Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Uygulama kapanmamasını asagı cekip bırakınca kilit simgesi çıkıyor tekrar yapınca açılıyor

Globalde böyleydi ben Pro kullanıyorum bunda bu şekilde

Pro kullanmak için ne yapmalıyız

Bl kilidi acıp twrp veya mi Flash tool ile rom yuklemek gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Samsung da smartswitch adında bir uygulama vardı buradan cihaza yedekleme yapabiliyorduk xiaomi de de buna benzer bir uygulama var mı cihaz a hardreset atmayi düşünüyorum ama yedekleme yapan uygulama bulamadim

• Bakın ne geldi.

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    hocam ben beceremedim ekrani kilitleyip ses kısma tuşuna basılı tutuyorum hiçbir şey olmuyor neyi eksik yapıyorum?

• sokrateslaa kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende tesadüf keşfetim kilitliyken ses kısmaya basınca titriyo ve kayıt başlıyo.. Parmaşı çekene kadar kaydediyor çekince duruyor. Aradım taradım bi ayarı varmı diye bulamadım.

Şurda romdan momdan bahsedeceklerine özellikleri yazsalar çok iyi olacak 👍

• sencerd S kullanıcısına yanıt
    Miui 9.0.2 güncellemesiyle müthiş bir özellik geliyor. Fotodan istemediğiniz arka kısmı çıkarıyorsunuz 😁 daha güncellemedim ama çok iyi bir özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

hocam ben beceremedim ekrani kilitleyip ses kısma tuşuna basılı tutuyorum hiçbir şey olmuyor neyi eksik yapıyorum?

Buldum hocam, kamerayı aç seçeneklerden ayarlara gir orda hızlı fotoğraf modu 😊👍

• Arkadaslar daha oncede yazdim. Ama cozum telefonu sifirlamak dediler. Bilmiyorum cozum olacak mi. Telefonum cok fazla donuyor. Watsapta mesaj yazarken bile donuyor. Herhangibir Uygulamadayken dondugunda kapatip acmam gerekiyor. Ne yapmam lazim lutfen yardim edin

• sirri S kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun donanımsal olabilir. Bi uygulama bulup ram kontrolü yapın ister.

• Arkadaşlar hava durumu ile alakalı bir arkadaş hava durumunu kapatın diye belirtmiş fakat anladığım kadarıyla kapatılamıyor beceremedim daha doğrusu ana ekrandaki widget'ı sürükleyip kaldır deyip kaldırsak arka planda pil sömürmeye devam eder mi
  • Ekranı ikiye bölerek kullanma olayıda süper..

• sirri S kullanıcısına yanıt
    Klavye açıkken mi donuyor? Dil seçeneklerinden yazım ya da sözcük denetimini kapatın, bir de klavye için SwiftKey ya da gboard arkaplanda da çalışmasına izin verip deneyin. Bir kere SwiftKey bende de (miui pro rom) donuyordu arkaplanda çalışmasına izin ver diyince sıkıntı kalmadı. Bu şekilde donma yaşıyorsanız ilk klavyeden ya da ön plandaki uygulamadan falan şüphe edin belki arkaplanda çalışması gereken bir şeyler yapmak istiyor olabiliyor.

• befazi kullanıcısına yanıt
    Ben miui pro kullanıyorum bu romda farkettim, fazla cpu harcadığını farkedince widgeti kaldırdım ve weather m8 uygulaması içindeki ayarlardan gereksiz gördüğüm özellikleri kapatarak hallettim ama global stable romda hava durumu uygulaması farklı sanırım uygulama özelliklerine bakın derim. Arkaplanda çalışması da gereksiz lazım olunca elle manuel olarak güncellemek yeterli bence. Pil arayüzünde Cpu kullanımında görünmüyorsa zaten fazla pil tüketmiyordur.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-ek Ayarlar- mi taşıyıcı

• Arkadaşlar herkese selamlar

iPhone 6s den mi6 ya geçme durumum var

Hangi konuda 6s i özleme durumun olabilir ?

250€ ya temiz buldum 2 aylık cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Arkadaşlar herkese selamlar

Ilk aklima gelen nokta, Dusuk isik kosullarindaki Kamera performansi. Mi6 Karanlik çekiyor düşük isik kosullarinda, Eger sabit bir nesne veya manzara cekiyorsaniz, cihazi da sabitleme imkaniniz varsa; manuel mod ile uzun pozlama ve düşük iso kullanarak Düşük isik kosullarinda da güzel fotoğraf yakalayabilirsiniz.

Bu arada Video Cekiminde de Mikrofon kalitesi konusunda 6s in daha iyi olacagini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

Valla hocam bende tesadüf keşfetim kilitliyken ses kısmaya basınca titriyo ve kayıt başlıyo.. Parmaşı çekene kadar kaydediyor çekince duruyor. Aradım taradım bi ayarı varmı diye bulamadım.

Şurda romdan momdan bahsedeceklerine özellikleri yazsalar çok iyi olacak 👍

Miui Pro romdaki özelliklerden bahsediyoruz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Arkadaşlar herkese selamlar

Ilk aklima gelen nokta, Dusuk isik kosullarindaki Kamera performansi. Mi6 Karanlik çekiyor düşük isik kosullarinda, Eger sabit bir nesne veya manzara cekiyorsaniz, cihazi da sabitleme imkaniniz varsa; manuel mod ile uzun pozlama ve düşük iso kullanarak Düşük isik kosullarinda da güzel fotoğraf yakalayabilirsiniz.

Bu arada Video Cekiminde de Mikrofon kalitesi konusunda 6s in daha iyi olacagini düşünüyorum.

Resim ve video takıntım hiç yok. Tek istediğim akıcı olması telefonun ve şarjı iyi gitmesi.

6s ios 11 ile şarjı su gibi içiyor Malesef.

Hızı ve şarjı iyi olsun yeter benim için. Tipini zaten beğeniyorum telefonun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi kaç gün önce bulutlu havada arazide bi kaç fotoğraf çekmiştim. Ekranda düşük ışıkta gösteriyordu. Bugün fotoğrafların A4 çıktısını aldım son derece net ve parlaktı.
  • Hava durumu ve saat widgetını kaldırdım sonradan hosuma gitmedi görüntü geri getirmeye çalıştım ama bir türlü bulamadım tema değiştirdim yine de geri gelmedi bunun bir çözümü var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.