Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beylet bune böyle şarj %55 11 saat bekleme 1 saat ekrn süresi neden böyle oldu?

Bi kere güneşin altında kaldı batarya 45 derece oldu diye uyarı verdi ondan mı oldu acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mkm5838 kullanıcısına yanıt
    Ben siyah çerçeveli koruyucu denedim. Bence şeffaf iyi. Kenarları kapatan şeffaf bulmak lazım. Yoksa da uygun bir tane şeffaf telefonu daha iyi gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boostibo

Beylet bune böyle şarj %55 11 saat bekleme 1 saat ekrn süresi neden böyle oldu?

Bi kere güneşin altında kaldı batarya 45 derece oldu diye uyarı verdi ondan mı oldu acep?

Hocam miui 8 2.2.0 ise normal battery drain var coğu kişide miui 9 beta da düzeliyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu Whatsapp daki bildirim sorunu neden kaynaklanıyor bilen arkadaşlar vardır mutlaka 30 mesajda olsa 1 tane gibi gösteriyor

• Ugreen QC 3.0 destekli şarj aleti kullanıyordum, artık bi kaç saniye şarj ediyor sonra şarjı kesiyor :( o yüzden önermiyorum...

İnternette romla alakalı olabileceği yazıyor o yüzden biraz daha bekleyeceğim çöpe atmadan önce güncelleme gelene kadar.

• Arkadaşlar note 5 cihazımın üstüne mi 6 almayı düşünüyorum tek kaygım garanti durumu.. ithalatçı garantili telefon kullanmadım önceden bi sıkıntı oluşursa adamlar cihaza sahip çıkarlar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Arkadaşlar şu Whatsapp daki bildirim sorunu neden kaynaklanıyor bilen arkadaşlar vardır mutlaka 30 mesajda olsa 1 tane gibi gösteriyor

miui da boyle durum,whatsup mesajlarını 1 tane gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Arkadaşlar şu Whatsapp daki bildirim sorunu neden kaynaklanıyor bilen arkadaşlar vardır mutlaka 30 mesajda olsa 1 tane gibi gösteriyor

sadece mi6 ya özgü değil yani tüm miui lerda bu şekilde dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagor_tenay34

Merhaba,
    Pazartesi itibari ile ben de Mi 6 kullanıcıları arasına katıldım. Şimdilik çok memnunum. Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim.

ekran resmini nasıl alabiliyoruz önceki telefonum J5 te açma kapama tuşu ile ekranın altındaki tuşa aynı anda basınca ekran resmimi çekiyordu bunda nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiletor E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..
  • BERSUM kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bilmediğim yerden sordun kardeşim:) Uzun süredir kullanan arkadaşlar daha iyi bilir herhalde..
  • BERSUM kullanıcısına yanıt
    ses kısma + power tuşu yada daha pratiği ayarlar, ek ayarlardan ekran görüntüsüne girip üç parmakla ss almayı aktifleştir. üç parmağı ekranda kaydırınca ss alıyor daha pratik bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim kısayollarını aç, orada ekran görüntüsü al var
  • boostibo B kullanıcısına yanıt
    Eğer Global Stable kullanıyorsan Global Beta'ya geçmeni öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Eğer Global Stable kullanıyorsan Global Beta'ya geçmeni öneririm.

Hocam bilemedimki 1 hafta oldu hemen hemen alalı eskiden 7 8 saat rahat görüyordum

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Global kararli kullanıyorsan o ayar yok her zaman artarak çalacak ayar diğer sürümlerde olabilir eu beta global beta gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

sadece mi6 ya özgü değil yani tüm miui lerda bu şekilde dimi

AYNEN
  • Arama ekranında sol tuşa basili tut-gelen arama ek seçeneklerinde bu ayar var, ama global 8.2.2.0 da varmiydi hatırlamıyorum, global beta da var

@heavyrocker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 17 Ağustos 2017; 10:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Sefa hocadan aldığım Nano ekran koruyucular geldi. En ufak hava boşluğu kalmıyor.

Kavisli yerleri geçen kılıflar hava boşluğu yapıyor. Alt da ki eski üstteki yeni. Boşluk olmamama nedeni..

Bunlarda ekran takılmış Nano ekran korucu resimleri

Kenarlarda açıklık kalıyor mu hocam tam çıkaramadım buradan

Hocam açıklık derken yanlara kıvrılan yerlere kadar kapatıyor. Öbür türlü kıvrımların olduğu yere devam etse hava boşluğu kalacak. Hava boşluğu yok. Bu resimler daha iyi

@mustafanlpr eu rom kurun derim onda böyle sorunlar yok yada format atın olmadı watsapp yeniden yükleyip deneyin derim. Ama eu en güzeli

Alıntıları Göster

Kavisli yerleri geçen kılıflar hava boşluğu yapıyor. Alt da ki eski üstteki yeni. Boşluk olmamama nedeni..

Bunlarda ekran takılmış Nano ekran korucu resimleri

Hocam açıklık derken yanlara kıvrılan yerlere kadar kapatıyor. Öbür türlü kıvrımların olduğu yere devam etse hava boşluğu kalacak. Hava boşluğu yok. Bu resimler daha iyi

Daha önce paylaşmıştım Nano ekran koruyucu isteyen miui Türkiye sefa hocadan ala bilir gayet iyi leke yok kenarlar da hava boşluğu yapmıyor ve ekranı soldurmuyor.

Resimleri örnek olsun diye tekrardan atıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 17 Ağustos 2017; 10:26:31 >

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.