Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 64gb 1949 - 128gb 2049 - seramik 2049 MİGROS (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
6
Favori
29.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir de Seramik olan bi Migros var mı acaba? Bu fiyata alınır

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    cevahir migros'ta 64 gblık epey mi6 var hocam. ben de dün daha fazla beklemeden ve araştırmadan aldım oradan mi6'yı. delta garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirikambar

cevahir migros'ta 64 gblık epey mi6 var hocam. ben de dün daha fazla beklemeden ve araştırmadan aldım oradan mi6'yı. delta garantili.

Evet persembe gunu orada gordum kapali kutu olarak. Acik incelemek kismet olmadi.

• Beylikdüzü Migros AVMde seramik modelden bol bol mevcut, teshirde de iki model de var. Yalnız seramik modelin parmak izi tutma sorunu var dediklerinde çok önemli görmüyordum fakat almadan önce kesinlikle görüp öyle karar verin.

Xiaomi Mi6 64gb 1949 - 128gb 2049 - seramik 2049 MİGROS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnlyAnanas O kullanıcısına yanıt
    Normal 128 kaç tane vardı?

• Adanada seramik modeli gören oldu mu

• Note 5 im bozuldu delta servise gonderdim

5 gun sonra mi 6 128 aldim

Note 5 e gore cok hizli ve seri bi telefon

Ama

Delta servis bozulan telefon icin 2200 istedi kullanici hatasindan kaynakli

Yeni aldigim mi 6 da delta garantili

Keske delta garantili almasaydim

• Normal 128 göremedim hocam 64ler vardı beyaz kutu, teshirdeki de 64tu.Gozumden kaçmış ta olabilir ama zannetmiyorum.

• Migrostakilerin kutusunda delta yazıyor. Migrostan yada ist bilişimden almanın bir farkı var mı? Sonuçta arıza tespitini delta yapıyor. Önemli olan deltanın nasıl bir firma olması. Deltanın kullanıcı hatası var dediği arızalı telefonu migros dahil hiçbir satıcı firma iade almaz. Öyle değil mi?

• etyemez kullanıcısına yanıt
    Delta'dan çok şikayetçi olduğu kadar memnun olan da çok

• Migrosa baktım kutular siyahtı ? Daha önce hep beyaz geliyordu..bunlar farklımı ,yani yeni serii mi ;yoksa delta olduğu için mi ?

• Siyah olanlar Seramic Edition

• bugun ankara armada kipa (migros aldı artık)

sordum var mı dedim 2 tane var dedi çocuk.

64 gb ve 128 gb seramik dedi.

ben kullanıyorum çok memnunum dedi.

Seramik olanı aldım bende arkadaşlar.

Kutusu siyah, ürünü açıncada siyah renk ve kamera çerçevesi altın renginde bu seramik oluyormuş arkadaşlar. (soran çok oluyor)

ürün hakkında kısaca yorum yapayım. ürün arayüzü sade ve hızlı çalışıyor. performans olarak sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. ekranı küçük bir telefon ve hoparlör sesi kısık(bu en kötü olan tarafı)
  • kredi kartına taksit yapıyorlar mı
  • Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler...
    Tamda böyle bir fırsat var mıdır? diye DH ye bakarken haftasonu konuya denk geldim.
    Trabzon forum avmdeki migrostan sadece 64 lük olan model kaldığı için bir adet aldım.

Tekrar Çok teşekkürler.
  • güzel telefon ama 5.5 ekran olsaymış iyiymiş. 5.1 ekran bence küçük.
  • Arkadaşlar 128 seramik ankara Batıkent kipada mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorleoneXT -- 1 Kasım 2017; 15:16:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seramik olması avantaj mı dezavantaj mı? ona göre diğer modelden alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

Hocam banka hesaplarına e-haciz 6183 amme alacakları(vergi SGK borcu) dışında ileriye dönük haciz konamaz bankalar bireysel borçlarda olduğu gibi kendi alacakları için blokeler koyuyor ama oda itiraz sonucu kalkar.iflas erteleme kararınalınmışsa elektrik su doğalgaz vergi borçları tüm alacaklılarım başlattığı icra takipleri erteleme sürecinde duruyor hatta şirket adına kayıtlı olarak ipotek veya rehin edilen taşınır ve taşınmazlar satılamıyor.

Ayrıca tüm sermaye şirket ortakları şahsi olarak sadece amme borçları için sorumlular.vergi SGK borcu olmadıktan sonra piyasaya 100 milyon taksalar bile yeni şirketler kurup tekrar ticari faliyette bulunabiliyorlar.

Şirketlerinin vergi, SGK ve kamu bankalarına borcu olduğu halde 20 yılı aşkın süre Turgay Demirel Basketbol Federasyonu Başkanlığı yaptı.

Hocam itirazda kalktığına emin misiniz? Eğer öyle olursa herkes ticaret yapar sağa sola senet verip ödemez haciz de gelirse itiraz eder kaldırır?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.