Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.537.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ekran suresi atayım da ortalık biraz karışsın, şenlensin

Tamamı 4g,wifi hiç yok... Epic rom son sürüm

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 16 Ekim 2017; 20:21:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanrecep

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay bu cihazı almayı düşünüyorum öncelikli sebep çift hatlı telefonlar içinde en iyi performanslı telefonlardan biri olması, telefonu çift hatlı kullanan arkadaşlar varsa eğer çift hatlı kullanınca örneğin telefonla konuşurken diğer hattan çağrı geldiğinde görebiliyor muyuz yani iki hatta aynı anda aktif mi, bir diğer sorum çift uygulama desteği var mı ? Örneğin çift whatsapp kullanabiliyor muyuz ? Son olarak çift hatlı kullanımda şarj performansı nasıl ? Şimdiden teşekkürler .

Telefonu çift hatla kullanan yok mu ?

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    11 saat 20 dk. Süper

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraflar icin elinize sağlık. Manuel mod ile düşük isikta uzun pozlama suresi ile nasil fotoğraflar yakalanabilecegini gostermissiniz

Ayrica Aldiginiz sürede güzel herzamanki gibi

Bende Kamera uygulamasinin görüntüsünü paylasayim

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

Evet QC3 potu dahil tüm portlarda yaşanan bir sorun:( Cihazı Amerika Amazon'dan aldım. Şimdi uğraş dur:(

Üzüldüm hocam sorun ciktigini öğrenince. Aslinda bu sorunu kalitesiz sarj cihazlarinda görebiliyoruz ama, neden Aukey de yasadiginizi da merak ettim. Acaba şarj sürelerinde uzama varmi peki? Farkli kablo ile de denediginizi varsayıyorum, isin ilginci iphone yavas sarj olmasına rağmen onda da yasanmasi. Sonradan mi oluştu bu sorun? Aldiginizdan bu yana mi var? Amazon ile iletisime gecerseniz yol gosterebilirler belki.

• Merhaba bu sorun daha önce kullandım cihazlarda Başıma geldi. Belli sebepleri var bir sarj aleti sorunlu, iki kablo sorunlu, üç sarj aletini taktığınız prizde akım sorunu var. Başka sebepleri de ola bilir. Orjinal şarj aletine bu sorun yoksa büyük ihtimalle şarj aleti yada kablo arızalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Çift ve tek hatla kullandım. Her iki durumda da yakın bekleme süreleri aldım. İkinci hat pek bir şey değiştirmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Evet sorun sonradan oluştu. İlk aldığım da böyle bi sorun yoktu. Amazon'la irtibata geçsem eminim destek olurlar ama şimdi sırf şarj cihazı için Amerika'ya kargo falan çok uğraştırır. Zaten yukarıda bir arkadaşın belirttiği Ugreen marka cihazın 2 portlu versiyonundan sipariş ettim. Bakalım o nasıl çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

Evet sorun sonradan oluştu. İlk aldığım da böyle bi sorun yoktu. Amazon'la irtibata geçsem eminim destek olurlar ama şimdi sırf şarj cihazı için Amerika'ya kargo falan çok uğraştırır. Zaten yukarıda bir arkadaşın belirttiği Ugreen marka cihazın 2 portlu versiyonundan sipariş ettim. Bakalım o nasıl çıkacak

Amazon bu hocam, yeni ürün bile gönderebilirler o açıdan demiştim bende

Peki hayırlı olsun hocam, umarım bu kez sorun yaşamazsınız.
  • bugun kavustum bende telefonuma, acaba ana sayfadan silmek istedigimiz bir ogeyi ne yapmam gerekiyor ? ilk defa boyle basit bi sorunla karsi karsiya kaldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Bi ekran suresi atayım da ortalık biraz karışsın, şenlensin

Tamamı 4g,wifi hiç yok... Epic rom son sürüm

Benim telefonda şebeke beklemedeyken yazan şey çok pil tüketiyor. Yüzdesel olarak bekleme modu %20 yemiş ise şebeke bekleme iken en az %10 yemiş oluyor. Sanırım gece %7-8 şarj gitmesinin bununla alakası var. Şebeke bekklemesi neden çok pil yer ki?
  • senkronizasyon ayarlaranıza ıyı bakın habgı saatlerde yapıyor ..ben genelde kapatıyorum.senk acık kalınca hıc ummadık anda bır suru sarz yemiş oluyor..senk kapalı olunca 1 gunu rahat cıkarıyorum oyun falan oynamama ragmen
    İlginç gerçekten, daha önce de duymuştum gibi hatırladım ama net bir bilgi yoktu sanırım.
    Siz elinizde ki telefonu kullanmaya devam edin, gerçekten böyle bir telefon yok yada nadirdir.
    Piyasadakilerin çoğu bir hatla konuşurken diğer hat arandığında telefon kapalı görünüyor. Mi6 da da durum bu.
    Acaba iki hattınızda aynı operatör mü, şimdi merak ettim.
  • s700 kullanıcısına yanıt
    Hattınız Vodafone mu?
    Şebekeler arasında en çok pil emici operatördür kendisi o bakımdan sordum...
  • Biri Türktelekom diğeri Turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Hattınız Vodafone mu?
    Şebekeler arasında en çok pil emici operatördür kendisi o bakımdan sordum...

Vodafone dan TT geçtim ama ikisinde de aynı idi.
  • Merhaba arkadaşlar bende telefonu hepsiburada üzerinden sipariş verdim bugün yarın elimde olur. Konuyu bayadir takip ediyorum ama soruma cevap bulamadim.

Telefon hepsiburada sitesinden gelecek içinde global rom lamı geliyor ve içinde gelen romla güncelleştirmeleri otomatik aliyor mu ? Bazı arkadaşlar farklı romlar olunca almıyor şeklinde yazılar okudum. Yani kısacası miui 9 yayinlaninca telefona güncelleme bildirimi gelir mi ?

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• xxfatal kullanıcısına yanıt
    Evet global gelir güncellemeleri otadan alir

ıkısınde de ayrı ayrı baska ısımlerle whatsapp ve face veya ınstagram acabılıyon.
    dıger taraftaysan obur ekranda bıldırım gelırse senın bu ekranına da bıldırım gelıyor dıger ekranda bıldırım geldı dıye ve bır parmak ızıyle dıger ekrana gecebılıyon. haaa A ekranındayken B ekranını caldırırlarsa calar mı bılmıyom ama caldıgına daır bıldırım gelır.
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.