Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Ankara / Taurus hocam.

mavi rengi varmıydı
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla sadece siyah rengi vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 128GB seramik versiyonu gittigidiyor'da 50 tl indirimle 1989 tl'ye geliyor. Üstüne 100 tl maxipuan. 50 tl indirim hesaplarda yüklü sanırım. bende gözüküyor

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi6-seramik-versiyon-128gb-6gb-ram-snapdragon-835-islemcili-cep-telefonu-323103419
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Hocam seramik kılıfsız kullanmak için daha iyi tabiki çizilmiyor ve darbelere karşı daha dayanıklı ama çok kaygan malesef seramiği çok sevsemde kılıf ile kullanıyorum kılıfsız kesin olarak elinizden kayar telefon
  • Merhabalar,

Telefon bakınıyorum ve telefonlardan pek anlamam. Bu telefonda kablosuz şarz ve suya dayanıklılık var mı?
    şu anki telefonum g5 ve alalı çok olmadı. Batarya cortladı resmen. Bir gecede %50 den fazla batarya yiyor. Ve ekranın dokunmatiği facia ötesi. Bir zaman kızgınlığımdan ekrana yumruk atıp kırdım. Yerel bi tamircide değiştirdim.
    GPS te canı isterse çalışır.
    Bu mi 6 alırken neye dikkat etmek lazım. GPS i iyi çaılır mı. birde başka marka model önerir misiniz?

Mesela 64 hafızalı olan daha ucuz. Onun hafıza dışında farkı var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 24 Ocak 2018; 12:5:12 >
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Burası Mi6 ana konusu değil. Sıcak fırsatlar konusu hocam. Sizi ana konuya alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bana bir cıkıs yolu soyleyın lutfen kararsız kaldım

Xiaomi Mi 5s Plus 64gb
    Xiaomi Mi 5s 32gb
    Xiaomi Mi 5 Prime 64gb
    Xiaomi Mi Note 3 64gb
    Xiaomi Mi A1 64gb

ARKADASLAR BILIYORSUNUZ A1 HARICI HEMEN HEMEN AYNI FIYAT.A1 SADECE FİYATINA GORE MI TERCIH EDILMELİ.FİYATTAN DOLAYI A1 MANTIKLI GELIYOR.AMA CIDDI NE FARKLARI VAR BILMIUYORUM .PARASININ GERCEKTEN EDERI HANGISI PİŞMAN OLMAYACAGIM HANGISI OLUR ACABA.GRUBU TAKIP EDIYORUM Mİ5 BİR ARA COK KONUSULDU SIMDI DE NOTE 3 KONUSULUYOR.NE OLUR TERCIH ETMEMDE YARDIMCI OLUNUZ.TESEKKURLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

Bunu alacaginiza mi note 3 alın bence

Katılıyorum, bende mi6 ile note 3 arasında kalmıştım. Oyun oynamadığım için İşlemci hızı önemli değil ( Sd660'da küçümsenecek bir işlemci değil)

Ama Batarya Performans ve Aynı sensöre sahip olmalarına rağmen Daha iyi bir kamera yazılımından dolayı Note 3 Tercih ediyorum şuan.

Note 3'de Arka kamera Portre ve Selfie kamerası Mi6'dan gelişmiş. Ayrıca Yurt dışı forumlarda en iyi yüz tanıma sistemine sahip telefon olarak bahsediliyor.

• En uygun şuan nerden alabilirim arkadaşlar bugün almam lazım

• mi mix 2 alınır mı arkadaşlar ? 64 veya 128 seramık bakıyorumda
  • BİM bile satacakmis aktüel e koymuş

• Hepsiburada'da 128gb Seramik siyah 1948TL + 100TL chip para, normal siyah 1878TL + 100TL chip para. İthalatçı garantili. Satıcı Gezegen GSM.

Sizce bu fiyattan almak mı mantıklı, yoksa Mi 7'nin çıkmasını beklemek mi?
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    Uzun süre götürsün dersen note 3 derim. Mi6 aldım ama aklım onda nedense.

• Arkadaşlar 0.5 inç çok farketmez demeyin , fark ediyor. Ben max 2 kullanıyorum 6.44 inç. Eşime Note 3 aldım5.5 inç. 0.90 inç fark az gibi görünse de o kadar fark ediyor ki. O yüzden ekran biraz büyük olsun derseniz mi Note 3 tavsiye edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Uzun süre götürsün dersen note 3 derim. Mi6 aldım ama aklım onda nedense.

Bende mi6 hanımda note 3 var, mi6 işlemci, ekran kartı ve cat 12 ile note 3 den daha iyi emin olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    performans aramıyorum artık şarjı daha iyi gidecektir ve kamera da daha iyi olduğu söyleniyor.
  • Merhaba Arkadaşlar;
    Şu an gittigidiyor'da 128 GB fiyatı 1899 TL
    link:
    XAOMİ Mİ 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spymanx -- 22 Şubat 2018; 17:16:55 >
  • spymanx kullanıcısına yanıt
    su an Bu urun kapanmıstır diyor..bitti yada yanlış girdiler.
  • Bugün gezegengsm n11 de mavisini 1528 den sattı. 22 tl de kodun vardıvardı1506 ya geliyordu . Limit 1422 çıktı kartın gidip karta 100 tl yatırıp eve gelene kadar fiyat 1728 oldu. 84 tl limit farkıyla kaçırdım ürünü.

Biraz önce yine gezegengsm in GG hesabından 1649 â aldım 100 bonus ile 1549 a geldi sabah ki kaçan büyük balıktan sonra fiyat iyi de olsa içime sinmedi....

Alacak olanlar mavi renk GG de 1649 tl

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.