Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sar değerinin bu kadar yüksek olması sıkıntı değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yardımcı olun ekran koruyucu işini nasıl hallettiniz
  • Global rom genellikle kaç günde güncelleme aliyor?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Global rom MIUI 9 geliştirici sürümü her cuma güncelleme alıyor.
  • Merhaba arkadaşlar. Huawei Nova 2 Plus ve Xamio Mi6 arasında kararsız kaldım. Fiyatları çok yakın. Mi 6 6GB Ram ile öne çıkıyor ama hafıza yükseltilmiyor o kafama takıldı. Ne dersiniz sizler neyi tavsiye edersiniz?

• Merhaba Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Mi 6 Cihazımın bootloader kilidini kaldırdım. Ancak rom yüklemeyi başaramadım ve şu an cihaz fastboot modunda ve açılmıyor.
    yapmam gerekenler konusunda bana yardımcı olabilir misiniz.
  • iyi günler arkadaşlar bu günlerde ben de bu teelfona merak sardım. Mavi rengi çok hoş duruyor. Size sormak istedğim bir şey var. telefonda İnternette gezerken ekranın solundan sağına çekince önceki sayfaya gitme gibi ıphone daki gibi özellikler var mı bunu çok merak ediyorum
  • Beyler su an guncel versiyon 8.5.2.0 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 17 Ekim 2017; 20:38:46 >
  • Beyler 150tl daha fazla verip kvk garantili alayim mi? 150lira sikinti değil satis sonrası telefona bisey falan olunca ilgileniyorlar mi? Ozetle kvk iyi midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

3 ayrı telefonda bu sorunu yaşadım. Hatta ayrıca evdeki iPad'de de bu sorun oluştu. Her zaman değil ama haftada bir kaç kez karşılaşıyorum. Neyse elektronik şans işi. Bizdekinin bozulacağı tutmuş:(

Büyük ihtimalle evinizin elektrik şebekesinde sorun var.

• Arkadaşlar global kararlı miui 9 dan bir haber yokmu huawei guncelleme gecikmesinden bıkıp mi6 ya geçtim bundada gelen giden birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Sar değerinin bu kadar yüksek olması sıkıntı değil mi?

İphone ların sar değerine baktın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiletor

quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Sar değerinin bu kadar yüksek olması sıkıntı değil mi?

İphone ların sar değerine baktın mı?

Hayir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kcihank

Merhaba Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Mi 6 Cihazımın bootloader kilidini kaldırdım. Ancak rom yüklemeyi başaramadım ve şu an cihaz fastboot modunda ve açılmıyor.
    yapmam gerekenler konusunda bana yardımcı olabilir misiniz.

Yardım edecek kimse yokmu koskaca forum sayfasında ???
  • aceryeni A kullanıcısına yanıt
    UC browserda var ki bence android browserlar içinde en iyisi. Parmak swipe hareketleriyle ileri geri yapabiliyorsunuz ve safariden çok daha hızlı. Ayrıca indirdiğiniz YouTube videolarınızı da parmak hareketleriyle kontrol edebiliyor ses ve ileri geri yapabiliyorsunuz kullanışlılık konusunda daha iyisini bulamazsın diyebilirim.

UC browser özellikleri

√ Beklemeden çevrimiçi videolar. Hızlı modda Sinemalar ve TV şovları.

√ Güçlü sunucular sayesinde hızlı ve dengeli indirme.

√ Reklam engelleme ana web sitelerine adapte edilmiştir ve reklamların neredeyse tamamını bloklar.

Temel Özellikler

★Hızlı ve dengeli gezinme

UC Tarayıcının geçmişinde "takılma" yoktur. Akıcı bir şekilde gezinme.

★Hızlı mod

Verileri sıkıştırır, gezinmeyi hızlandırır ve internet paketinizin değerli MB'larında tasarruf sağlar.

★Reklam Bloklama

Kullanıcılarımız yardımı ile ReklamBloklama Ana sitelerdeki reklamların neredeyse tamamını bloke edecektir.

★Facebook modu

Bu eşsiz özellik Facebook'u hızlandırır. İnternetinizin hızı ne olursa olsun, hızı artırmak için bir yol bulur.

★Akıllı İndirme

Sunucularımız indirmeleri hızlandırır ve dengeler. İlaveten, bağlantı kesildikten sonra UC Tarayıcı kesildiği yerden itibaren devam eder.

★Her zevk için video

UC Tarayıcı her film ve TV dizisini gösterecektir! Menü her zevk için video kategorilerine sahiptir: mizah, klipler, kızlar, animasyon, fragman ve hatta savaş filmleri.

★El Hareketleri ile Video Kontrolü

Ses, parlaklık, ilerleme vb. tamamı el hareketleri ile kontrol edilebilir.

★Gece Modu

Gece daha rahat okumak için gece moduna geçin.

• darkRider kullanıcısına yanıt
    ilk cıktıgından beri kullanırım. böyle bir hız, serilik, görsellik bence yok. on numara uygulamadır.

• Iki aydir alamadim telefonu.tek sebep hattimin vodafone olmasi.aslinda internet hizina takintili degilim ama iste huzursuz ediyor.uzun suredir vodafone ile kullananlarin yorumlarini alabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kcihank K kullanıcısına yanıt
    fastboot ile rom yüklemen gerekir tekrardan. https://xiaomifirmware.com/guides-and-tips/guide-flash-miui-rom-xiaomi-mi6/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afarensis -- 17 Ekim 2017; 22:35:48 >

• o adımı geçtim,
    Cihazımın kilidini kaldırıp Türkçeleştirmek için global rom yükledim her şey normaldi açılışta dili ve bölgeyi Türkiye seçtim o andan sonra cihaz Türkçe oldu ancak ne sim kartı tanıyor nede ağa bağlanıyor. Aktivasyon yapamadığım için cihaz o noktada takılı kaldı. Bu sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olabilir misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.