Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum ancak 11 kasımda n11 yine kampanya yaparsa belki yoksa adam neden fiyat indirsin salak mı talep çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman bir şey almaya niyetlensem ya stok bitiyor ya fiyat artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Beyler bu haftasonu inşallah 128 gb mavi renk alıcam. Maximum kartta var N11'den 150 tl indirimli alınabiliyor. Ama sizde N11'den mi alsam HB'dan mı? Arada herhangi bir fark olur mu?

Hocam bence hb'den alın hiç olmazsa karşınızda bir muhatap bulursunuz. Daha önce sanırım lg ithalatçı garantili ürününü B aracılığı ile servise gönderince daha iyi hizmet aldığı söyleyen birisi vardı.

• N11 bu haftasonu kampanyasinda ki kuponlari artik cep telefonunda kullanilamiyor malesef

• N11 çek telefonda bu hafta olmuyor. Eskiden oluyordu. Çeklerin bi anlamı yok ki o zaman zaten millet telefon için çek istiyor.

• Hangi koda bakıyonuz acaba?

Mobilde uğurlu haftasonu adı, kod da haftasonu10.

Deneyin bakalım geçiyor mu :=)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Hangi koda bakıyonuz acaba?

Mobilde uğurlu haftasonu adı, kod da haftasonu10.

Deneyin bakalım geçiyor mu :=)

haftasonu5, 10, 100

hiçbiri telefonlarda geçmiyor
  • 2300 e geçse de alınmaz zaten :)

1800 beğenmemiş adamlarız biz. 64-128 farkı bu kadar olamaz

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    haftasonu 5 geçiyor. Ama neye yarar..
  • senged kullanıcısına yanıt
    bitane 5 bende de geçiyo ama haftasonu5 kapalı, olsa da neye yarar deeiğiniz gibi
  • 1800 den yukarıya alınmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrexez

1800 den yukarıya alınmaz bence

Geçen hafta alindi fazla para vermeyin yuksek fiyata almayın sakin

• Böyle olunca kuponlar çöp yani kimsenin işine yaramaz. Eskiden kullanılıyordu şimdi olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

Geçen hafta alindi fazla para vermeyin yuksek fiyata almayın sakin

yok abi.pusuya yattım bekliyorum :) acelem yok zaten
  • arz talep dengesi oluştuğu zaman fiyatlar hızla aşağı inecektir şuan stok yok ve talep fazla fiyatlar ister istemez yükseliyor bunlara satıcıların aç gözlülüğü ve bizlerin sabırsızlığı eklenenince bu fiyatlar normaldir.

geçen yıl sabredemeyip satışa çıkar çıkmaz 1500 tl verip 32 gb mi5 aldım ilk getiren n11 mer bilişimden. 2 ay sonra cepport ve turuncu mağaza da ürün getirince fiyatlar 1100 tl oldu.

mi 5s için aynı Hataya düşmedim bekledim ve 1140 tl ye aldım.

mi 6 içinde aynısı olucaktır stoklar arttığı zaman mutlaka fiyat düşecektir tekrar söylüyorum 2 ay içerisinde kupon ve banka puanları ile 1500~1600 arası alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 29 Temmuz 2017; 13:56:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Bazı satıcılarda stok kalmaması kötü oldu. Telefon tekele düştü resmen. Fiyatlar düşeceği yerde artıyor hergün.

Telefon çok fazla satıyor. İşlemcisinden dolayı da herkes bunu tercih ediyor g6 yerine. Bu durumda tabi fiyatlar düşmez. Xiaomi 128gb lıkta indirim yaptı onlarınki düştü. Ancak stok kalmadığından 64gb çok pahalı. Eylüle kadar bu fiyatların düşeceğini sanmıyorum. Şuanda Türkiye de en çok satan telefon budur.

En çok sattığına dair bilgiyi nereden aldınız?
    Teğit edebilir miyiz bizde.. çevremde kimsede görmediğim ve markayı dahi çok az kişinin bildiği bir marka model için ne kadar iddialı bir yazı.

Edindiğiniz verinin kaynağını bizimlede paylaşır mısınız?

Ağrıdamı yaşıyorsunuz? Ankarada bilmeyen yok gibi :)

İstanbulda yaşıyorum.

Ağrıyla ilgili gafiniz kötü olmuş . Teknoloji çağında bilgiye her yerden erisebiliyoruz. Ağrıda da takip eden modern guzel insanlarımız vardır.

Top çevirmede sen bilginin kaynağını bize aktar istersen. Somut olup iddianı doğrula. Aksi halde rüzgardan ibaretsin. Esiyorsun.

Ağrı dağı diyecektim pardon

• quote:

Neeeyy 6s 32 gb 2600 lira bu telefonun en fazla 1500 olması lazım. lg ve s7 ninde 1500 den fazla olmaması lazım ama dolar kuru fena :)
  • Çin'de kendi mağazalarında bile 64gb 2500Yuan(1320TL).

Ve çoğu MI store'da stokta yok. Fiyatı bu haldeyken türkiye'de 1500 civarına alırım diye bekleyenler uzun bir süre bekler.

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende almak için eylülü bekliyorum dediğiniz gibi talep çok fazla, şuan cihazı getirende bir iki firma var hepsiburada stokları da tükendi. İster istemez satıcı adam fiyatları yükseltir. Aç gözlülük değil ki bu. Sizde çok talep edilen bir malın satıcısı olsanız sizde aynı politikayı izlersiniz. Muhtemelen çinden tedarik ederkende sıkıntılı bir durum olmasıda bu durumu körüklüyor olabilir. Örneğin forum editörlerinden Erdi ÖZÜAĞ çinden alırken bile ürünü zor bulmuştu.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.