Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 hakkında her şey: Gönüllerin efendisi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
21.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xiaominin verdiği fiyat zaten 350 dolar 1250 tl yapıyor

getirenler olursa 1700 1800 civarı hiçte pahalı değil bence sonuçta kar koyup satmaları lazım direk alırım bu fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhu7n

xiaominin verdiği fiyat zaten 350 dolar 1250 tl yapıyor

getirenler olursa 1700 1800 civarı hiçte pahalı değil bence sonuçta kar koyup satmaları lazım direk alırım bu fiyata

1700 güzel fiyat olur bence de ama 2000 üzeri ilk önce girip kerizleri avlayacaklardır. Zamanla düşer ki dolarda düşerse 1500 leri bile görebilir.

Mi5s te önceden uçarak girdi şimdi normal sayılır ki bence 1200 üzeri hala fazla .
  • Sonunda mi6 plus la ilgili bi haber buldum..dedikodulara gore mi6 plus gelmeyecek yerine mi note 3 gelecek ve oled olacak ve fiyatıda yuksek olacak diye bir idda var..
    https://cepkolik.com/xiaomi-mi6-plus-cikmiyor-mi-note-3-geliyor-171031/

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    valla bir an önce gelsede uygun fiyata alsam diye bekliyorum 1800 e kadar yolu var

emektar g2'nin ekranı kırıldı telefonsuz kaldım ekrana 150 tl bayılmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhu7n

valla bir an önce gelsede uygun fiyata alsam diye bekliyorum 1800 e kadar yolu var

emektar g2'nin ekranı kırıldı telefonsuz kaldım ekrana 150 tl bayılmak istemiyorum

Hocam ayni senin durumdayım.

G2 ve ekran gitti..bugün tam mi5 prime aliyordum 1000 TL ye düştü bonusla ama son anda mi5 kırılma videosu aklıma geldi vazgeçtim. Be mi6bekleme moduna geçtim. On satışlar 1800TL civarı ise ülkede 1750 leri görür yaz sonu eminim.

Gittim g2 ekranı aldım bende 6 ay daha dayancaz ama çöpe atmamış olurum g2yi 300 den telefoncuya okuturum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 300 dolarlık Mi5 ülkeye 1499 dan girmiş şimdi 1000 liraya satılıyor. 370 dolarlik mi6 1999dan girer sonra 1500e düşer..yeterki bizim sazan alıcı halkımız sabretmeyi öğrensin.

http://www.cnnturk.com/teknoloji/mobil/cinde-rekor-kiran-xiaomi-mi-5-turkiyede

• quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

bu arada ucuz olsun diye herşeyi kırpıyorlar buna dikkat edin almadan önce.sd835 e de fazla aldanmayın.

g2 de de sd800 vardı.sonra noldu?patladı.

toplam kalite önemli aga.

kulaklık yok kutuda.kamera çöp,sd835 in kırpılmış hali gelebilir.dikkat.garanti yok.aldın bozuldu 2000 lira çöp.ikinci eli zaten berbat genel olarak androidlerin.

atalarımız ne demiş.dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

iphone 7 plus aldığını düşün.3700 lira. garantisi var.ikinci elde satabilirsin az zararla.ama diğer yandan 2000 lira verdiğin telefon elinde patlayabilir.hangisi karlı alışveriş?

https://www.youtube.com/results?q=mi+6&sp=EgIIAg%253D%253D

sd835 işlemci mi6da kırpılmış falan değil arkadaşlar gönlümüz rahat olsun :)

bian evvel gelsin artık gönüllerin efendisi :)

• Müthiş
  • ceyhu7n kullanıcısına yanıt
    Arkadas ne cok g2sini cami kirilan varmis bende ayni durumdaym mi5 aliyordum durdum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

bu arada ucuz olsun diye herşeyi kırpıyorlar buna dikkat edin almadan önce.sd835 e de fazla aldanmayın.

g2 de de sd800 vardı.sonra noldu?patladı.

toplam kalite önemli aga.

kulaklık yok kutuda.kamera çöp,sd835 in kırpılmış hali gelebilir.dikkat.garanti yok.aldın bozuldu 2000 lira çöp.ikinci eli zaten berbat genel olarak androidlerin.

atalarımız ne demiş.dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

iphone 7 plus aldığını düşün.3700 lira. garantisi var.ikinci elde satabilirsin az zararla.ama diğer yandan 2000 lira verdiğin telefon elinde patlayabilir.hangisi karlı alışveriş?

https://www.youtube.com/results?q=mi+6&sp=EgIIAg%253D%253D

sd835 işlemci mi6da kırpılmış falan değil arkadaşlar gönlümüz rahat olsun :)

bian evvel gelsin artık gönüllerin efendisi :)

Ya arkadas ne cok biliyorsunuz daha telefon turkiyede yok yok kirpilmis yok cop bi gelsin bakin ondan sonra boyle yorumlar yapin. G2 ornek vermis arkadas bende 3 senedir g2 var daha yapamadigim is yok 1 kere donmadi telefonum cami kirildi sadece.

Birazcik emege saygi gosterin lutfen

• oguz_ua O kullanıcısına yanıt
    ekrandan dolayı olsa gerek kenarları direk bağlantılı olunca düşmelerde kırılıyor daha öncede düşürdüm yeniledim bu 2.
    mi6 gelse de alsam telefonsuzum şuan geç gelirse bu hafta almak zorunda kalıcam uygun bi telefon
  • İyi geceler arkadaşlar. Mi 6 plustan haber var mı acaba. Çıkmayacak diye okudum birkaç yerde ama:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

İyi geceler arkadaşlar. Mi 6 plustan haber var mı acaba. Çıkmayacak diye okudum birkaç yerde ama:)

Öyle derler ama cıkar bence.
  • ceyhu7n kullanıcısına yanıt
    Bu hafta zor dostum sanmiyorm benmde 2. Kirilisi 😀 bende bunu bekliyorum insallah iyi bir diyatla gelirde alabiliriz

• Geçen hafta GG'daki bir ithalatcı firmaya sorduğumda 1,5 aya gelebilir demişti. Bu hafta 3-4 ayı bulabilir dedi. Var mı geliş tarihi ile ilgili duyumu olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Geçen hafta GG'daki bir ithalatcı firmaya sorduğumda 1,5 aya gelebilir demişti. Bu hafta 3-4 ayı bulabilir dedi. Var mı geliş tarihi ile ilgili duyumu olan?

ben şöyle bir şey buldum ama alınır mı bilmem

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-6.12955/

ben hb yada gg resmi ithalat garantili olarak gelmeden almayı pek düşünmediğimden çok ilgilenmedim o satış şekliyle.

fikir vereyim dedim geliş tarihi ile ilgili.

• Hiç acele etmeyin... Sakın ön sipariş vermeyin...

Temmuz Ağustos gibi paranızı öder alırsınız. Gereksiz risklere girmeye gerek yok.
  • Mi5 e göre

1 - 40 Gr daha ağır.

2-. 0.2 mm daha kalın

3- Kenar boşlukları daha fazla. Özellikle sağ ve sol.

4-. Kulaklık girişi olmaması.

Düşündürüyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Mi5 e göre

1 - 40 Gr daha ağır.

2-. 0.2 mm daha kalın

3- Kenar boşlukları daha fazla. Özellikle sağ ve sol.

4-. Kulaklık girişi olmaması.

Düşündürüyor beni.

Mi5 kullanıyorum mi6 gelsede alsam .

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.