Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutusunda type-c yi 3.5 mm jack çevirici çıkıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi allimmi.bende kararsiz kaldim.yılbaşından sonrayami kalsa acaba

• Hepsiburada.com'dan 128gb siyahı kendime öğretmenler günü hediyesi olarak aldım ben de :)
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Şarj ederken kullanamamak benim için büyük problem. blueetooth kulaklık almak istemiyorum kaliteleri çok düşük oluuor.

• Arkadaşlar , şu cihazı alıyorum tavsiye ve ya dikkat etmem gereken birşey varmı. Aşağıdaki linkteki cihaz global rom mudur? nerden anlıyorum

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006BU6Z?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=cimri.c.k.pc

• merhabalar acaba xiaomi mi 6 alırken kvk mı delta mı alınmalı ? kvk istiyorum ama kimse pek takmıyor kvk yı ama hiç yoktan iyi diye düşünmemeli miyim ? 100-150 lira oynuyor fark?
  • Kvk mı deltamı kıyaslarsanz tabiki kvk. Ama size önerim migrosta kampanyalı yakalarsanz delta garantilide olsa alın. Çünkü muhattabnz migros olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Kvk mı deltamı kıyaslarsanz tabiki kvk. Ama size önerim migrosta kampanyalı yakalarsanz delta garantilide olsa alın. Çünkü muhattabnz migros olacak

daha önce migrostan telefon almışlığımız var, 6 ay sonra telefon kapandı, imei kopyalama olmuş, migrosun hiçbir şekilde bir yardımı olmadı, çok sıkıntı oldu bize...
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    peki kvk olarak cepport satıcısına ne diyorsunuz?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Migros bölge müdürüne ulaştınız mı? Thhye verseniz parayı geri alırdınız hemen

• secokul S kullanıcısına yanıt
    Cepport sıkıntılı bir satıcı, kvk deltadan iyi

Sonuç olarak fiyat olarak uygunsa düşünülebilir

• secokul S kullanıcısına yanıt
    Daha önce HB den 5s plus almıştım, gece de bu 6 yı aldım. bu ürünün garantisi evo sanırım. 5s plus ınki evo idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Migros bölge müdürüne ulaştınız mı? Thhye verseniz parayı geri alırdınız hemen

ürün başka ilden alınmıştı, babamın üstüneydi, vs vs vs uğraşmaya gücüm yoktu,

sabit bir telefon numarasına bağlı sabit bir imei alabilirsiniz dediler, o şekilde kullanmaya devam etti babam...
  • Mi 6'da android auto'yu kullanan oldu mu? Calışıyor mu? Çalışıyorsa bile bir sorun var mı?

• Hepsi burada 300 tl alışverişe 25 tl indirim veriyor ve seramik 1984,91 tl ye geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sumiltan

Hepsi burada 300 tl alışverişe 25 tl indirim veriyor ve seramik 1984,91 tl ye geliyor

Nasıl oluyor bende seramik 128 2009 tl gözüküyor

• Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyince düşüyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    aynen bende 2012 de sorun yaşadım.s3 almıştım.halen kullanmak zorundayım.çünkü telefon klonlandi ve benden baska kimse kullanamiyor telefonu.vergisini ödeyip aldığım telefon kısıtlı oldu. migros hic birşey yapmadı.2 yıl boyunca herkese ulaştım migrosta ama malesef yapmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sumiltan

Size özel bu. Bende olmuyor. Seramik nasil sizce arkadaşlar fiyat iyi gibi geldi. Bide glibal rom.mu bu. Problem yasarmiyim

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.