Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adoring

Telefonda usb ile masaüstüne internet paylaşımı yapılamıyor ayarıda seçili ancak herhangi bir tepki yok.

Geliştirici seçeneklerinden usb bağlantı seçeneğini RNDIS aktif edilmeli.
    pc nizde RNDIS Sürücüleri kurulu olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Hamsi

Merhaba yeni keşfettiğim birşeyi paylaşmak istedim, soldaki menü tuşu mu neyse açık uygulamaları açan tuş var ya, iki kere basınca hızlıca bi önceki uygulamaya atlıyor ve çok sevdim, örnek vermek gerekirse youtubedasınız, mesaj geldi tıklayıp cevap attınız, iki kere menü tuşuna basıp çat diye atlayabiliyorsun youtube'a.

Teşekkürler hocam, bu özelliği de öğrendiğimiz iyi oldu Miui arayüzünün özelliklerini araştırıken rastlamamıştım hiç, söylediğiniz gibi büyük kolaylık. Bende her seferinde gir-çık yapıyordum uygulamalara

Bu Tarz özellikler ilk sayfadaki mesaja eklense çok güzel olur aslında ryalp hocam

• Bende karıştırırken yeni fark ettiğim bir özelliği söylemek istiyorum bilen muhakkak vardır ama ses kısma ve arka plansa çalışan uygulamalari açan tuşa basarak ekran görüntüsü de alabilirsiniz ben bildirim merkezindeki kısayolu kullanıyorum ama bilgi olması açısından paylaşayım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler global betayı nereden indiriyorduk?
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt

• gokhan4481 kullanıcısına yanıt
    Ozeldem atin siz ben ozelden atamiyorum hata veriyor

• Telefonu yaklaşık 1 ay önce aldım. Vodafone ile sorunlar yaşıyorum.

Şebekesi vodafone olan ya telefonu almasın yada alacaksa şebekesini değiştirsin.

Telefonu alacaklar için önemli bir kıstas. Ama ne hikmettir ki evde 4G çeken şehirde çekmiyor. Hemde VoLTE li.

Vodafonu aradım 85 lira cayma bedeli çıkar dedi (faturamdan hariç). Şimdi turkcell i arayıp cayma bedelimi karşılamalarını talep etcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Hamsi

Merhaba yeni keşfettiğim birşeyi paylaşmak istedim, soldaki menü tuşu mu neyse açık uygulamaları açan tuş var ya, iki kere basınca hızlıca bi önceki uygulamaya atlıyor ve çok sevdim, örnek vermek gerekirse youtubedasınız, mesaj geldi tıklayıp cevap attınız, iki kere menü tuşuna basıp çat diye atlayabiliyorsun youtube'a.

Teşekkürler hocam, bu özelliği de öğrendiğimiz iyi oldu Miui arayüzünün özelliklerini araştırıken rastlamamıştım hiç, söylediğiniz gibi büyük kolaylık. Bende her seferinde gir-çık yapıyordum uygulamalara

Bu Tarz özellikler ilk sayfadaki mesaja eklense çok güzel olur aslında ryalp hocam

Çünki bu miui nin değil Android 7 nin kendi özelliği hocam :) Android 7 ilk çıktığından beri var bu özellik ama miui ye yeni geldi, yani geç bile kalmış bir özellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Davut256 D kullanıcısına yanıt
    Bende de hata veriyor ne yapalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi6 fiyatları bi düşmedi gitti yıl sonuna kadar bekliyecem olmadı lg g6 ya da s8 alacam

• arkadaşlar güzel bir mail programı varmı? kendi programı şirket mailime gelen resimleri açmıyor ve resim yollar iken boyut seçtirtmiyor
  • karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    bu özelliği ben de severdim LG G2 kullanıyor iken, burada yazınca denedim ama çalışmıyor. her hangi bir yerden ayarlanması mı gerekiyor acaba?
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bende öyle tahmin ettim kılıf vardı zaten dün gece güzelce yerleştirdim sabaha olmuştu allahtan

• Mi 6 ya uyumlu yine mi nin akıllı saati var mı arakdaşlar?

Ne önerebilirsiniz?
  • Bu daha önce bahsedilen şarj ederken %99 da kalma sorunu bende de olmaya başladı. Hiçbir şekilde %100 olmuyor. İnternette çok araştırdım fakat herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Batarya kalibrasyonu filan herşeyi yaptım ama yok. Var mı yardımcı olabilecek kimse?

• zagor_tenay34 Z kullanıcısına yanıt
    Yok hocam miui 8 de yok, miui 9 ile geldi bu özellik mi6 ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kılıf güzel cok şık gösteriyor ama birincisi klıfı sert plastik guzel koruma yapamiyor.
    ikincisi alt kismi metal bolumunu tam kapatmadigi icim orada boya atmalari yapiyor.
    telefonum yataktan dusunce hoparlor kismindan boyalari hafif atti. ben de kilifa camur atarak degistirdim.

simdi bunu kullaniyorum. daha kaba ama daha guvenli.

https://tr.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi6-Cases-TPU-Silicon-Hybrid-PC-Dual-Layer-Frame-Back-Cover-Protective-Case-For/32806178522.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.u7d62u

• hendr1239 kullanıcısına yanıt
    3 parmaginizi ekranda sureklediginiz zamanda alabiliyorsunuz. daha kullanisli. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

beyler global betayı nereden indiriyorduk?

Abi o attığın sayfa neydi indirmek için bulamadım miui 9u

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.