Şimdi Ara

Xiaomi mi6 güncelleme sonrası hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, başıma gelen sorunun çözümü konusunda sizlerden yardım istiyorum.

sorunum : temmuz ayında telefonumu güncelleştirip yeniden başlattıktan sonra, ekli resimde de görüleceği gibi herhangi bir uygulamaya tıkladığımda (whastapp, playstore, arama, mesajlar, galeri, kamera v.b) "uygulama cihazınıza yüklü değil" hatası alıyorum. telefonumda ki bilgileri almak için bilgisayarıma bağladığımda, bilgisayar telefonu görüyor ama usb hata ayıklama modunu açmak için, geliştirici seçeneklere girmeye çalıştığımda "ayarlar sürekli duruyor" hatası alıyorum. Ayarlar kısmında sadece bazı yerlere girebiliyorum, genelde hep ayarlar sürekli duruyor diyip ana ekrana dönüyor. Açılışta ses kısma ve güç tuşu ile telefonu açtığımda bootlader diye bir ekran geliyor ama sonrasında herhangi bir şey yapamıyorum. genelde sadece kullanıcıyım, çok fazla telefonlarla ilgili bilgim yok. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. whatsapp yedekleri, resim, video ve ses kayıtlarını telefondan almam gerekiyor. micloud'da 5 gb'lik veri var ama ondada hep bana gerekli olmayan şeyler. Evofone garantili olduğu için cihazı oraya gönderdim, yazılım hatası olduğunu format atılması gerektiğini söylediler, (çok baktıklarını zannetmiyorum) bende telefonu iade aldım.

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Edit : rom yüklemeyi denedim. ekli görseldeki gibi indirdiğim romu, gözat kısmından gösterip, telefon fastboot ekranındayken, save user data seçeneği seçili şekilde flash butonuna tıkladım. 1 saniye bile olmadan başarılı dedi. telefonu tekrar yeniden başlattım, ama hiçbir değişiklik yoktu, sanırım yüklenmedi veya yükleyemedim.

Edit 2 : miflash ile tekrar ve tekrar denemeler yaptım şuan için son durum, miflash "Erase boot error" hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cCc_Reis_cCc -- 26 Eylül 2019; 12:21:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.