Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sa bu telefon u yeni aldım ama portre modu yokmu bulamadık ne portre yazıyor nede bokeh tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her konunun altina O Paraya 4 Tane Mi 6 Alinir Diyen arkadaslari görüyorumda.Simdi hep sikayet basliklarindalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 12 Ocak 2018; 17:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Her konunun altina O Paraya 4 Tane Mi 6 Alinir Diyen arkadaslari görüyorumda.Simdi hep sikayet basliklarindalar

Siz öyle görmek istediğiniz için olabilir mi? O zaman yaniltalim .. mi den çok memnunum. Bir sonraki telefonum yine bu marka olur. O aklındaki markanın fiyatina da 2 mi alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: hadem41

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-6-64-gb-4-gb-ram-mavi-cift-sim-cep-telefonu-324759369

1690 a geliyor axessle. alınır mı?

1750 1800e 6gb olan versiyonu bulunabiliyor, illa ki mavi renk olsun diyorsanız alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şuan 64 gb siyah modeli en uyugn nerden alınabilir ayrıyeten güvenilir firma
  • hadem41 H kullanıcısına yanıt
    Bunu alacaginiza mi note 3 alın bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

Mi6 nin işlemcisi 2 kat kadar daha güçlü. O kadar para vermişken en güçlüsünü almak gerek. Hem mi6 amiral gemisi olduğu için güncellemeleri daha hızlı alır..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    2 kat hizli mi? Bi inceleyin hocam.
    Ben ikisi arasinda kaldım. Mi6daki 835 islemci batartayi daha hizli bitirdigi, ekrani daha küçük oldugu ve bataryasi note 3 e göre biraz daha küçük olduğu için note 3 u tercih ettim.

https://shiftdelete.net/snapdragon-660-herkesi-sasirtti-82137

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavi rengi neden 4 gb ram. siyah olan 6gb?? anlam veremedim. siz hangisini alıp memnun kaldınız? ?

• mavi rengi alan varmi

• Kipa'da 64/6 olan modeli 1849 TL'den 1799 TL'ye düşmüş.
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    bekleyelim hocam böyle böyle daha iniyor 1500'e kadar yolu var inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

Mi6 nin işlemcisi 2 kat kadar daha güçlü. O kadar para vermişken en güçlüsünü almak gerek. Hem mi6 amiral gemisi olduğu için güncellemeleri daha hızlı alır..

2 kat guclu degil, antutuda aradaki 65k farkin 45k si GPU dan kaynaklaniyor, CPU lar arasinda az bir fark var. telefonda oyun oynayan biri degilseniz arada fark yok gibi bir sey
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    2 kat güçlü mü işlemcisi? hocam fazla uçtunuz. Sd 835 yüzde 15 ile 20 arasında fark vardır sd 660 arasında. Antutu zaten hep farklı sonuçlar veriyor örneğin mi6 145 bin puan aldım sonraki gün denediğimde 180 küsürü buldu anlıyacağınız antutu bir işe yaramıyor. Sabahdan akşama kadar da oyun oynamıyacaz uzun ömürlü olduğu aşikar ikiside 8 çekirdekli ve ghz yüksek. Yani bir tarafda 3350mah 5.15 ekranlı sd 835 1850tl diğer tarafda 3500mah 5.5 inç sd660 1600tl kasa ve tasarımları aynı. Büyük ekran sevenler mi note 3 kaçırmasın zaten

• 6sten geçilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

6sten geçilir mi?

Hocam iostan android’e geçmek her açıdan sorun android cihazlar NFC vb nedenler ile 2.telefon olarak kullanmak isabetli Android alacaksanız Mate 10 almıyorsanız o parayı vermek akıl işi değil zaten en iyi tercih mi6. iPhone 4S’i Mart 2012-Nisan 2015 süresinde 3yıl kullandım Nisan 2015- Nisan 2016 iphone 6plus Nisan 2016-kasım 2016 6S Plus Kasım 2016-Kasım 2017 arası iphone 7 jetblack kullanan birisi olarak 2 aydır 6S kullanıyorum daha en az 1sene daha kullanırım. iphone X çok gereksiz 6S den geçenler fark yok diyor Hatta alışamıyor daha gelişmesi donanımsal ve yazılımsal olarak eksikleri mevcut. iPhone 5s ve iPhone 6 teknolojik olarak güncelleme v.b. Nedenlerden ötürü 1-2 sene içinde çöp oldu olacak diyebiliriz ama 6S en az 2sene daha çok rahat iş görür iphone 7 ile arasında hiçbir fark hissetmiyorum.6S Plus dan iphone 7ye dönünce ekran küçük gelmişti ama artık Plus modelleri kaba gelebiliyor yeni bir iphone alırsam iphone X’i XS modeli çıkmadan almam iphone 7plus mevcut Apple modelleri içinde kamera tercihi olanlar açısındanda en alınabilecek telefon 8plus ,X alacak olan temiz kullanılmış garantili iphone 7plus alması bütçe açısından daha isabetli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

6sten geçilir mi?

Hocam iostan android’e geçmek her açıdan sorun android cihazlar NFC vb nedenler ile 2.telefon olarak kullanmak isabetli Android alacaksanız Mate 10 almıyorsanız o parayı vermek akıl işi değil zaten en iyi tercih mi6. iPhone 4S’i Mart 2012-Nisan 2015 süresinde 3yıl kullandım Nisan 2015- Nisan 2016 iphone 6plus Nisan 2016-kasım 2016 6S Plus Kasım 2016-Kasım 2017 arası iphone 7 jetblack kullanan birisi olarak 2 aydır 6S kullanıyorum daha en az 1sene daha kullanırım. iphone X çok gereksiz 6S den geçenler fark yok diyor Hatta alışamıyor daha gelişmesi donanımsal ve yazılımsal olarak eksikleri mevcut. iPhone 5s ve iPhone 6 teknolojik olarak güncelleme v.b. Nedenlerden ötürü 1-2 sene içinde çöp oldu olacak diyebiliriz ama 6S en az 2sene daha çok rahat iş görür iphone 7 ile arasında hiçbir fark hissetmiyorum.6S Plus dan iphone 7ye dönünce ekran küçük gelmişti ama artık Plus modelleri kaba gelebiliyor yeni bir iphone alırsam iphone X’i XS modeli çıkmadan almam iphone 7plus mevcut Apple modelleri içinde kamera tercihi olanlar açısındanda en alınabilecek telefon 8plus ,X alacak olan temiz kullanılmış garantili iphone 7plus alması bütçe açısından daha isabetli olur.

Çok iyi açıklama olmuş. Bende lg g4'ten iphone 6'ya geçtim. 3-4 ay hevesimi aldıktan sonra sattım. g4 çok daha memnun ediyordu beni.

Xiaomi mi6 güzel cihaz. Kılıfsız kullanım için seramik mi daha sağlıklı olur, normal mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Kipa'da 64/6 olan modeli 1849 TL'den 1799 TL'ye düşmüş.

hangi kipa ?ben bir türlü istanbul kipa larda göremedim bulamadım
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Ankara / Taurus hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.