Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Hepsiburada.com dan 4 aralık pazartesi gününden sonra telefonu sipariş edip kargolanan var mı?

Ben 24 kasimdan beri kargo bekliyorum mi6

Aynen benim de öyle. Dün aradım verdim veriştirdim, pazartesiden beri stoğunuzda olan ürünü neden göndermiyosunuz diye. Acaba bu hafta alınan siparişleri gönderdiler mi onu merak ediyorum

Ben de aradim tamam ilgilencez merak etmeyin vs. bir degisme yok.napsak kardes iptal edip baska yerden mi alsak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çek kupon gibi saçmalıklar olmaksızın,1600,1700 civarına düşmesini bekliyorum,Migros veye kipadan

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf önemli ise mi6yı listenizden çıkarmanızı ve liste başı olarak HTC U11 i eklemenizi öneririm. Hız bakımından mi6 dan geri kalmaz ve ekran kalitesi daha iyi. Mi6yı çok uyguna getirmemiş olsaydım tercih edeceğim cihaz kesinlikle U11 olurdu.
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Cepporttan alma bu kdr basit

• quote:

Orijinalden alıntı: afergan

Fotoğraf önemli ise mi6yı listenizden çıkarmanızı ve liste başı olarak HTC U11 i eklemenizi öneririm. Hız bakımından mi6 dan geri kalmaz ve ekran kalitesi daha iyi. Mi6yı çok uyguna getirmemiş olsaydım tercih edeceğim cihaz kesinlikle U11 olurdu.

HTC - Freni patlamış kamyon gibi hocam

HTC10 elimde patladı... Daha duruyor ,

HArd Brick oldu... Tuğla oldu...

HTC11 konusuna da bakıyorum, millet yavaşdan sorun yaşamaya başlamış

1 sene sonra htc11 konusunda herkes pil'den şikayet edecek... HTC yi biliyorum
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Nerden aldiniz yahu herkesin kotuledigi cepport ertesi gun teslim etti bana

• quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

quote:

Orijinalden alıntı: IL4URENC3

migrosdan seramik 128 aldım.3-4 Gündür kullanıyorum.Hız müthiş ötesi gerçkten çok çok iyi ama kamera ben,m için çok büyük hayal kırıklığı oldu

Cok mu kötü?

tam alayım derken kameranın kötü denilmesi beni vaz geçirdi. samsung A5 alsam dahamı iyi kamerası? nedsrsiniz. Çocukların resimleri için kamera önemli

• Çok kötü değil ama beklentimin altında.Düşük ışıkta berbat diyebilirim
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam kontrol ettim ikisi de kayıtlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo

Nerden aldiniz yahu herkesin kotuledigi cepport ertesi gun teslim etti bana

Satıcı hepsiburada benim siparişte

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Hangi versiyonu kaca aldiniz acaba?

• Kamera kotu diyenler icin diyorum ozelden fotograf atabilirim nasil kotu diyebiliyosunuz bilmiyorum. Bitek dusuk isiklarda zayif onun disinda harika.

• lbyibo kullanıcısına yanıt
    24 kasımda n11 deki turuncu mağazadan amazing silver olanını aldım. 11 kasımdan kalma 300 tl indirim kuponum vardı öyle alınca bu fiyata geldi.

Hepsiburada gittigidiyor n11 de 4/64 lük modeli 2250 lira, 6/128 modeli 2550-2600 lira. Kart kampanyası ile 100 lira daha uyguna alınabilir.

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    HTC cihazları HD Mini modelinden beri bir çok modelini test etme fırsatım oldu bütün amiral gemileri elime aldığımda premium bir his oluşturdu bende. İlk akıllı telefonumda Desire HD modeli idi 2011 başlarında almıştım ve 4 sene kullandım problemsiz ve cihazı annem halen kullanmakta. Çevremde M7 M8 M9 modellerini kullanan bir sürü insan var memnun olmayanını görmedim. Sizinki biraz talihsiz bir durum olmuş sanırım.

Dediğin gibi bir zaman sonra pil problem olmaya başlıyor ama bu yalnızca HTC ye özgü bir durum değil. Lityum pillerin yarılanma süreleri oldukça düşüktür şarj çevrimini tamamlamamış olsa bile 2 yıl sonunda %50 civarı kayıp yaşarlar. HTCnin nispeten rakiplerine göre daha küçük pil tercih etmesi bu konuda biraz geriye düşmesine sebep olabilir.

Ayrıca hiçbir cihaz durup dururken brick olmaz bilgisiz kişilerce yazılıma müdahale etmek veya ciddi üretim problemleri ancak bir cihazı brick edebilir. Marka cihazlarda ikinci bahsettiğiniz durumu yaşamanız oldukça düşük bir olasılık ha olmazmı tabiki olur her üretimin düşükte olsa bir hata payı vardır hatalı ürünün size denk gelmiş olmasıda biraz şans işi ne yazıkki. Ancak bu durumda da sizin hatanız olmadığı için bütün üreticiler birebir değişim veya iade kabul ederler.

HTC10 modelinide çok yakından takip ettim eğer imkanım olsa idi o cihazı alacaktım ancak fiyatı bir türlü düşmeyince bütçe yetersiz kaldı haliyle ve cihazda eskidi. Mi6da baya uyguna gelince böyle bir tercihte bulundum. Ancak net olarak söyleyebilirimki HTC kalite olarak Xiaomi cihazımdan oldukça ileride ancak fiyata bakınca Xiaomi makul bir tercihti ben aldığımda. Ben cihazı aldığımda U11 şuanki fiyatlarda olsa idi benim tercihim U11 olurdu. Tabiki bu benim tercihim herkesin beklentileri farklı olacağından tercihleride farklı olacaktır.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Düşük ışıkta parazit çok fazla oluyor ve renklerde gerçekten uzak hep bi sarı ve aşırı parlak gibi.
    Benim için asıl problem bunlar değil ama cihaz yakın mesafeye odaklanamıyor nekadar uğraştıysam başaramadım. Eski huawei cihazımla yakından problemsiz çekebildiğim detayları bu cihazda uzaktan zoom yaparak çekmek zorunda kalıyorum ve zoom yapınca haliyle kalite düşüyor ve parazit artıyor.
    Bendeki durum bu cihaz 128gb seramik ldg panelli.
  • gittigidiyor indirimi fos çıktı, fiyat arttırıp onun üzerine %3 indirim yapmışlar 1999 lira olan cihaz 1968 olmuş aradım bu mu indirim diye birde sıkıyorlar 2050 liraydı o cihaz diye, daha cuma günü 1999 liraydı.
  • kvk garantilisi bu ama ben de hiç beğenmedim kampanyayı. giderim migrostan 128gb seramiğe 2050 veririm daha iyi.
    ayrıca n11de 1850ye satılıyoken neden ggden alalım. biride düzgün bi kampanya yapsın artık
  • aşağıdaki ürünü buldum en ucuz xiaomi mi6 128 gb seramik versiyon 2,036 tl ye denk geliyor indirimle . .daha ucuzunu bulabilen varsa yazabilirmi
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi6-seramik-versiyon-128gb-6gb-ram-snapdragon-835-islemcili-cep-telefonu-319155996
  • Alıyor muyuz almıyor muyuz😅😅

• Merhaba, burdaki linkten alınır mı acaba "Tekno" hangi şirketin garantisi oluyor bilgisi olan var mı? veya bu linkten almış olan ?
    https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/75067677-62404-xiaomi-mi-6-128gb-seramik-syh-cep-tel-tekno
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.