Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    imei kayıt durumu ne oluyor bunların? Kendimiz mi yaptırıyoruz? Farklı cihaz imeisi felan yaptırsak güncellemede sıkıntı çıkar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir mi5 kullanıcı olarak mi6 ya o para verilmez diyorum ne zaman 1600-1700 derler o zaman mantıklı olur. ancak ithalatçı garantisi altında mi6 ya 2000 lirali paralar vermek pek cazip gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar ne zaman 5s foyatina duser yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Valla 2400 TL ye Uluslararası garantili s8 almak cok mantıklı bu fiyata bunu almaktansa. Zaten bu sıkıntı varsa ilk yılda çıkar gidip 0 cihazla değiştirirler

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-s8-sifir-kutulu-taksit-ve-takas-imkani-471266278/detay

Gg ve n11 de olsa tamam da.
    Sahibinden.com sıkıntı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• IMEI kaydı var sanırım İstanbul'da mağazadan kontrol ederek de alınabilir.

• Mi6 fiyatları fazla şişkin aklı olan almasın ısrarla söylüyorum.

S8 kimovilde en düşük fiyat 640 Euro 640x4.10x1.25=3280 TL eder

Samsung garantili tr satışı 3200 TL.

Gene ayni sitede mi6 340 Euro en düşük 340x4.10x1.25=1740 eder

Çakma ithalatçı garantili tr satışı 2000den aşağı yok

Ali express içinde aynı fiyatlar gecerli. Bu düpedüz dolandırıcılık kimse kusura bakmasın.Tamam telefon tuttuda bu kadar millet aptal yerine konmaz. Sırf piyasada satıcı yok diye milleti ayakta tokatliyorlar. Almayın aldırmayın arkadaş kazanmasın bu mini çakallar.

S8 plusın 3200 olduğu ulkede mi6 2200 TL etmez.Adamlar resmi ithalatçı reklam mağaza çalışan teknik servis maliyetleri çok yüksek olmasına rağmen yurt dışı fiyatından veriyor .

Bu mini çakallarda hiç Maliyet yok koy bavula getir 300 tane, bavul ticareti yap nasıl olsa alan çok diye fazla fazla fiyatı şişir sat. İyi oldu bide gümrükte baskın yedi kimse.Ama çakal ya onunda acısını bizden çıkaracak.Almam ağa daha kaliteli bir telefon ve daha kaliteli bir garanti muhatabı için 1000 TL daha veririm yada almam.

• Almayin....almayin...ellerinde patlasin.....

• 1800 olmadan almak yok.. beklemeye devam.. intellicel ve devamı türevlerine para kazandırmak yok

• Daha global versiyon çıkmadan garantisiz mi6 fiyatı 2400'lerde. Mi6 plus çıkarsa bu gidişle onda da 3000'li fiyatları göreceğiz sanırım. Mi6 Plus global ve KVK garantili için 3500 lirayı ayırayım ben bir kenara. Üstünü sonra tamamlarım.

• xiaomi iyi diyoruz ki gerçekten iyi, ama bu rakipsiz olduğu anlamına gelmiyor bu fiyatları baz alırsak. doğal olarakta satış yapamayacaklar, ya da az yapacaklar. dünyada xiaominin tutulma sebebi tam fiyat performans ürünü olması. şimdi kalkıpta 700$a ülkemizde satarsanız bunun fiyat performanslık bir durumu kalmaz. doğal olarakta almaya gerek kalmaz. mi 6 için 1800 civarlarını görmüştük. o bile fazla gelirken bu fiyatlara alacak insanların ya parası çoktur hesabını yapmaz, ya da acelesi vardır bekleyemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bir tiyo vereyim..hem siz kazanin hemde ukrayna kazansin..ukraynada yaklasik 450 usd civari mi6 lar... 100 usd civarida bilet alabiliyorsunuz..hem tatil yapin hemde telefon alin...ukraynayi kesfedin..hem siz kazanin hemde ukrayna kazansin...

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Size bir tiyo vereyim..hem siz kazanin hemde ukrayna kazansin..ukraynada yaklasik 450 usd civari mi6 lar... 100 usd civarida bilet alabiliyorsunuz..hem tatil yapin hemde telefon alin...ukraynayi kesfedin..hem siz kazanin hemde ukrayna kazansin...

hocam dediğinizi araştırdım, ukrayna'ya bilet 10gün sonrasından başlamak kaydıyla(şuan 700 tl git-gel) 450-500 civarı.

Uçak bileti

ukrayna'da xiaomi mi6'nın fiyatlarına baktım çeşitli sitelerden, 64 gb'lığı 13999 грн olarak çıkıyor, o da şuanki kura göre 1931.54 tl yapıyor. Telefon

yani toplam 450+1930=2380 tl yapıyor. hemen hemen aynı aslında tabi uçak bileti daha ucuza yakalanabilir, elden alımlarda daha uygun olabilir. o nedenle direk ülkemizden almaktan ucuza gelebilir.

Ukrayna ile pasaportsuz geçişler de başlamış durumda Haber

tek sorum hava alanında bu ürünü geçirirken ekstra bir ücret ödeyecek miyiz? bir de sanırım garantide ülkemizdeki şartlar geçerli değilmiş. bilgi verirseniz ve bu ukrayna/gürcistan vs. mevzuları gerçek ise yarın atlayıp gidebilecek konumdayım. telefon almak istiyorum ama 500 lira ekstra vergi vs. vermektense o 500'i seyahate vermek daha mantıklı geliyor.

• 11.500 grivnadan baslıyor fıyatlar...ben 80 usdye almıstım ukrayna havayolları ıle bıletı gıdıs donus...kapıdan gecerken bırsey sormuyorlar zaten soramazlarda. 1 adet telefon almıstım ben...ama 100 adet alırım dersen ona bırsey dıyemeyecegım:) ayrıca evodan aldıgın telefonla ukraynadan aldıgın telefon arasında fark yok...ayrıca ukraynayıda gormus olursun ufkun acılır..kievden yenı gelmıs bırı olarak yazıyorum bunları...oneplus5 te var mesela..onlarda yaklasık 13.500 14000 grıvna cıvarında...dedıgım gıbı hem siz kazanın hemide ukrayna kazansın....

• quote:

11.500 grivnadan baslıyor fıyatlar...ben 80 usdye almıstım ukrayna havayolları ıle bıletı gıdıs donus...kapıdan gecerken bırsey sormuyorlar zaten soramazlarda. 1 adet telefon almıstım ben...ama 100 adet alırım dersen ona bırsey dıyemeyecegım:) ayrıca evodan aldıgın telefonla ukraynadan aldıgın telefon arasında fark yok...ayrıca ukraynayıda gormus olursun ufkun acılır..kievden yenı gelmıs bırı olarak yazıyorum bunları...oneplus5 te var mesela..onlarda yaklasık 13.500 14000 grıvna cıvarında...dedıgım gıbı hem siz kazanın hemide ukrayna kazansın....

Tax free ile orda ödediğiniz vergiyi iade alabilirsiniz.Buda %17 den 330 TL eder . 1850 den satılıyor TL karşılığı mağazalarda. 1520 TL ye alırsınız yani Ukrayna'dan.

Ağalar s8 yurtdışı fiyatı ortada mi6 fiyatı ortada ki Samsung dünyanın giderini yapıyor Reklam teşhir ürünü dağıtımı mağaza ve garanti gideri derken bi ton maliyet biniyor. Onlarda TRT payı ÖTV KDV ödüyor yurtdışına yakın fiyata veriyor. Xiomicilerin 5 kuruş maliyeti yok Eminönü dükkanı dışında ama paşalar yurtdışından daha faha pahalı satıyor utanmasalar maliyet çok diye ağlaya ağlaya 3000e satacaklar s8 plus parasına.

• quote:

Orijinalden alıntı: --V--

Irak ve Dubai'den geliyor dostum kayıtlı 1700 kayıtsız 1450 civarı

Şuan Irak'tayım Mi6 almaya çıkacağım bulabilirsem. Bu global veya çin versiyonu arasındaki fark ne ve nasıl anlayabiliriz acaba ?
  • 1835 e n11 satildigini gördükten sonra almam o fiyatlara kredi karti bonus arti cek ile

• kazakistan ta ne kadar bilen warmı beyler Oneplus 5 yada mi6 ??
  • quote:

quote:

11.500 grivnadan baslıyor fıyatlar...ben 80 usdye almıstım ukrayna havayolları ıle bıletı gıdıs donus...kapıdan gecerken bırsey sormuyorlar zaten soramazlarda. 1 adet telefon almıstım ben...ama 100 adet alırım dersen ona bırsey dıyemeyecegım:) ayrıca evodan aldıgın telefonla ukraynadan aldıgın telefon arasında fark yok...ayrıca ukraynayıda gormus olursun ufkun acılır..kievden yenı gelmıs bırı olarak yazıyorum bunları...oneplus5 te var mesela..onlarda yaklasık 13.500 14000 grıvna cıvarında...dedıgım gıbı hem siz kazanın hemide ukrayna kazansın....

Tax free ile orda ödediğiniz vergiyi iade alabilirsiniz.Buda %17 den 330 TL eder . 1850 den satılıyor TL karşılığı mağazalarda. 1520 TL ye alırsınız yani Ukrayna'dan.

Ağalar s8 yurtdışı fiyatı ortada mi6 fiyatı ortada ki Samsung dünyanın giderini yapıyor Reklam teşhir ürünü dağıtımı mağaza ve garanti gideri derken bi ton maliyet biniyor. Onlarda TRT payı ÖTV KDV ödüyor yurtdışına yakın fiyata veriyor. Xiomicilerin 5 kuruş maliyeti yok Eminönü dükkanı dışında ama paşalar yurtdışından daha faha pahalı satıyor utanmasalar maliyet çok diye ağlaya ağlaya 3000e satacaklar s8 plus parasına.

taxfree yı sordum kımse bırsey bılmıyor...avvo citrus dıger magazalar..cok bılgısı olan yok...yoksa taxfree varsa zaten yemede yanında yat..ukraynada taxfree gecerlı olup olmadıgını ben bılmıyorum sordum bulamadım kısaca...bılgısı olan varsa hangı magazalar yapıyorsa bılgılendırırse sevınırız....makset millet yararlansın

• quote:

quote:

quote:

taxfree yı sordum kımse bırsey bılmıyor...avvo citrus dıger magazalar..cok bılgısı olan yok...yoksa taxfree varsa zaten yemede yanında yat..ukraynada taxfree gecerlı olup olmadıgını ben bılmıyorum sordum bulamadım kısaca...bılgısı olan varsa hangı magazalar yapıyorsa bılgılendırırse sevınırız....makset millet yararlansın

ukrayna da media markt var diye biliyorum
    Media markt bu tax free işini yapar.

Tax free standart bir uygulama. Vatandaşı olmadığın ülkeye vergi ödemek durumunda değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

quote:

quote:

ukrayna da media markt var diye biliyorum
    Media markt bu tax free işini yapar.

Tax free standart bir uygulama. Vatandaşı olmadığın ülkeye vergi ödemek durumunda değilsin.

En populer magazalarinda taxfree yok..mediamarkt gormedim..o magazalar olsa dahi aradiginiz teli bulabilirmisiniz bilemem

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.