Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 hakkında her şey: Gönüllerin efendisi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
21.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konuları birleştirecek bir babayiğit yok mudur

Mi6 tek konu olacak şekilde takip edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhmtfrt. M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar bu telefon bu ay içinde ülkemize gelir mi? Ticaretle uğraşan arkadaşlar veya bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. Telefon alacağım bekliyoruzda bekliyoruz arkadaş.
  • çine falan giden yok mu getirse ya bize
  • 1500 tl üzeri gelirse çöp olur. Zaten xiaominin en sıkıntılı cihazlar mi5 ve mi5sdir. Mi6nın da çok farklı olacağını düşünmüyorum.
  • 2000 den aşşağı gelmesine ihtimal vermiyorum ben, şu an çin sitelerinde ön satış fiyatları 600 doların üstünde teslim tarihide haZiran ortası, facebook guruplarında 570 dolara satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serssseri -- 9 Mayıs 2017; 12:10:4 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ne açıdan sıkıntılı?
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sıkıntılı peynir ekmek gibi kapıyor millet. Siz ne diyorsunuz? Mi 6 2000tl gelsin bizimkiler yine alır

• s0ft kullanıcısına yanıt
    pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Mi5s kullanmış birisi olarak anlatayım. Mi5 kullanmadım ama kasa kalitesinden dolayı gözümde 5 para etmez. Sırf o yüzden gidip metal kasa mi5s aldım. Ama almaz olaydım. Cihazı 10 gün içinde elimden çıkartmak zorunda kaldım. Batarya ömrü tam leş. 4 saat ekran süresini alırsanız çok şanslısınız demektir. Navigasyon felan açıp uzun yola çıkmak hak getire. Normal kullanımda dahi akşamı zor ediyorsunuz. "Ben 10 saat alıyorum yok 7 saat alıyorum." safsatalarına sakın inanmayın. Oynanmış romlarla dahi maksimum 5-6 saat arası ekran süresi alınıyor. İkinci ve en önemli husus ultrasonik parmak izi okuyucu safsatası. Yüzde 50 verimle çalışan bir okuyucu bu. Adamı kanser etmek için icat edilmiş sanırım. Mimax ve rn3pro kullanmış biri olarak söyleyim. Bu cihazların okuyucuları %99 doğruluk payı ile çalışıyordu. Gelelim kameraya. Kamera tam bir leş üstelik en iyi sensör bulunmasına rağmen. Yazılımı kısmı berbat ötesi berbat tarif dahi edemem. Hele ois olmaması tam kepazelik. Eis bir işe yaramıyor. Benim bu cihazı alma sebebim sadece kamerasıydı. Cihazın hissiyatı ve ele oturması çok iyi ama dediğim gibi bu 3 özelliğin kötü olması insanı cihazdan direkt olarak soğutuyor. Bu arada hatırlatayım. Aynı parmak izi okuyucu mi6da da var.

• sanırım bu ve diğer 2 konuda mi6 için parmak izi okuma sensörü hızı, ekran süresi ve kamerası hakkında videolar yayınlandı hepside gayet başarılıydı mi6 2000 tl ye gelirse bende alanlardan olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Mi5s kullanmış birisi olarak anlatayım. Mi5 kullanmadım ama kasa kalitesinden dolayı gözümde 5 para etmez. Sırf o yüzden gidip metal kasa mi5s aldım. Ama almaz olaydım. Cihazı 10 gün içinde elimden çıkartmak zorunda kaldım. Batarya ömrü tam leş. 4 saat ekran süresini alırsanız çok şanslısınız demektir. Navigasyon felan açıp uzun yola çıkmak hak getire. Normal kullanımda dahi akşamı zor ediyorsunuz. "Ben 10 saat alıyorum yok 7 saat alıyorum." safsatalarına sakın inanmayın. Oynanmış romlarla dahi maksimum 5-6 saat arası ekran süresi alınıyor. İkinci ve en önemli husus ultrasonik parmak izi okuyucu safsatası. Yüzde 50 verimle çalışan bir okuyucu bu. Adamı kanser etmek için icat edilmiş sanırım. Mimax ve rn3pro kullanmış biri olarak söyleyim. Bu cihazların okuyucuları %99 doğruluk payı ile çalışıyordu. Gelelim kameraya. Kamera tam bir leş üstelik en iyi sensör bulunmasına rağmen. Yazılımı kısmı berbat ötesi berbat tarif dahi edemem. Hele ois olmaması tam kepazelik. Eis bir işe yaramıyor. Benim bu cihazı alma sebebim sadece kamerasıydı. Cihazın hissiyatı ve ele oturması çok iyi ama dediğim gibi bu 3 özelliğin kötü olması insanı cihazdan direkt olarak soğutuyor. Bu arada hatırlatayım. Aynı parmak izi okuyucu mi6da da var.

hocam size sıkıntılı bir cihaz mı denk geldi acaba %90 memnun çünkü

• Hangi yüzde 90 memnun? Konularına girin bakın ben ne diyorsam aynı sıkıntılar yaşanıyor. Herkes batarya, kamera ve parmak izi okuyucudan şikayetçi.

• Bugün itibarıyla aldım cihazı. Akıcılık hissini fazlasıyla veriyor telefon. Aynı zamanda mı mix kullandigim için ekran bana küçük geldi ama çok şık ve ele müthiş oturan bir telefon
  • Kamera için ne dersin video ve foto lar nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Kamera için ne dersin video ve foto lar nasıl

• Resimler harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Resimler harika

Benim için kamera önemli değil. Ben hızına ve alışkanlığina bakarım. Mi mix bence kocaman ekranı ile bütün telefonlardan birkac adım önde. Büyük ekran istemiyorsanız mi 6 derim. Ben mi mix kullanmaya alıştığım için mi 6 oyuncak gibi kaldı elimde. Su bir gerçek ki; bu markanın bu modelleri rakipsiz

• Hocam telefonunyz hayirli ugurlu olsun. Haklisiniz Mi Mix den sonra ekran kasa orani ve ekran buyuklugu tatmin etmeyecektir sizi. Ana kameranin dusuk isik cekimlerinin iyi olmadigi soyleniyordu fakat sizin eklediginiz fotograflar gayet iyi duruyor. Acikcasi hocam gayet begendim.

Hocam birde rica etsem gunluk kullanimda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz soyleyebilir misiniz? Legend. Hocam 2 saat 14 dk. Civarinda ekran suresi almis daha %14 sarj varken fakat bu sure bana az geldi, bir gunu kurtarmaya yetmez gibi geliyor. Bu arada izniniz olur ise cektiginiz bu fotograflari Mi6 nin ana konusuna eklemek isterim sizin nickinizi de belirtip. Hatta hocam siz eklerseniz ve ana konuda da telefonla ilgili tecrubelerinizi paylasirsaniz cok memnun oluruz

• düşük ışıkta resimler beklediğimden kötü çıktı

samsung yada asusun orta seviye tlf pek farkı yok
    sanki mi5s bundan daha iyidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam telefonunyz hayirli ugurlu olsun. Haklisiniz Mi Mix den sonra ekran kasa orani ve ekran buyuklugu tatmin etmeyecektir sizi. Ana kameranin dusuk isik cekimlerinin iyi olmadigi soyleniyordu fakat sizin eklediginiz fotograflar gayet iyi duruyor. Acikcasi hocam gayet begendim.

Hocam birde rica etsem gunluk kullanimda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz soyleyebilir misiniz? Legend. Hocam 2 saat 14 dk. Civarinda ekran suresi almis daha %14 sarj varken fakat bu sure bana az geldi, bir gunu kurtarmaya yetmez gibi geliyor. Bu arada izniniz olur ise cektiginiz bu fotograflari Mi6 nin ana konusuna eklemek isterim sizin nickinizi de belirtip. Hatta hocam siz eklerseniz ve ana konuda da telefonla ilgili tecrubelerinizi paylasirsaniz cok memnun oluruz

Siz nereye isterseniz ekleyin fotolari. Yarın gündüz çekip atarım birkaç foto

Mi mix'in kamerasından bence kat ve kat daha güzel bir kamerası var. Ben kamerasını beğendim. Dediğim gibi inanılmaz akıcı bir telefon ve sizi yarı yolda bırakacak bir telefon değil. iPhone 7 de kullandım ama bu mi 6 gerçekten etkileyici. Velhasıl kelam sırf merak uğruna aldığım mi 6 cebimde öylesine duruyor çünkü mi mix ekranı insanı kendine bağımlı yapıyor

Vazgecemiyorum su an. Mi 6 silver edition geldiğinde onu alıp onunla devam ederim diye tahmin ediyorum

Başka sorularınız olursa sorun

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.