerisinde elde ettiğim pil sürelerini de paylaşıyorum.

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Not düşülsün, hiçbir argo/küfür içermediği halde yorumum eleştiri hakkım silinmiş. Eyvallah teşekkürler.

• Erdi abi kutudan çıkan kılıf 5 liralık kılıflar gibi mi?

• Garanti konusunu ben açıklıyayım Türkiye'de telefonu kaçak yollarla getiren arkadaşlar var ayrıca dh saolsunlar gruplarınada eklemişler sipariş verebiliyoruz. Şöyle bir konuda var cihaz 1 yıl çinde garantili olduğundan eğer sizden kaynaklı bir sorun yoksa 30$ kargo ücretini karşılamak kaydıyla garantiye gönderiyorlar.

Hatta Erdi beyden nasıl getirildiğine dair inceleme yapmalarınıda istiyorlar ancak kendisi kabul eder mi bilemem :) (Aliexpress üzerinden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 11 Eylül 2017; 10:25:7 >
  • Samsung s7 varken buna bu para verilmez , fiyatlarına bakıyorum 2000 tl altına yok.

• Bu ürün bizim ülkeye giriş yaptığında fiyat/performans özelliği kalmıyor ve üstüne dandik garanti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ümidi kesmiştim..

• mi 7 nin çıkmasına şunun şurasında ne kaldıki!

artık bu telefonlarında pek anlamı kalmadı baktılar ilgi çok fazla mar marjını yükseltti ithalatçılar.
    2000 ve yukarısı almayın aldırtmayın.

• Mi5 kullanıcısı olarak vazgeçemediğim en büyük özelliği, telefonda 2. alan oluşturup ve her iki alan arasında basitçe geçiş yapabilmek.

Tasarım ve performans olarak hiç bir problem yaşamadığım Mi5'te, eminim ki Mi6 çok daha da iyidir.

Herşey iyi hoş fakat kulaklık ses performansı ortalamanın çok altında olan Mi5'ten sonra Mi6 alacağımı hiç sanmıyorum.

Kulaklık girişi olan LGV20 veya HTC 10 almayı düşünüyorum, fakat ses konusunda hangisinin daha iyi olduğunu bilemiyorum. Bir de MIUI arayüzünden nasıl vazgeçeceğimi de bilmiyorum.

KAfam çok karışık off... :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

mi 7 nin çıkmasına şunun şurasında ne kaldıki!

artık bu telefonlarında pek anlamı kalmadı baktılar ilgi çok fazla mar marjını yükseltti ithalatçılar.
    2000 ve yukarısı almayın aldırtmayın.

Dalga mı geçtiniz öyle diyen kişilerle tam anlamadım ama erdi bey twitter dan mi7 için 7 ay falan var daha diyordu. 2000 tl üstü 64 gb modeli için bencede alınmamalı ama 1700 olmasını bekleyen arkadaşlar var sene içinde oda olmaz.(ithalatçı garantilerde)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme için teşekkürler. Ama Erdi Abi çok geç kaldın. Böyle çok talep edilen incelemeleri önce çeksen diğer işleri başka arkadaşlarla paylaşsan olmaz mı?

• Eleştirenler neyi eleştirdi anlamadım gayet güzel olmuş inceleme. Ayrıca tak tak saydırıyor cümleleri gayet akıcı ve anlaşılır şekilde.
    Hızlı ve yüzeysel olmuş diyenler zannediyorum başlarken boştan yapılan naber nasılsın muhabbetlerini ve sürekli duraksayıp, "ııııı" deyip cümle kuramayan diğer teknoloji kanallarındaki arkadaşları özlemişler.
    1o dk içinde diğer kanalların 2o dk'da verdiği bilgiyi veriyor adam daha ne..

Kendi adıma teşekkür ederim. Güzel inceleme. Telefon zaten üzerine çok yazılıp çizildi başarılı bir telefon. sadece ithalatçıların alternatif olmamasından dolayı fiyatları şişirmeleri üzüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPazar -- 11 Eylül 2017; 12:34:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.