Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 hakkında her şey: Gönüllerin efendisi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
21.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu getirip satışını yapan adam hiç mi kâr koymayacak?

• bu telefondan almak istiyorum. nereden alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

1-telefonon kamerası herzamanki gibi kötü

2-kutudan kulaklık çıkmıyor (3,5 mm kulaklık girişi yok)

3-genelde ucuz fiyatlı olanlarda kırpılmış chipset kullanıyorlar.

özetle bunu alacağını huawei türkiye garantili p9 u 2100 liraya almak daha mantıklı

bu arada lg g2 de de abi bunda sd800 var diyorlardı.şimdilerde ne g2 nin nede sd800 ün esamesi okunmuyor.

özetle sd835 i fazla gözünüzde büyütmeyin.toplam kaliteye ,servise ,stabilliğe falan bakın.net

1:daha hiç biyerde kamerası doru dürüst test bile edilmedi sen neye dayanarak kamera kötü diyip salladın ? teknik verilere göre piyasadaki en iyi kameralardan biri olduğu anlaşılıyor testlerini gorup ondan sonra degerlendirilir...
    2:350 dolar fiyat olmasının sebeplerinden biride kutudan kulaklık çıkmıyor olması ayrıca usb type c 3.5mm donüştürücü kutudan çıkıyor gidersin en kral kulaklıgı alırsın , keşke bütün markalar fiyatı düşürsede kulaklık koymasa ...
    3:snapdragon 835 in kırpılmışını biraz anlatta öğrenelim o nasıl oluyor ?
    özetle boş boş yorum yapmıssın.
    keşke beğenmeme butonu kaldırılmasaydı.

turkiyeye geliş fiyatı 1650 1850 civarında olacaktır bu fiyata bundan iyisi yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 21 Nisan 2017; 20:3:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blue7

Dediğin telefon yurtdışında 350 Dolardan satılabilecek.

Türkiye'ye getirecek olan firma da gidecek o Xaiomi'ye ve diyecek ki:
    - Biz bu telefonu Türkiye'de satacağız. 10.000 tane alırsak tanesini kaçtan verirsiniz?

Xiaomi de: Valla bu telefonu normal 1 tane alan kullanıcıya 350 Dolardan satıyoruz.
    Siz de 10.000 tane alırsanız size de tanesini yine 350 Dolardan veririz.

Firma da "Tamam yeeeaaaaa, çok süper indirim yaptınız, hemen 10.000 tane alalım."

Yaşını gizlediğine göre, genç olduğunu düşünerek diyebilirim ki:
    Ticaretin T sinden anlasan "Onu getirip satışını yapan adam hiç mi kâr koymayacak?" yazmazdın...

• yav birader milletle dalga mı geçiyorsunuz, telefonun sitesini girip oradan yorum yapmışlar bir iki foto çarpmışlar, hikaye anlatıyorlar bu mudur işi profesyonel yapmak.. 4. sınıf bir açıklamalı video olmuş

• Galiba yeni telefonum belli oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: blue7

Dediğin telefon yurtdışında 350 Dolardan satılabilecek.

Türkiye'ye getirecek olan firma da gidecek o Xaiomi'ye ve diyecek ki:
    - Biz bu telefonu Türkiye'de satacağız. 10.000 tane alırsak tanesini kaçtan verirsiniz?

Xiaomi de: Valla bu telefonu normal 1 tane alan kullanıcıya 350 Dolardan satıyoruz.
    Siz de 10.000 tane alırsanız size de tanesini yine 350 Dolardan veririz.

Firma da "Tamam yeeeaaaaa, çok süper indirim yaptınız, hemen 10.000 tane alalım."

Yaşını gizlediğine göre, genç olduğunu düşünerek diyebilirim ki:
    Ticaretin T sinden anlasan "Onu getirip satışını yapan adam hiç mi kâr koymayacak?" yazmazdın...

32 yaşındayım 19 yaşımdan beridir ticaret yapıyorum. 10 dan fazla kez Çin'e ticari amaçla ile gittim geldim.

O işler öyle senin dediğin gibi olmuyor birader, başkalarına laf sokmaya çalışmak yerine ya sükunetini koru veya git adam akıllı araştır sonra gel laf yap.

Sana ticaret dersi verme gibi bir niyetim yok, cahile laf anlatacak kadar zamanım yok çünkü.

• quote:

özetle bunu alacağını huawei türkiye garantili p9 u 2100 liraya almak daha mantıklı

bu arada lg g2 de de abi bunda sd800 var diyorlardı.şimdilerde ne g2 nin nede sd800 ün esamesi okunmuyor.

özetle sd835 i fazla gözünüzde büyütmeyin.toplam kaliteye ,servise ,stabilliğe falan bakın.net

Yahu Mi6 yı kötüleye kötüleye bir hal oldun ama o kadar zoruna gitmişki bu telefonun bu fiyata çıkması, Mi6 forumlarından çıkamıyorsun. E o zaman hiç telefon almayalım? Exynos 8895'in esamesi kalmayacak, snap 835'inde kalmayacak, A10 Fusion'nunda. Ee ne alacağız biz? Ayrıca artık işlemcilerde hız değil verimlilik ve guç yarışı başladı, senin bahsettiğin 800 güç yarışında çıkmış idi. Haa unutmadan bu mesajı Snap800'luk cihazla yazıyorum. Valla esamesi var hala:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheLastNinja T kullanıcısına yanıt
    Ne demek Rica ederim.Şimdiden Hayırlı Olsun Güle Güle kullanın :)
  • mi4 kullandım şimdi mi 5 kullanıyorum mi 6 yı sabırsızlıkla bekliyorum
    millet marka takıntısı yüzünden samsung ve apple delisi olmuş
    bütün markalar biryana xiaomi bir yana

• blue7 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar anladığını mesajıma cevap vermeyip, konuyu bambaşka yerlere çekmişsin ya.
    Neyse tartışmayalım. Abilik bende kalsın. Sadece şunu diyeyim: 18 yıldır bilgisayar piyasasındayım.
    Bluetooth'u Türkiye'ye ilk getiren firma dahil pek çok distribütörde çalıştım.

Sen Çin'e 100 kere gitsen de konum ve durum farklı. Ben hiç gitmedim. Ama yıllarca yurt dışından mal getirip
    Türkiye'de Distribütörlük yapan firmalarda çalıştım. Ve sen Çin'den bir ürün getirmek için gittiysen bunun bir
    sürü gideri vs. olur.
    Sen bunu satacaksan servis ağı kuracaksın vs. derler. Bir sürü masraf çıkar.

Ama Türkiye'de zaten telefon satan ve kendi bayi tamir ve servis ağını kurmuş olan firmalar için sadece anlaşmak
    ve bazı adımlar kalır.

Ve şunu da düşünerek anlayabilirsin mesela:
    Hepsiburada'ya bak. Orası dahil, GittiGidiyor dahil bir sürü yerde hep Xiaomi Mi5 ler, Mi5s ler havada uçuşuyor.
    Adamlar binlerce sattı. Senin dediğin gibi olsa bu adamlar bu işe girmezlerdi.

O yüzden merak etme. 1270 liralık son kullanıcı fiyatı olan cihaz, 1999 liraya, satana kâr da bırakacak şekilde satılır.
    Adam onu farzı misal 1000 liradan alsa, ödediği tüm vergiler de aynı oranda düştüğü için.

1270 lira + %7 TRT bandrolu + %18 KDV + %25 ÖTV eklersen ekle 2012 lira
    Ama 1000 lira olunca %7 TRT bandrolu + %18 KDV + %25 ÖTV eklersen ekle 1578 lira.

Gördüğün gibi 270 lira indirim, vergilerin de düşmesiyle 450 liralara kadar düşürüyor fiyatı...

• Arkadaşım 350 dolar deöişsinizde şimdiden internette 500 doların altında gözükmüyor.
    Bu xiaomi nin çin deki resmi satış sitesi yokmudur??? orjinal sitesinde satın al butonu hiçbir telefon için yok bu açıklanan fiyat ile nereden alınır.?????????

• Mayıs ayında çıkması beklenıyor. Muhtemel alacagız bakalım . iphoneye 4,5k eremem gibi duruyor:

• mi5 uygun fiyata verdiler ama sanmıyorumki mi6 fazla uygun olur aracılar fiyata abanıyorlar her zaman.

• :) 3000 tl den getirir bizim kendini uyanık sanan türk satışcıları.

• vallahi de billahi de elimde olsa şu ürünleri getirsem insanımız faydalansın diye 1350 ya 1450 ye satışa çıkarırdım. ha hiç mi kar olmayacak ona buna kalıyo diye olmasın en azından dürüst bi satıcı olurdum.

• quote:

Telefonun kamerası kötü demişsin dünyadan haberin yok. sony imx exmor rs 400 kullanıyor şu an bunu kullananan tek telefon bilmem anlatabildim mi
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    Hocam araştırlamalarıma göre IMX 386 kullanılıyor Ana Kamera'da ama Siz hangi kaynakta görmüştünüz IMX 400 kullanıldığını acaba?

Link:https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-6?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Öncelikle bu siteyi buldum, daha sonra araştırdığımda da birçok yerde bu sensörden bahsedilmiş. Umarım söylenildiği gibi iyi bir sensörle gelir, gece çekim performansı da artar

• Ne zaman çıkacak ?
    Fiyatı tr'de ne olacak ?

Herkesin aklında 2 soru
  • Mi5 bile gayet hızlı. Bunu düşünemiyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.