Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakalanan telefonlarin TC piyasasoyla ilgisi yok.

Haberde, HONKONG TAN ALMANYAYA TRANSIT KARGO diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahte evraklarla geçici depodan çıkarılmak istenirken fark edilmiş. Başaksehirde bir depoya gidecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adres belliyse biz de gidelim. Bakarsın anlaşırız.

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    O zaman başka :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Yakalanan telefonlarin TC piyasasoyla ilgisi yok.

Haberde, HONKONG TAN ALMANYAYA TRANSIT KARGO diyor

Almanya dan da Avrupa ürünü diye bize satarlar 🤣

• Bakalım önceki ithalatçılar dan kim uzun süre stok açmayacak ordan anlarız bu işe bulaşanı.

Transit plastik madde diye alıp depoda telefonları plastikle değiştirip yurtdışın plastik gönderip telefonu bize satıyorlar iyiydi aslında.

Bu arada bombayı patlatıyorum Teknosa da distribütör garantili satışları başladı.

128 GB 2500 Tl - 175 çekle 2325 TL güzel fiyat şu an için

https://www.teknosa.com/urunler/125076456/xiaomi-mi-6-dual-sim-128gb-siyah-akilli-telefon?ref=go&utm_source=go&utm_medium=affiliate&utm_campaign=21

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Teknosa muhabbeti olmuştu bir iki gün önce.

Hepsiburadada 128 lik 2110 a mı ne satıldı kısa bi süre. 64 lük daha pahalı diye paylaşmıştim hatta :)

Aynı garanti olduktan sonra teknosa bu fiyatlara yaklaşamaz bence ve anlamı da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: cepport

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

Hocam kabaca cihaz kendi ülkesi Çinde 360$ lansman fıyatı ama karaborsada 400$a satılıyor, bızım toptancılar tabıkıde bunu toptan aldıgı ıcın daha dusuk fiyattan alıyor hadı onu saymayalım ,1400TL buna kayıt+servıs garantı ekle (ıthalatcılar normal vatandas gıbı kayıt parası odemıyor 1-2TL gıbı komık bır rakam dıye duydum,servis dedıgımde ya kendı çakma tamırcı dukkanı ,en iyi ihtimal Delta servis ) ustune ort 100TL kar payı ekle 1600 cıvarı bır sey cıkar 1700e ulasmaz bile.Adamlar dogal olarak ılk partı malı satarken kaymagını yıyecek .

ÖTV ve KDV nerede? Öyle bir hesap yapmışsınız ki gören ithalatta vergi yok sanacak, ülkeye ithalatı yapılan her telefonun sadece vergisi gümrüğe beyan edilen fiyatın %47'sidir, fiyat değerlendirmesi yaparken buna göre düşünün.

Sizin hesaba göre bedava satıyorsunuz neredeyse. Ne kadar hayırseversiniz. Allah sizleri başımıdan eksik etmesin. Yoksa telefon kullanamayız

Bedava satıyoruz demiyoruz ancak o tahmin ettiğiniz ve burada havada uçuşan paraları kazanmıyoruz onu belirtmek istedik. O paraları kazansak Sirkeci'de ofiste değil plazada MI Store'da satış yapardık çatıya da helikopter pisti koyardık.

Ülkeye getirilen her ürün için %20 ÖTV ve ÖTV eklenmiş fiyattan da %18 KDV direkt alınır, TRT vs gibi vergileri, test bedellerini eklemedik bakın kafadan %40 vergi ödedik bile.

Hocam ben zaten o kadar para kazandığınızı söyleyenlere diyorum en fazla 50 ila 100 lira arasıdır diyorum. Burdaki arkadaşların hesapları olsa. Tr nin büyük şirketleri arasına girmeniz lazım. Ama arkadaşlar anlamıyor.

Destek için teşekkürler, yeri geliyor 50 lira bile kalmadan sırf piyasa ile rekabet edebilmek adına 20 TL kar ile telefon sattığımız oluyor. Ben ilk mesajınızda dalga geçtiğinizi düşündüğüm için o şekilde cevap verdim kusura bakmayın.

Sizin hatanız değil şimdi okudumda öyle olmuş biraz mesaj. Benim asıl sorunum fiyatlardan çok garanti olayına takığım hocam. Garantisiz satışta fiyatlar büyük anlamda düşüyorsa bence saçma sapan garantilere gerek yok. Ama ithalatçı olarak garantisiz satamazsınız. Ancak el altından olur. Çünkü garanti firmaları tamamen çöp sizin kendi servisiniz ile ilgili malumatım yok ama diğerleri ile ilgili iyi şeyler yok hiç.

Dikkat edin arkadaşın birini fena öttürmüşler.

https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096

• Xiaomi ye 2500 tl verecek adam bu forumda dolanmasın. Aslında hic bir telefon 2000 tl den fazla etmemeli

• Haklısınız hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Xiaomi ye 2500 tl verecek adam bu forumda dolanmasın. Aslında hic bir telefon 2000 tl den fazla etmemeli

Piyasa ve yurt dışı fiyatları bakınca 2000 altı kaliteli telefon bulmak imkansız nerdeyse. 2 sene öncenin telefonunu almak kimine göre çözüm olabilir. Ancak ben aldım mı en az 2-3 sene kullanıyorum bi telefonu. O yüzden güncel telefona 3-5 daha fazla vermek mantıklı geliyor.

• quote:

Xiaomi ye 2500 tl verecek adam bu forumda dolanmasın. Aslında hic bir telefon 2000 tl den fazla etmemeli

2000'i bırakın 1000tl üzerine çıkmamalı.

500 dolarlık telefon oluyor burada 2500. Yapacak bir şey yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 30 Temmuz 2017; 20:59:9 >
  • quote:

Türk lirası değerli olsaydı 1.000 liraya da alırdık bu telefonu. Reisin sağ olsun dolar uçtukça uçuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Türk lirası değerli olsaydı 1.000 liraya da alırdık bu telefonu. Reisin sağ olsun dolar uçtukça uçuyor.

rockefeller abine ulaş sana gereken cevabı verir, reis ne kadar köle ise sende o kadar kölesin mesele özgürleşmekte iman etmekte
    Distribütör değil kandırıkçılık yapıyorlar. Xiaominin trde distribütörü yok.

• arkadaşlar note 4 telefonum var mi6ya geçmeyi düşünüyorum değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: death5454

arkadaşlar note 4 telefonum var mi6ya geçmeyi düşünüyorum değer mi ?

Yavaşça sikintiliysa deger ama bende ona htc 820 kullaniyorum 2 yildir cok memnunum ve hizli oldugu için geçemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

200-300 lira az para vereceğiz diye mi7 çıktıktan sonra almaya gerek yok. mi7 eylülde tanıtılacakmış. fiyatı doğal olarak düşer mi6'nın zaten. madem teknolojinin son ürününü istiyoruz mi7yi bekleyin o zaman tam olsun.

Bu işin ucu hiç bitmiyor. Şu zaman gelsin alalım bu zaman gelsin alalım derken telefonun yeni versiyonu çıkıyor. bu seferde bu yeni çıkan çok iyi, diğerine para harcamak çöp diyorsun gene olan oluyor. mi5, mi5s böyle diye diye es geçtim.

En mantıklı olan telefon satışa sunulduktan iki ay sonra almak

• Yeni stoklar ne zaman gelecek bilgi sahibi olan var mı?
    Sıcak fırsatlar konusu değil rekor fiyatlar konusu olmuş mübarek: http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-6-64gb-dual-sim-siyah-cep-telefonu-ith-P200515128

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.